informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 36


Współczesny inżynier powinien znać języki obce

Współczesny inżynier powinien znać języki obce [22.10.2013] przekonywała białostocka firma KAN, podczas tegorocznych Targów Pracy, zorganizowanych przez Biuro Karier Politechniki Białostockiej... (info)


EVIO Polska sponsorem głównym konferencji iNET-meeting

EVIO Polska sponsorem głównym konferencji iNET-meeting [22.10.2013] Konferencja iNET-meeting, której 12. edycja odbędzie się w dniach 7-8 listopada w Wiśle, adresowana jest do operatorów ISP... (info)


Nowa usługa EVIO: eGO! – mobilna TV

Nowa usługa EVIO: eGO! – mobilna TV [22.10.2013] Tej jesieni, do portfolio oferty EVIO Polska dla operatorów kablowych i ISP dołączyła usługa eGO! umożliwiająca odbiór treści TV na urządzeniach mobilnych... (info)


eDRM od EVIO Polska, czyli zabezpiecz swój kontent

eDRM od EVIO Polska, czyli zabezpiecz swój kontent [22.10.2013] Dbając o bezpieczeństwo treści przesyłanych do abonentów, EVIO Polska proponuje operatorom kablowym i ISP usługę eDRM... (info)


Współczesny inżynier powinien znać języki obce

Współczesny inżynier powinien znać języki obce [22.10.2013] przekonywała białostocka firma KAN, podczas tegorocznych Targów Pracy, zorganizowanych przez Biuro Karier Politechniki Białostockiej... (info)

Świąteczny prezent dla pracowników i ich dzieci [22.10.2013] Obecnie zapadają decyzje dotyczące zakupu podarunków świątecznych dla pracowników. Oferta na rynku jest bogata i warto zastanowić się nad wyborem. Prezent powinien być przede wszystkim atrakcyjny dla obdarowanych i prosty w obsłudze dla firmy... (info)


Automaty spawalnicze Promotechu podbijają rosyjski rynek

Automaty spawalnicze Promotechu podbijają rosyjski rynek [22.10.2013] Promotech umacnia swoja pozycje na rynku rosyjskim. Firma zaprezentowała swoje innowacyjne produkty na Międzynarodowych Targach Spawalniczych Weldex-Rossvarka 2013 w Moskwie... (info)


Energy Mouse – jeszcze mysz czy już chomik?

Energy Mouse – jeszcze mysz czy już chomik? [22.10.2013] Energy Mouse to pierwsza na świecie bezprzewodowa mysz komputerowa będąca jednocześnie bankiem energii. Wyposażona została w akumulator o pojemności 2700mAh oraz port USB służący do ładowania urządzeń mobilnych... (info)

Bezpieczna Jazda w Provident Polska [22.10.2013] Provident jeszcze w tym roku przeszkoli 160 pracowników, w ramach programu Bezpieczna Jazda. Firma przeznaczy na ten cel 100 tysięcy złotych. To pierwsze szkolenia dla użytkowników samochodów służbowych przeprowadzone na tak dużą skalę... (info)


LUXAN - Oświetlenie zewnętrzne

LUXAN - Oświetlenie zewnętrzne [22.10.2013] Polski producent oświetlenia zewnętrznego obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Od 1991 roku oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji oraz importu sprzętu, a także wsparcie merytoryczne i techniczne... (info)


ADAM-6256 – Inteligentny moduł 16 wyjść cyfrowych z funkcją switcha

ADAM-6256 – Inteligentny moduł 16 wyjść cyfrowych z funkcją switcha [22.10.2013] ADAM-6256 to moduł firmy Advantech wyposażony w 16 wyjść cyfrowych dedykowany do pracy w sieci Ethernet... (info)

Klub Profesora Młynka i konkurs [22.10.2013] W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu powstaje pierwszy klub dla młodych pasjonatów nauki. Profesor Młynek i Docent Wiatrak zapraszają dzieci w wieku od 6 do 12 lat do wspólnej naukowej zabawy. Zgłoszenia do 30 października... (info)

SPIErnikowe podchody to gra miejska [22.10.2013] SPIErnikowe podchody to gra miejska, której planszą jest toruńska starówka. Zabawę organizują 26 października koła naukowe Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK, zapisy trwają do środy 23.10... (info)


