informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.10.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

W Bilbao rusza największe wyzwanie żeglarskie świata [22.10.2006] 22 października 2006 r. 8 dzielnych sterników wyruszy z Portu Getxo w Bilbao na okołoziemskie regaty VELUX 5 Oceans, jedno z najdłuższych i najbardziej znaczących wydarzeń w świecie sportu indywidualnego... (info)

UPS udzielił wsparcia nowym projektantom podczas Olympus Fashion Week w Nowym JORKU [22.10.2006] Na pokaz „UPS Delivering Fashion’s Future” wybrano 10 projektantów.. (info)

Tele2 i TP porozumiały się w sprawie abonamentu [22.10.2006] Tele2 Polska i Telekomunikacja Polska zawarły porozumienie w sprawie terminu realizacji zamówień na abonament, w ramach usługi WLR... (info)

Dynamika samochodu osobowego i możliwości pojazdu terenowego [22.10.2006] Zwrotność, precyzja działania wspomagania układu kierowniczego i sztywne podwozie sprawiają, że Antara to pojazd dynamiczny, ale i przystosowany do jazdy terenowej... (info)

Wyrazista sylwetka Opla Antary podkreślająca aspiracje do pozycji lidera [22.10.2006] Dynamiczna jak sportowe kombi i solidna jak klasyczny pojazd terenowy: pierwsze, co zwraca uwagę w wyrazistej sylwetce Antary to atrakcyjne zestawienie kontrastów... (info)

Kompleksowe wyposażenie standardowe Opla Antary [22.10.2006] Mocnym argumentem Antary jest jej kompleksowe standardowe wyposażenie, obejmujące cenne rozwiązania... (info)

Opel Antara [22.10.2006] Elegancki crossover do jazdy codziennej i rekreacyjnej z napędem na cztery koła.. (info)

SAP AG - wyniki 3. kw. - 17% wzrostu sprzedaży nowych licencji oprogramowania [22.10.2006] SAP AG ogłosił wstępne wyniki finansowe za trzeci kwartał i dziewięc miesięcy br. SAP zanotował we wszystkich regionach świata (EMEA Central, EMEA NEWS, Ameryki, Azja-Pacyfik) dwucyfrowe wzrosty przychodów z oprogramowania... (info)

Panda Antivirus 2007 - zainstaluj i zapomnij [22.10.2006] Firma Panda Software Polska wprowadziła na rynek nowy program Panda Antivirus 2007... (info)

Prepaidowy komunikator Callbox Telepin [22.10.2006] Callbox Telepin to najnowszy na rynku komunikator internetowy. W odróżnieniu od innych programów dostępnych w sieci, umożliwia on bardzo prosty i bezpieczny sposób płacenia za rozmowę za pomocą kart prepaid Telepin... (info)

8 milionów złotych dla jednostek straży pożarnej w całym kraju od PZU SA [22.10.2006] PZU SA przekazał dotację prewencyjną w wysokości 8 milionów złotych dla Państwowej Straży Pożarnej oraz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP... (info)

ComputerLand jednym z dziesięciu największych europejskich użytkowników Primavera. [22.10.2006] ComputerLand powiększył liczbę użytkowników systemu Primavera i podpisał nową umowę z Primaverą na rozszerzenie liczby posiadanych licencji... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...