informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Internet połączy komputerami i komórkami zawodników i kibiców poza trybunami.

Internet połączy komputerami i komórkami zawodników i kibiców poza trybunami. [22.09.2008] Najbliższy mecz 1/16 Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Łęczna a Cracovia Kraków ze względów proceduralnych zostanie rozegrany na stadionie w Łęcznej przy pustych trybunach... (info)


Jesienne promocje Stella Pack S.A.

Jesienne promocje Stella Pack S.A. [22.09.2008] W związku z jesiennymi porządkami w ogrodach i domach, Stella Pack S.A. rozpoczyna jesienne promocje. Przy zakupie ścierki podłogowej z mikrofibry rękawice ogrodowe otrzymamy gratis, a przy zakupie mopa paskowego - dostaniemy rękawice aloesowe... (info)


Adrenalina na Dzień Chłopaka.

Adrenalina na Dzień Chłopaka. [22.09.2008] Każdy z nas pamięta o Dniu Kobiet. A kto pamięta o Dniu Chłopaka? Święto wszystkich mężczyzn choć niezwykle miłe, to nie zakorzeniło się jeszcze na dobre w naszej tradycji. Pamiętajmy, że nie tylko kobiety lubią dostawać prezenty... (info)


Kuchnia z klimatem taniej nawet o 70 procent - Dajar w Fashion House Piaseczno

Kuchnia z klimatem taniej nawet o 70 procent - Dajar w Fashion House Piaseczno [22.09.2008] Pierwszy w Polsce sklep outletowy Dajar Home & Garden dołączył do oferty Fashion House w Piasecznie. Nowy salon oferuje wysokiej jakości artykuły gospodarstwa domowego w cenach niższych od 30 do 70 procent w porównaniu do cen w tradycyjnych punktach sprzedaży.. (info)

Rozwój doradztwa w usługach leasingowych [22.09.2008] W jaki sposób optymalizować wydatki na flotę? Jak dostosować specyfikę modeli samochodów do charakteru prowadzonej działalności? Jak zdefiniować najkorzystniejsze warunki polityki flotowej?.. (info)


Nowoczesne masy z Izolacji Jarocin

Nowoczesne masy z Izolacji Jarocin [22.09.2008] Dekabit i Fundabit to nowe masy z Izolacji Jarocin. Obie to produkty innowacyjne i nowoczesne. Wszystkie pomagają oszczędzać to co dziś najcenniejsze. Czas. Świetnie sprawdzą się w jesiennych pracach budowlanych i przygotowaniach budynków i budów do zimy... (info)


Spadek cen nowych aut i wzrost importu samochodów używanych, a sektor leasingu.

Spadek cen nowych aut i wzrost importu samochodów używanych, a sektor leasingu. [22.09.2008] Spadek cen nowych aut w Polsce staje się coraz bardziej odczuwalny. Jego skutki dotykają nie już nie tylko dealerów poszczególnych marek, ale również przedstawicieli branży pokrewnych... (info)

Finamo dotrzymuje obietnic [22.09.2008] Zgodnie z ogłoszonym w kwietniu planem Finamo, najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa finansowego w Polsce, otworzyło 30 oddział. Oznacza to, że średnio w ramach sieci powstaje aż 5 nowych placówek miesięcznie... (info)


Immersum składa propozycję nie do odrzucenia

Immersum składa propozycję nie do odrzucenia [22.09.2008] Pod adresem www.niedoodrzucenia.pl wystartowała kampania promująca studia podyplomowe o kierunku „Zintegrowane systemy klasy ERP II do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem”... (info)


Król prawie nagi

Król prawie nagi [22.09.2008] Trochę za późno obudził się ze słodkiej drzemki nadzór bankowy kraju, w którego ekonomię od dziesiątków lat ufał cały świat. Dolar amerykański, król walut, symbol bogactwa, stabilności i gwarancji kapitału został bezlitośnie obnażony... (info)


