informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 46


UTA dba o zdrowie kierowców

UTA dba o zdrowie kierowców [22.10.2008] Głównym celem programu DocStop jest zapewnienie opieki medycznej kierowcom pojazdów ciężarowych i autobusów w pobliżu stacji benzynowych i parkingów. UTA wsparła tą inicjatywę,..... (info)


Targi Automechanika 2008

Targi Automechanika 2008 [22.10.2008] W tym roku ustanowiliśmy nowy rekord: 166 tys. zwiedzających i 4,7 tys. wystawców z 80 krajów. To o połowę więcej niż podczas ostatniej edycji - podsumowuje Detlef Braun, Członek Zarządu Messe Frankfurt... (info)


Zielonogórskie przedszkolaki znają sekret magicznych butów

Zielonogórskie przedszkolaki znają sekret magicznych butów [22.10.2008] Zakończył się konkurs pod hasłem „Magiczne buty”, zorganizowany w zielonogórskich przedszkolach przez Geox – producenta oddychającego obuwia. Już wiemy, jak wyglądają i jakie cechy posiadają magiczne buty... (info)


Seminarium Targi Mody 2009

Seminarium Targi Mody 2009 [22.10.2008] 16 października w Łodzi odbyła się siódma edycja seminarium proeksportowego Targi Mody. Gościem specjalnym wydarzenia i jednym z wykładowców był prof. Martin Pegler, światowy specjalista z dziedziny Visual Merchandisingu... (info)


Sukces I Retail Marketing Forum!

Sukces I Retail Marketing Forum! [22.10.2008] 14 października w Warszawie odbyło się I Forum Marketingu w Handlu Detalicznym, zorganizowane przez firmę Promedia. Gwiazdą wydarzenia był profesor Martin M. Pegler, światowy autorytet w dziedzinie Visual Merchandisingu, autor ponad 70 książek na ten temat... (info)

Blue Coat najlepszy w bezpiecznych bramkach [22.10.2008] Veracomp, autoryzowany dystrybutor Blue Coat Systems ogłasza, że producent znalazł się w grupie liderów w Magicznym Kwadracie dotyczącym bezpiecznych bramek internetowych, w raporcie opracowanym przez firmę badawczo-doradczą Gartner Inc... (info)


FortiDB-1000B do oceny podatności baz danych na uszkodzenia

FortiDB-1000B do oceny podatności baz danych na uszkodzenia [22.10.2008] Veracomp SA, wyłączny dystrybutor rozwiązań Fortinet w Polsce, informuje, że producent wprowadził pierwszy model z rodziny urządzeń zabezpieczających, służących do oceny podatności baz danych na uszkodzenia (Vulnerability Assessment – VA)... (info)

Nagrody rozdane - Targi Sat Krak 2008 [22.10.2008] W dniach 16-18 października 2008 r. odbyły się targi telewizji satelitarnej Sat Krak w Krakowie na terenie targowym Chemobudowa Kraków przy ul. Klimeckiego 14... (info)


Najlepsze biuletyny firmowe 2008

Najlepsze biuletyny firmowe 2008 [22.10.2008] 8. edycja Konkursu Biuletynów Firmowych, najważniejszego na rynku prasy firmowej wydarzenia, organizowanego przez Agencję doradczą i wydawniczą Agape, zakończyła się uroczystą Galą w Warszawie 16 października. Oto wyniki tegorocznej edycji Konkursu... (info)


50-lecie Jeżyckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

50-lecie Jeżyckiej Spółdzielni Mieszkaniowej [22.10.2008] Rok 2008 jest wyjątkowy dla Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Jeżyce”. Obchody pięćdziesięciolecia istnienia stanowią doskonałą okazję do podsumowania dotychczasowych działań Spółdzielni wobec osiedli, którymi zarządza... (info)


Inauguracja programu ekologicznego Centrum z Klimatem w CH Reduta

Inauguracja programu ekologicznego Centrum z Klimatem w CH Reduta [22.10.2008] W sobotę, 25 października, w warszawskim CH Reduta ruszy program ekologiczny Centrum z Klimatem. W programie m.in. występ grupy iluzjonistów Metamorphosis. Reduta będzie zbierać też odpady w zamian za nagrody. Imprezę poprowadzi Tomasz Zubilewicz... (info)