Autobus TEEKANNE wyruszył w trasę

Autobus TEEKANNE wyruszył w trasę [22.10.2013] Od wczoraj po ulicach Warszawy jeździ oryginalny londyński double-decker, którego wnętrze przebudowano na stylową herbaciarnię... (info)


Fujitsu ScanSnap SV600 - bezdotykowe skanowanie dokumentów

Fujitsu ScanSnap SV600 - bezdotykowe skanowanie dokumentów [22.10.2013] Fujitsu prezentuje ScanSnap SV600, pierwszy skaner z serii Fujitsu ScanSnap umożliwiający skanowanie bezdotykowe. Skaner pozwala na digitalizację różnego rodzaju dokumentów: bindowanych i zszywanych o rozmiarach do formatu A3... (info)

Wieś z pomysłem – program „Razem Możemy Więcej” [22.10.2013] Warsztaty komputerowe lub ścieżki edukacyjne i historyczne – to przykładowe projekty, które mogą zrealizować mieszkańcy terenów wiejskich w ramach „Razem Możemy Więcej”. 22 października br. rozpoczął się nabór do VIII edycji programu Fundacji EFRWP... (info)

Mogą otrzymać 400 kg karmy dla zwierząt! Potrzebujące zwierzaki z Fundacji Emir liczą na głosy. [22.10.2013] Fundacja Emir z Żabiej Woli może otrzymać ponad 400 kilogramów karmy dla potrzebujących zwierząt. Wystarczy zagłosować na nią w akcji „Pomoc dla schronisk” organizowanej przez firmę Krakvet... (info)


Łosoś norweski sprzymierzeńcem w walce z sezonowymi dolegliwościami

Łosoś norweski sprzymierzeńcem w walce z sezonowymi dolegliwościami [22.10.2013] Zmienna jesienna aura sprzyja również szerzeniu się infekcji wirusowych. Czy musi tak być? Z pomocą może przyjść włączenie do codziennej diety potraw z łososia norweskiego... (info)

Odwodnienie liniowe czy punktowe? [22.10.2013] Tradycyjne brodziki montowane pod prysznicem zostają coraz częściej zastępowane przez odwodnienia montowane w płaszczyźnie posadzki. Systemy te są estetyczne, funkcjonalne i proste w montażu... (info)


Dziesięć faktów na temat programu „Doceń polskie”

Dziesięć faktów na temat programu „Doceń polskie” [22.10.2013] Loża Ekspertów oceniająca każdy produkt biorący udział w programie; ponad 500 wyrobów, które pomyślnie przeszły certyfikację i IX przeprowadzonych dotychczas audytów - tak w skrócie przedstawia się Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie”... (info)


Zbiórka elektroodpadów w Centrum Korona

Zbiórka elektroodpadów w Centrum Korona [22.10.2013] Już 23 października w Centrum Korona odbędzie się zbiórka elektroodpadów w ramach Wrocławskich Dni Elektrorecyklingu. Przyłącz się do akcji i zadbaj o ekosystem!.. (info)

Oracle informuje o ważnych aktualizacjach pakietu rozwiązań do integracji danych [22.10.2013] Oracle Data Integrator 12c i Oracle GoldenGate 12c to uproszczone i bardzo wydajne rozwiązania do przetwarzania w chmurze, analizy wielkich zbiorów danych i replikacji w czasie rzeczywistym... (info)


Spotkanie autorskie z Anną Kuziemską w Hotelu SPA Dr Irena Eris

Spotkanie autorskie z Anną Kuziemską w Hotelu SPA Dr Irena Eris [22.10.2013] Dlaczego w Moskwie nie ma dziecięcych wózków? Czy warto wziąć ze sobą główkę kapusty do Omanu? Ile świerszczy powinno się znaleźć w zbilansowanej diecie dziecka? Jak z przyczepki rowerowej zrobić suszarkę?.. (info)


Warsztaty Epson na 5. Foto Art Festivalu

Warsztaty Epson na 5. Foto Art Festivalu [22.10.2013] 5.Foto Art Festival to ponad dwa tygodnie wystaw, warsztatów, spotkań ze znanymi artystami. 26 i 27 października firmy Eizo i Epson zapraszają na bezpłatne warsztaty skanowania, zarządzania kolorem, kalibracji monitorów i drukarek... (info)


Freshpoint w Centrum Korona zaprasza na doskonałe kanapki. Również dla osób na diecie bezglutenowej!