XIV Forum Teleinformatyki

XIV Forum Teleinformatyki [22.09.2008] Dr inż. Grzegorz Bliźniuk i Prof. dr hab. inż. Jerzy Nawrocki laureatami tegorocznej Nagrody im. Marka Cara wręczanej na XIV Forum Teleinformatyki w Legionowie.. (info)


Wizyta w Czadzie z Lubawą SA

Wizyta w Czadzie z Lubawą SA [22.09.2008] Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, którego XVI edycja odbyła się w dniach 8 – 11 września, to jedna z największych tego rodzaju imprez na świecie... (info)

Rynek Usług Pocztowych w Polsce 2008 - konferencja [22.09.2008] W miesiąc po „uwolnieniu” skrzynek pocztowych, pojawiają się kolejne problemy. Alternatywni operatorzy pocztowi nie są wpuszczani na teren nieruchomości przez zarządców i dozorców, co naraża dystrybutorów alternatywnych na straty finansowe... (info)


Ile drzew kosztuje Twój samochód?

Ile drzew kosztuje Twój samochód? [22.09.2008] Fundacja Aeris Futuro udostępniła internetowy kalkulator, który pozwala każdemu zainteresowanemu sprawdzić jaki wpływ na środowisko ma prowadzony przez niego styl życia... (info)

Google Advertising Professional w agencji NetArch [22.09.2008] Certyfikat potwierdzający wysoką jakość usług dla krakowskiej Agencji Interaktywnej NetArch, Internet Architecture for Business. Wyróżnieniem tym może pochwalić się skromna liczba firm oferujących kampanie e-marketingowe w Polsce... (info)


NaviPunkt – zawsze pod ręką

NaviPunkt – zawsze pod ręką [22.09.2008] Każdego dnia aktualne mapy, informacje o objazdach, korkach, blokadach tras, robotach drogowych… Wirtualna Polska udostępnia system nawigacji satelitarnej NaviPunkt... (info)


Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65 – duża wydajność to podstawa

Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65 – duża wydajność to podstawa [22.09.2008] Nowością w asortymencie firmy Selena jest stworzona specjalnie dla profesjonalnych wykonawców, wysokiej jakości Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65. Jej niespotykaną wydajność i wyjątkową izolacyjność akustyczną doceni każdy fachowiec... (info)

Pedagog – zawód z powołania [22.09.2008] Zawód pedagoga wymaga dużych pokładów cierpliwości i wytrwałości, ale również gruntownej wiedzy i najlepszego wykształcenia. Uzyskać to można studiując w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania... (info)

Moda na jesień 2008 według Charles Vögele [22.09.2008] W tym sezonie dominować będzie nowoczesność, przejawiająca się odpowiednim doborem materiałów i wykończeniem. Modne jest wszystko co błyszczące: lakier, jedwab i satyna, połyskujące, nowoczesne powłoki oraz skóra i jej imitacje... (info)


Soudal - najlepszy według konsumentów

Soudal - najlepszy według konsumentów [22.09.2008] Zakończyła się czwarta edycja ogólnopolskiego programu Laur Konsumenta, który od kilku lat wyłania najpopularniejsze marki i produkty w Polsce. W kategorii „profesjonalne piany i silikony” Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2008 otrzymała firma Soudal... (info)


Aplikom w czołówce europejskich firm

Aplikom w czołówce europejskich firm [22.09.2008] Uzyskując akredytację w zakresie implementacji Autodesk Topobase – środowiska do projektowania, zarządzania i analiz w zakresie GIS (Systemy Informacji Przestrzennej).. (info)

Avantis SA opiera swą działalność na technologii Oracle [22.09.2008] Oracle Polska informuje, że firma Avantis SA rozpoczęła prace nad wdrożeniem opcji klastrowej, rozszerzającej możliwości firmowej platformy IT zawierającej obecnie trzy bazy danych Oracle Standard Edition oraz jedną bazę danych w wersji Enterprise Edition... (info)

„RÓWNY START” – projekt, który stwarza realne szanse na zdobycie zawodu przyszłości [22.09.2008] Strategiczną rolę dla rozwoju polskiej gospodarki mają w przyszłości odegrać absolwenci kierunków technicznych. Wzrost innowacyjności, a przez to konkurencyjność gospodarki zależy istotnie od jakości kadr inżynierskich... (info)