Rittal nadaje kształty i kolory…

Rittal nadaje kształty i kolory… [22.10.2008] Rittal rozbudował Centrum Modyfikacji w Grodzisku Mazowieckim. W efekcie firma powiększyła swoją ofertę o kompleksowe usługi związane z dopasowywaniem produktów Rittal do indywidualnych potrzeb montażowych... (info)

Międzynarodowy kontrakt Pro-Creation i Colgate-Palmolive [22.10.2008] Agencja interaktywna Pro-Creation realizuje międzynarodowy projekt internetowy dla Colgate-Palmolive w ramach prowadzonej przez nią akcji Oral Health Month (OHM)... (info)


Kutia HELIO Świąteczny czar

Kutia HELIO Świąteczny czar [22.10.2008] Kutia, tradycyjne bożonarodzeniowe danie, łączy w sobie dwie różne tradycje – starosłowiańską i chrześcijańską. Popularny na każdym świątecznym stole rarytas przygotowywali już nasi przodkowie oddający hołd bogu słońca... (info)

Weekend w męskim stylu [22.10.2008] Cały tydzień spędzasz w pracy, jedyne co widzisz to monitor swojego komputera, blond piękność z biurka naprzeciwko nie robi na tobie wrażenia i nie chce Ci się flirtować z koleżanką z księgowości... (info)

Oficjalne otwarcie Royal Collection w Białymstoku [22.10.2008] 25 października Royal Collection otwiera salon multibrandowy w Galerii Alfa w Białymstoku. Jest to trzynaste polskie miasto, w którym mieszkańcy będą mieli możliwość zakupu ekskluzywnej odzieży największych europejskich producentów... (info)

Rozpoczyna się trzecia edycja programu METP [22.10.2008] Rozpoczyna się trzecia edycja programu EU-China Managers Exchange and Training Programme (METP). Jednocześnie podczas szczytu ASEM w Pekinie odbędzie się międzykulturowe szkolenie dla menadżerów z państw Unii Europejskiej... (info)


IFL tym razem w orientalnym stylu „bollywood”

IFL tym razem w orientalnym stylu „bollywood” [22.10.2008] Zakończyły się czwarte, ostatnie już rozgrywki eliminacyjne Independent Flair League. Tym razem Niezależna Liga Flair zawitała do stolicy Wielkopolski, Poznania... (info)


Z nimi będzie Ci do twarzy – maski TOŁPA® huminea HYDRATIV i STIMULAR

Z nimi będzie Ci do twarzy – maski TOŁPA® huminea HYDRATIV i STIMULAR [22.10.2008] Choć nie możemy zatrzymać upływającego czasu, możemy dzięki odpowiedniej pielęgnacji czuć się dłużej młodo. Pamiętajmy o tym, że sam krem nie wystarczy – nasza cera potrzebuje czasem dodatkowej porcji składników odżywczych..... (info)


Valera – sprawdzona towarzyszka podróży.

Valera – sprawdzona towarzyszka podróży. [22.10.2008] Podróż służbowa czy weekendowy wypad na zakupy do Londynu, a ty ciągle przed tym samym problemem: „Co do walizki?” To pytanie nie musi już oznaczać, że rezygnujesz z tak ważnych przedmiotów, jak suszarka czy prostownica. Wybierz wersje podróżne marki Valera... (info)


Bioaron C – jesienna odsłona z Banah Group

Bioaron C – jesienna odsłona z Banah Group [22.10.2008] Po udanej wiosennej kampanii prasowej, jaką Banah Group zrealizował dla preparatu Bioaron C, przyszła kolej na następną odsłonę na sezon jesień – zima 2008... (info)


Nowa systematyka pił Stanley

Nowa systematyka pił Stanley [22.10.2008] Nowe pogrupowanie oferowanych przez Stanley’a pił do drewna w kategorie to skuteczny sposób na łatwy i szybki dobór odpowiedniego narzędzia do konkretnego rodzaju wykonywanej pracy... (info)

ADP na Nasdaq [22.10.2008] Od 21 października br. Spółka Automatic Data Processing Inc. (ADP), lider rynku outsourcingu usług kadrowo-płacowych, notowana będzie na NASDAQ Stock Market. Dotychczas, od 1961 r., firma notowana była na NYSE (Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych)... (info)


Zdrowie i piękno na jesień...

