informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 16

Piękno zaklęte w tytanie [22.09.2005] Ten wyjatkowy metal, wydawać by się mogło jest niedostępny dla twórców biżuterii ... lecz jest ktoś, kto potrafi wyczarować z niego rozpoznawalne na całym świecie kolekcje... (info)

Obrączki ślubne - nowa kolekcja firmy Stelmach [22.09.2005] Kilka dni temu w ofercie sklepu jubilerskiego Węc pojawiła się nowa kolekcja obrączek firmy Stelmach 2005/2006... (info)

Europejski Dzień Języków - Nauka języków obcych z Language-Learning.net [22.09.2005] Europejski Dzień Języków obchodzony będzie 26. września, w tym roku już po raz piąty. Ten dzień powinien nas motywować do nauki języków obcych, dzięki którym możemy poznać bliżej ludzi innych narodowości... (info)

VENTI tworzy elektroniczny katalog produktów dla bioMerieux [22.09.2005] Firma bioMerieux jest jednym z liderów na światowym rynku diagnostyki laboratoryjnej. Elektroniczny katalog produktów opracowany przez VENTI to kontynuacja współpracy, której pierwszym etapem było stworzenie serwisu korporacyjnego dla polskiego oddziału bioMerieux... (info)

Droga do wygody [22.09.2005] NiceWay - najbardziej kompleksowy i innowacyjny system sterowania radiowego: modularny, profesjonalny, ekskluzywny. Cenisz wygodę, nowoczesność? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie... (info)

Targi ARCHITEKTURA i BUDOWNICTWO [22.09.2005] W Auli Głównej Politechniki Warszawskiej w dniach 1 i 2 grudnia 2005 r. odbędą się targi ARCHITEKTURA i BUDOWNICTWO skierowane zarówno do architektów i inżynierów budownictwa, jak i do mieszkańców Warszawy... (info)

Tak ma nadal wyglądać uczciwe państwo? Zamglona przejrzystość władzy [22.09.2005] (...)Przejrzystości, uczciwości, rzetelności służyć mają całe pakiety ustaw i rozporządzeń, w tym, m.in., prawo zamówień publicznych, ustawa o ograniczeniu działalności gospodarczej, dostępie do informacji publicznej, o służbie cywilnej... (info)

Kodak wyznacza nowe tempo w rozwoju domowego drukowania zdjęć [22.09.2005] Teraz przy użyciu urządzeń firmy Kodak można wykonać odbitki o jakości fotorealistycznej z większości aparatów cyfrowych nie ruszając się z domu... (info)

Orange zaprasza do najlepszych galerii handlowych w Polsce na Orange Top Galleries [22.09.2005] Od 20 września do 6 listopada br. Orange zaprasza wszystkich do udziału w specjalnej akcji Orange Top Galleries odbywającej się w najlepszych galeriach handlowych w całej Polsce... (info)

Sukces zarządzających funduszami SEB TFI w rankingu BusinessWeek i Analizy Online [22.09.2005] Podczas dzisiejszego otwarcia targów finansowych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie wręczono nagrody najlepszym zarządzającym funduszami inwestycyjnymi... (info)

Zielona Herbata [22.09.2005] GREEN TEA - ZIELONA HERBATA, to najnowsza linia preparatów do pielęgnacji twarzy, jaką przygotowała Firma Pulanna... (info)

Goodyear wprowadza nową oponę zimową UltraGrip 7 [22.09.2005] Trzy technologie dla zwiększenia przyczepności na śniegu, lodzie i mokrym błocie pośniegowym.. (info)

Goodyear UltraGrip 7 - Kompleksowy zimowy program badawczy [22.09.2005] UltraGrip 7 została zaprojektowana w Ośrodku Technologicznym Goodyear w Colmar-Berg w Luksemburgu (GTC*L)... (info)

Certyfikat ICSA Labs dla Panda ClientShield [22.09.2005] Rozwiązanie Panda ClientShield z technologią TruPreventTM firmy Panda Software, służące do ochrony firmowych stacji roboczych przed zagrożeniami internetowymi, otrzymało certyfikat Desktop/Server Anti-Virus Detection prestiżowego laboratorium ICSA Labs... (info)

Nowy system ociepleń Baumit open [22.09.2005] W roku bieżącym na rynek Polski wprowadzony został nowy, innowacyjny system ociepleń Baumit open®. .. (info)

FFCreation.com - aktywnie w IAB [22.09.2005] FFCreation.com, agencja interaktywna, która zrealizowała już projekty dla takich marek jak Heyah, Nike, MTV, Sony, Winiary czy Danone została członkiem Interactive Advertising Bureau (IAB)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...