Freshpoint w Centrum Korona zaprasza na doskonałe kanapki. Również dla osób na diecie bezglutenowej! [22.10.2013] Już od października w Centrum Korona będzie można odwiedzić Freshpoint słynący z ciepłych kanapek przygotowanych z wysokiej jakości, świeżych produktów. W ofercie także nowość – dania dla osób na diecie bezglutenowej!.. (info)


Pieniądze na celowniku - cztery najgroźniejsze trojany bankowe

Pieniądze na celowniku - cztery najgroźniejsze trojany bankowe [22.10.2013] O większości trojanów bankowych zazwyczaj dowiadujemy się przypadkiem (lub gdy jest już za późno), a później ślad po nich ginie... (info)

Eksperci serwisu Fotolia: Jak sprzedawać swoje zdjęcia na stocku? [22.10.2013] Fotografia stockowa staje się coraz bardziej popularna zarówno wśród odbiorców, jak i dostawców. Jak zacząć sprzedawać swoje zdjęcia na stocku oraz na co zwrócić uwagę przy ich robieniu, aby miały jak największą szansę zainteresować klienta?.. (info)


Polska szafa jest modna!

Polska szafa jest modna! [22.10.2013] „Modna Szafa – Polska Szafa” to październikowe wydarzenie w Magnolia Park poświęcone modzie. Prawdziwą perełką będzie wystawa legendy Mody Polskiej – Jerzego Antkowiaka. Projektant wraz ze stylistką Joanną Horodyńską będzie komentował modowe trendy... (info)


Kupujący nie czekają na dopłaty

Kupujący nie czekają na dopłaty [22.10.2013] Sprzedaż nowych mieszkań rośnie, ceny nie spadają. W ostatnich miesiącach deweloperzy sprzedali w Warszawie znacznie więcej mieszkań niż wprowadzili do oferty rynkowej... (info)

Likwidacja marki – częsty efekt przejęcia. [22.10.2013] Firmy zarządzające więcej niż jedną marką na rynku, wcześniej czy później stają przed decyzją, co jest efektywniejsze: jedna ale silna marka czy wiele słabszych, ale kierowanych do klientów precyzyjniej marek... (info)


Widoczność w aucie jak w samolotach F-16

Widoczność w aucie jak w samolotach F-16 [22.10.2013] Jesień to trudna pora roku dla kierowców. Szybko zapadający zmrok, oślepiające światła z naprzeciwka, a do tego często padający deszcz lub śnieg – w takich warunkach liczy się przede wszystkim doskonała widoczność przez przednią szybę... (info)


Moda w wersji high-tech!

Moda w wersji high-tech! [22.10.2013] OCHNIK przedstawia wyjątkowe męskie rękawiczki umożliwiające obsługę ekranów dotykowych smarfonów i tabletów... (info)

Sezon na piękne nogi [22.10.2013] Jesień to idealny czas, by pozbyć się uciążliwych pajączków i żylaków. Pogoda za oknem nie sprzyja odkrywaniu nóg, a im szybciej podejmiemy leczenie, tym większa szansa, że uporamy się z tym problemem do letnich wakacji... (info)

Schneider Electric o inteligentnym budownictwie na międzynarodowej konferencji [22.10.2013] W dniach 16-18 października b.r. firma Schneider Electric, specjalizująca się w zarządzaniu energią elektryczną, wzięła udział w pierwszej międzynarodowej multikonferencji IBTMM - Intelligent Building Technologies & Multimedia Management w Krakowie.. (info)

Serwis PizzaPortal.pl zatrudnił osobę z Google [22.10.2013] Adam Wesołowski, pracujący wcześniej dla Google Company, objął stanowisko Marketing Managera w PizzaPortal.pl... (info)

Odszkodowania za uszkodzone nagrobki [22.10.2013] Zbliża się święto zmarłych. Już teraz coraz częściej myślimy o tych, którzy odeszli. Wyrazem naszej pamięci jest między innymi dbanie o ich groby. Często wydajemy kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy na nagrobki... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...