HALTEX - W ciąży modnie i wygodnie

HALTEX - W ciąży modnie i wygodnie [22.09.2008] Haltex to polska firma, zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą odzieży ciążowej, której głównymi atutami są przystępne ceny, krótkie serie oraz dbałość o komfort i wygodę klientek... (info)


Avid iNEWS 2.7 dla serwisów informacyjnych

Avid iNEWS 2.7 dla serwisów informacyjnych [22.09.2008] Avid Technology prezentuje najnowszą wersję systemu Avid® iNEWS® 2.7, służącego do produkcji programów informacyjnych oraz integracji danych w redakcjach.. (info)

Poproszę 5 dkg myszki [22.09.2008] Przedstawiamy kolejną nowość tajwańskiego producenta akcesoriów komputerowych, która lada moment pojawi się w polskich sklepach. Tym razem jest to mini-mysz Traveler 900 przeznaczona głównie dla użytkowników laptopów... (info)

Firma w szkole [22.09.2008] Podstawową cechą każdego szefa jest umiejętne wykorzystanie wiedzy i doświadczeń innych. Aby pracownicy chcieli w pełni się zaangażować w pracę, należy dać im możliwość komfortowych warunków pracy oraz osobistego rozwoju... (info)

Komentarz Expandera: Z giełdowego piekła do nieba (22.09.2008) [22.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Sytuacja na giełdach po wydarzeniach z końca minionego tygodnia wyraźnie się skomplikowała. Rynki przebyły długą drogę..... (info)

Ekstremalne „ciacho” znowu w TV [22.09.2008] Nie dość, że potrafi bez zmrużenia okiem zjeść żywego węża to jeszcze znajdzie wyjście z każdej ekstremalnej sytuacji. Przystojny, rewelacyjnie umięśniony, czarujący - czyżby pojawił się nowy ideał mężczyzny?.. (info)

Ostra jazda, ostra muza i groźne efekty uboczne! [22.09.2008] Kto nie lubi szybkiej jazdy i głośnej muzy - dla relaksu, dla totalnego wyłączenia się szczególnie w piątkowe popołudnie z perspektywą wolnego weekendu, kiedy wrzucamy gaz „na maksa”... (info)

Kolejna kampania Discovery w Internecie [22.09.2008] Discovery Channel ruszył z internetową promocją wybranych serii ze swojej jesiennej ramówki. Za kampanię odpowiada Web Search Factory Polska, agencja doradcza, specjalizująca się w strategiach marketingowych w Internecie... (info)


Magiczne desery z Haribo

Magiczne desery z Haribo [22.09.2008] Organizując przyjęcie dla naszego dziecka chcemy, aby chwile spędzone w gronie koleżanek i kolegów na długo zapisały się w jego pamięci. Doskonałym sposobem na urozmaicenie menu kinder party jest przygotowanie ponczu „Lodowa Łapa” lub „Smurfnego shake’a”... (info)

Aladdin pomaga firmom IT w migracji na rozwiązania HASP SRM [22.09.2008] Aladdin stworzył w obszarze rozwiązań DRM nowy dział kompetencyjny Migration Support Team. Dział techniczny został stworzony z myślą o producentach i dystrybutorach..... (info)


Poznaj Misie z Akademią Misia Haribo

Poznaj Misie z Akademią Misia Haribo [22.09.2008] W drugiej połowie października rusza IV edycja konkursu Akademii Misia Haribo. Tym razem zadanie - polegające na przygotowaniu scenariusza zajęć z wykorzystaniem specjalnych kart - skierowane będzie do nauczycieli... (info)


Grzybobranie z Warzywkiem

Grzybobranie z Warzywkiem [22.09.2008] Nadejściu złotej polskiej jesieni towarzyszy wysyp grzybów, który trwa od połowy września aż do pierwszych przymrozków. Wyprawa na grzyby jest nie tylko doskonałym sposobem na zdrowe spędzenie wolnego czasu, ale także wstępem do smakowitej domowej uczty... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...