informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Kolejny oddział Credit House Polska w Warszawie [22.10.2007] Firma CREDIT HOUSE POLSKA otworzyła kolejną placówkę w Warszawie. Od połowy października u zbiegu głównych arterii miasta, znajdziemy pomoc i fachowe wsparcie w dziedzinie naszych finansów. Nowa palcówka mieści się przy ul. Jana Pawła II 61... (info)

Oracle przedstawia Universal Records Management 10g w wersji 3 [22.10.2007] Firma Oracle poinformowała o dostępności rozwiązania Oracle Universal Records Management 10g w wersji 3, będącego składnikiem platformy Oracle Fusion Middleware... (info)


Język otwiera drzwi do kariery

Język otwiera drzwi do kariery [22.10.2007] Nie trzeba już nikogo przekonywać, jak ważna jest dziś znajomość języków obcych. Wśród ogłoszeń o pracę coraz trudniej znaleźć firmę, która od przyszłego pracownika nie wymaga znajomości języka obcego... (info)

Kursy branżowe w Profi-Lingua [22.10.2007] Aby znaleźć atrakcyjną posadę nie wystarczy już komunikatywny poziom umiejętności językowych. Pracodawcy coraz częściej wymagają także znajomości terminologii specjalistycznej - mówi Katarzyna Szajner ze Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua.. (info)

Centrum Kompetencyjne w Teta [22.10.2007] TETA utworzyła Centrum Kompetencyjne, którego głównym celem jest doradztwo i wsparcie merytoryczne dotychczasowych oraz potencjalnych klientów TETY w zakresie Zarządzania Kapitałem Ludzkim... (info)


Sukces ma trzech ojców

Sukces ma trzech ojców [22.10.2007] Świetnie wykształceni studenci. Dostęp do rezultatów najnowszych badań naukowych. Praktyczna wiedza menadżerska z najwyżej półki.To tylko część efektów nowo podpisanej poznańskiej współpracy... (info)

Fundusz PKO/Credit Suisse Parasolowy wchodzi do szerokiej dystrybucji [22.10.2007] Najnowszy fundusz PKO/CREDIT SUISSE Parasolowy – sfio jest od dziś dostępny dla wszystkich klientów banku PKO BP. To już drugi fundusz parasolowy w ofercie PKO Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych... (info)

Wirtualna wystawa projektu Romski Pstryk [22.10.2007] Autorki projektu: fotografik Marta Kotlarska oraz rzeźbiarka Małgorzata Mirga postanowiły podjąć dialog ze stereotypem. Do wspólnych działań zaprosiły 23 młodych Romów z osiedla cygańskiego Zadział w Szaflarach... (info)


Świąteczny Loacker na okrągło

Świąteczny Loacker na okrągło [22.10.2007] LOACKER włoski producent wybornych słodyczy zaprasza do degustacji swojego produktu z serii Gran Pasticceria. Tortina Original występuje tym razem w nowej, świątecznej, bożonarodzeniowej odsłonie... (info)

Nowość na rynku internetowych sklepów zoologicznych [22.10.2007] Na przełomie września i października serwis EuroAnimal.eu uruchomił Pasaż sklepów zoologicznych. Celem przedsięwzięcia jest zgromadzenie ofert internetowych sklepów zoologicznych w jednym miejscu... (info)

Raport Faktoring 2007 - AOW Faktoring najlepszy w rankingu firm faktoringowych. [22.10.2007] AOW Faktoring okazał się najskuteczniejszym faktorem w Polsce – to wynik najnowszego rankingu polskich firm faktoringowych wchodzącego w skład Raportu Faktoring 2007 – Jak skutecznie poprawić płynność finansową firmy, opracowanego przez portal IPO.pl... (info)

Rozpoczął się program Wracaj do Polski [22.10.2007] Brytyjsko Polska Izba Handlowa oraz HAYS Poland, lider w zakresie rekrutacji specjalistycznej, uruchomiły program Wracaj do Polski. Inicjatywa skierowana do Polaków pracujących za granicą miała swoją inaugurację na Brytyjsko Polskich Targach Pracy w Londynie... (info)


IMR advertising by PR na lepsze samopoczucie

IMR advertising by PR na lepsze samopoczucie [22.10.2007] Wszyscy dobrze wiemy, jak ważne jest wzajemne zaufanie. To ono buduje pozytywną więź między osobami, pobudza je do działania i pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty... (info)


Zlewozmywak - jak dokonać właściwego wyboru ?

Zlewozmywak - jak dokonać właściwego wyboru ? [22.10.2007] Na czym nam zależy podczas pracy w kuchni ? Na czystości otoczenia , gdzie przygotowujemy posiłki i ergonomii ich przygotowania. Do zapewnienia właściwej higieny naczyń używanych przez domowników potrzebujemy zlewozmywaka i/lub zmywarki... (info)

Kolejne seminaria z cyklu Extreme Networks Purple Update [22.10.2007] Extreme Networks zaprasza na kolejne spotkania z cyklu Purple Update. Bezpłatne seminaria odbędą się w dniach od 13 do 20 listopada w Polsce, Czechach, Serbii, Rosji i na Węgrzech... (info)

House of Skills doradza w zakresie wdrażania „Strategii Błękitnego Oceanu” [22.10.2007] We wrześniu pojawiło się w sprzedaży nowe wydanie światowego bestsellera "Strategia Błękitnego Oceanu", którego partnerem jest firma szkoleniowo-doradcza House of Skills... (info)


Nowoczesna biblioteka

Nowoczesna biblioteka [22.10.2007] Dzięki systemom identyfikacji za pomocą fal radiowych – RFID, wypożyczenie książki zajmuje kilkanaście sekund. Jeszcze mniej czasu zabiera jej oddanie. Taka technologia dostępna jest już w 7 polskich bibliotekach..... (info)

Firma Billbird S.A. dba o jakość usług. [22.10.2007] Firma Billbird S.A. z dniem 22 października uruchamia program umożliwiający dobrowolne przejście pojedynczych punktów płatności do sieci Moje Rachunki... (info)

Rozpoczęcie zapisów na akcje serii E [22.10.2007] Jutro rozpoczynają się zapisy na akcje serii E sprzedawane z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Potrwają do 30 października 2007 r. Środki z emisji zostaną przeznaczone na przejęcia firm z branży. Środa będzie ostatnim dniem notowań praw poboru... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...