Zdrowie i piękno na jesień... [22.10.2008] Na Pierwszych Urodzinach „Porozmawiajmy o Zdrowiu” spotkaliśmy się tradycyjnie w Pałacu Pugetów w Krakowie 16 października 2008. Dzięki inicjatywie Agencji Image Line Communications oraz poparciu partnerów, czwartkowe spotkanie miało wyjątkowy charakter... (info)


Jeżyki najeżone bakaliami znów w TV!

Jeżyki najeżone bakaliami znów w TV! [22.10.2008] 20 października br. pod hasłem „Jeżyki. Najeżone bakaliami” rusza kontynuacja kampanii telewizyjnej Jeżyków. Limitowana seria popularnych ciasteczek Jutrzenki od początku miesiąca sprzedawana jest w nowej, niższej cenie... (info)


Nowe czekolady na jesienne wieczory

Nowe czekolady na jesienne wieczory [22.10.2008] Na jesienne dni Wawel przygotował nową wersję batonika Danusia oraz specjalną linię czekolad premium. Już od września do sklepów w całej Polsce trafi limitowana seria produktów. Nowe słodycze zapewnią znakomity nastrój w długie wieczory... (info)

Quinyx – innowacyjna technologia dla HR – już w Polsce [22.10.2008] Quinyx jest platformą do realizacji zadań płacowo-kadrowych oferowaną przez PayrollCenter Sp. z o.o., należącą do międzynarodowej grupy UCMS Group EMEA... (info)


BenQ C1060 - kompaktowy aparat cyfrowy z czułością do ISO 3200

BenQ C1060 - kompaktowy aparat cyfrowy z czułością do ISO 3200 [22.10.2008] 10 Mpix, 2,7” ekran, czułość ISO 3200, PATM (Program, Av, Tv, Manual) i polskie menu. W Polsce aparat będzie do kupienia za 309 zł z VAT od listopada br... (info)

WBJ i Press potwierdzają czołową pozycję Multi Communications [22.10.2008] Agencja Multi Communications zajęła 3. miejsce w dwóch prestiżowych rankingach firm Public Relations - Book of Lists 2008, magazynu Warsaw Business Journal oraz Agencji PR o największych przychodach w 2007, magazynu Press... (info)

Dbaj o włosy i wygrywaj nagrody [22.10.2008] Zrób świetne zdjęcie z włosami w roli głównej i wygraj cenne nagrody. Firma Inter-Fragrances, producent kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała, organizuje konkurs na najciekawsze zdjęcie ukazujące piękno zadbanych włosów... (info)

TradeDoubler Polska wzmacnia zespół [22.10.2008] Od października 2008 roku kolejni eksperci z branży affiliate marketingu dołączyli do zespołu TradeDoubler Polska. Marek Fordoński został nowym Head of Client Service. Kamil Budaszewski wzmocnił struktury działu Technical & Publish Support TradeDoublera... (info)


Alantan Plus z wit. A: Skóra specjalnie chroniona

Alantan Plus z wit. A: Skóra specjalnie chroniona [22.10.2008] Alantan Plus z witaminą A to maść ochronna z najczęściej polecanej przez farmaceutów serii Alantan. Maść przeznaczona jest do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień... (info)


Obrazy medyczne w trójwymiarze dzięki Barco Voxar 3D

Obrazy medyczne w trójwymiarze dzięki Barco Voxar 3D [22.10.2008] Veracomp SA - specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych - zaoferował nową wersję zaawansowanych aplikacji do trójwymiarowej wizualizacji obrazów medycznych Voxar 3D 6.3 firmy Barco... (info)


Szermierz z Gliwic

Szermierz z Gliwic [22.10.2008] Sebastian ćwiczy sztuki walki od trzech lat, ale w razie ataku raczej się nie obroni. Z pragmatycznego punktu widzenia można by zapytać „po co to robi”? Odpowiedź jest prosta: z wielkiej pasji... (info)


Wygrać z szarością

Wygrać z szarością [22.10.2008] Dwunastoletni Artur Czajkowski maluje od czwartego roku życia. Pasja i pracowitość chłopca przynoszą efekty w postaci licznych wygranych w konkursach regionalnych, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych... (info)


