informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.11.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 13

Orange bierze udział w Dniach Marketingu Sportowego [22.11.2005] PTK Centertel jest partnerem IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej w Poznaniu.. (info)

Xelion zgodny z europejskimi standardami doradztwa finansowego [22.11.2005] Po rocznym okresie zmian Xelion oferuje w Polsce doradztwo finansowe zgodne z europejskimi standardami. Obecnie polski Xelion działa podobnie jak Xelion Banca - lider doradztwa finansowego we Włoszech... (info)

Nowa promocja kredytu mieszkaniowego Deutsche Bank PBC [22.11.2005] Deutsche Bank PBC S.A. wprowadził promocyjne oprocentowanie kredytów mieszkaniowych udzielanych w złotówkach i frankach szwajcarskich... (info)

Studenci z Wrocławia najlepsi w konkursie CodeGuru [22.11.2005] Studenci Międzywydziałowego Koła Naukowego o nazwie "Grupa .NET", działającego przy Politechnice Wrocławskiej, zwyciężyli w organizowanym przez Microsoft, ogólnopolskim konkursie dla młodych programistów, CodeGuru... (info)

enova 3.11 - system zgodny z Microsoft SQL Serwer 2005 [22.11.2005] Krakowska firma Soneta udostępniła do pobrania ze swojej strony internetowej najnowszą wersję zintegrowanego systemu do zarządzania i księgowości - enova 3.11... (info)

Ocieplanie domowego ogniska [22.11.2005] Przytulny, ciepły dom, po wejściu do którego od razu czujesz się, jakbyś znalazł się w innym, bardziej przyjaznym świecie?.. (info)

Piąte urodziny TravelOne.pl [22.11.2005] TravelOne.pl to największa w Polsce grupa portali turystycznych. W tym roku TravelOne.pl świętuje 5-te urodziny, z tej okazji uruchomiono 12 nowych portali egzotycznych... (info)

Samsung przedstawia nowe płaskie modele telefonów [22.11.2005] Samsung Electronics, trzeci pod względem wielkości producent telefonów komórkowych na świecie, wprowadza na rynek europejski 5 nowych modeli telefonów... (info)

Szczelne piece i kominki [22.11.2005] Nadchodzi zima, sezon grzewczy rozpoczął się już na dobre. Jeżeli oprócz centralnego ogrzewania mamy w mieszkaniu kominek lub ogrzewamy dom piecem kaflowym, warto zadbać o ich szczelność... (info)

Blisko i kompleksowo [22.11.2005] Infopolis, dostawca rozwiązań mobilnych, otwiera sieć biur handlowych dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom... (info)

MilleKredyt ZIMA w Banku Millennium [22.11.2005] Od 21 listopada 2005 r. do 31 stycznia 2006 r. Bank Millennium zaprasza do skorzystania z promocji kredytowej MilleKredytu ZIMA... (info)

Sok domowy PAOLA antidotum na przeziębienie i grypę [22.11.2005] Na sezon jesienno - zimowy Firma Paola poszerzyła ofertę Soków Domowych o dwa smaki... (info)

CampuS dla polskiej kadry narciarskiej [22.11.2005] Już trzeci kolejny sezon polscy sportowcy wystąpią w strojach CampuSa. Sponsor zamierza kontynuować współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim, mimo wewnętrznych kryzysów Związku... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...