informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

e-nova - nowe deklaracje VAT-7 [22.10.2005] Programy księgowe wchodzące w skład nowoczesnego systemu zarządzania i księgowości enova firmy Soneta zyskały właśnie nową jakość... (info)

Kaspersky Lab zaprasza do Samby [22.10.2005] Firma Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji aplikacji Kaspersky Anti-Virus for Samba Server (5.0.4.0)... (info)

Nowe Volvo dla łowców przygód. Limitowana edycja samochodów Volvo Ocean Race [22.10.2005] 5 listopada z hiszpańskiego portu Sanxenxo siedem załóg złożonych z najlepszych na świecie żeglarzy wystartuje w największym wyścigu dookoła globu... (info)

Newitech wdraża system NIL BPM w CR Media [22.10.2005] CR Media, broker reklamowy i jednocześnie największy broker reklamy radiowej w Polsce będzie wykorzystywał system informatyczny NIL BPM... (info)

Zimowe podróże z mRabatkami [22.10.2005] W ramach kolejnej edycji programu mRabatki Klienci dokonujący płatności przelewem lub kartą mBanku otrzymają 15% rabatu na wszystkie wyjazdy turystyczne z najnowszego katalogu Rainbow Tours, z wyjątkiem wycieczek do krajów egzotycznych, które objęte są rabatem w wysokości 12%... (info)

ERICSSON - raport kwartalny Q3 2005 [22.10.2005] Ericsson raportuje kontynuację dobrych wyników finansowych... (info)

Dębica FRIGO 2 [22.10.2005] Zalety nowej zimowej opony klasy standard.. (info)

Finał konkursu Plomba [22.10.2005] W dniu 7 października w Jednostce Gaśniczo – Ratowniczej nr 4 przy ul. Chłodnej 3 w Warszawie odbył się Wielki Finał II edycji konkursu „Plomba” organizowanego przez Gaspol S.A. w szkołach podstawowych i gimnazjalnych w całej Polsce... (info)

Technologiczna ekspansja VECTRY [22.10.2005] VECTRA, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, rozpoczęła szeroko zakrojoną akcję wdrażania w swoich sieciach VECTRATEL - telefonii stacjonarnej opartej na technologii cyfrowej... (info)

Taki prosty sposób na zarobienie... miliona dolarów [22.10.2005] Pomysłowy Student Uniwersytetu w Nottingham zamierza ukończyc uczelnię bogatszy o milion dolarów po tym jak stworzył stronę internetową milliondollarhomepage.com... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...