Uśmiechnięte stypendia

Uśmiechnięte stypendia [22.10.2008] Już po raz czwarty w ramach akcji Banku Dziecięcych Uśmiechów, przyznane zostały stypendia dla uzdolnionych uczniów z całej Polski. W tym roku wybór był bardzo trudny, jury po długich rozważaniach postanowiło wesprzeć rozwój 27 talentów... (info)

Menedżerowie też zmagają się z wypaleniem zawodowym [22.10.2008] Problem wypalenia zawodowego jeszcze do niedawna był kojarzony z zawodami związanymi z niesieniem pomocy innym ludziom: lekarza, pielęgniarki, pracownika socjalnego, nauczyciela. Ostatnie lata pokazują, że syndrom ten spotyka się też u menedżerów... (info)

Nie taki diabeł straszny [22.10.2008] Samonapędzający się proces reakcji na skutki amerykańskiego kryzysu, ze sporą intensywnością rozprzestrzenia się na kolejne europejskie rynki. Również w Polsce jest tematem numer „1” tak w świecie biznesu, jak i w domowym zaciszu jednego gospodarstwa domowego... (info)

Komentarz Expandera: Rynki wschodzące wciąż pod presją (22.10.2008) [22.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Warszawski parkiet w dalszym ciągu jest słaby. Wtorkowe notowania przyniosły co prawda zwyżkę, ale ze względu na to, że nie objęła mniejszych firm, okazała się niewielka... (info)


Nowe systemy druku kolorowego Konica Minolta

Nowe systemy druku kolorowego Konica Minolta [22.10.2008] Kolorowe urządzenia produkcyjne z serii bizhub PRO C6501 oraz bizhub PRO C5501 realizują hasło ‘scale up’ - motyw przewodni stoiska Konica Minolta na targach drupa 2008... (info)


Więcej niż kolor

Więcej niż kolor [22.10.2008] Marzysz o niebanalnym wystroju mieszkania? Oczekujesz więcej niż tylko kolorowych ścian? Daj się ponieść fantazji. Możliwości dekoracji jakie oferuje bejca Feelings Effect Paint, marki Tikkurila, wprowadzą Cię w nowy wymiar stylizacji wnętrza... (info)


Czy kryzys finansowy dotknie branżę logistyczno-spedycyjną w Polsce?

Czy kryzys finansowy dotknie branżę logistyczno-spedycyjną w Polsce? [22.10.2008] Branża logistyczno-transportowa to swoisty papierek lakmusowy całej gospodarki. Jeżeli gdzieś zaczyna się spowolnienie wzrostu lub dostrzegalne są zalążki kryzysu, natychmiast znajduje to przełożenie na wolumeny transportowanych towarów... (info)


Herbatka z jujuby instant PANACEUM

Herbatka z jujuby instant PANACEUM [22.10.2008] Herbata z jujuby z cukrem trzcinowym i miodem firmy Panaceum – www.panaceum-international.pl – to wyjątkowa chińska herbata pobudzająca siły witalne organizmu, wspomagająca trawienie oraz działająca uspokajająco na system nerwowy... (info)


Pojemniki do przechowywania żywności firmy Plast Team

Pojemniki do przechowywania żywności firmy Plast Team [22.10.2008] Przechowywanie mąki, cukru, ryżu, kasz czy makaronów wymaga dobrej organizacji. Oryginalne opakowania firmy Plast Team są niezwykle funkcjonalne w każdej kuchni... (info)


SafeGuard PrivateDisk – 360° ochrony danych

SafeGuard PrivateDisk – 360° ochrony danych [22.10.2008] Łatwiejsze tworzenie zaszyfrowanych wolumenów, kompatybilność z 64-bitowymi systemami oraz wymiana poufnych informacji między pecetem, a PDA. Wszystko, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa danych... (info)

Komunikacja z małą architekturą! [22.10.2008] Ilość dostępnych współczesnemu człowiekowi narzędzi komunikacji jest imponująca. Telewizja, prasa, radio, Internet, telefon to najważniejsze z nich. Każdy z nas codziennie odbiera tysiące przeróżnych wiadomości... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...