informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 31


Zachowaj piękno podłogi laminowanej na zawsze.

Zachowaj piękno podłogi laminowanej na zawsze. [22.07.2008] Lśniąca i wypielęgnowana podłoga jest ozdobą każdego wnętrza. Nadaje mu odpowiedniego charakteru, często decydując o jego stylu i klimacie. Właściwa pielęgnacja pomoże zachować jej piękno i ochroni przed zużyciem wynikającym z codziennego użytkowania... (info)


Multiform na Gdynia Design Days.

Multiform na Gdynia Design Days. [22.07.2008] W wyjątkowej roli eksponatu na Gdynia Design Days „występuje” kolekcja Multiform Kolekcji Mebli Klose. Organizatorzy tego święta design’u w dniach 11-27 lipca prezentują kilkaset produktów użytkowych, dostępnych na rynku krajów basenu Morza Bałtyckiego... (info)


Hellena promuje nowe wody smakowe Frullena

Hellena promuje nowe wody smakowe Frullena [22.07.2008] Hellena wzbogaca ofertę produktową o wody smakowe Frullena. Dostępne one będę w trzech smakach: cytrynowym, jabłkowym oraz truskawkowym. Wprowadzeniu Frulleny na rynek towarzyszyć będzie akcja promocyjna skierowana do konsumentów... (info)

Ponetex Logistics – certyfikat ISO dla Chorzowa [22.07.2008] W lipcu bieżącego roku chorzowski terminal Ponetex Logistics dołączył do grona firm posiadających certyfikat ISO 9001-2000. Znak ten jest dowodem, a zarazem gwarancją, że firma dostarcza usługi na najwyższym poziomie... (info)


W mocnej obsadzie - Mariusz Miękoś przed V i VI rundą WSMP oraz III rundą DSMP

W mocnej obsadzie - Mariusz Miękoś przed V i VI rundą WSMP oraz III rundą DSMP [22.07.2008] W najbliższy weekend Mariusz Miękoś reprezentujący barwy Fastline Advertising powróci do rywalizacji po ponad dwumiesięcznej przerwie w startach. Kierowca Fastline Racing wystąpi w Poznaniu zarówno w sprincie, jak i wyścigu długodystansowym... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 22.07.2008 [22.07.2008] GPW czeka na nowe impulsy. We wtorek indeksy od początku dnia spadały. Pogorszenie nastrojów na parkietach europejskich związane było z wczorajszymi kiepskimi doniesieniami głównie z sektora technologicznego... (info)


Livingroom by Mebelplast na 10-leciu magazynu „CKM”

Livingroom by Mebelplast na 10-leciu magazynu „CKM” [22.07.2008] 7 lipca 2008 roku najpopularniejszy Magazyn dla mężczyzn „CKM” świętował swoje 10 urodziny. Uroczysta Gala odbyła się w warszawskiej Fortecy przy ul. Zakroczymskiej. Na Galę zostały zaproszone gwiazdy CKM oraz plejada gwiazd z pierwszych stron gazet... (info)


LifeView LV5S - satelita zawsze pod ręką

LifeView LV5S - satelita zawsze pod ręką [22.07.2008] W ofercie sieci salonów Reactor, autoryzowanego dystrybutora marki LifeView, dostępny jest tuner satelitarny LifeView LV5S DVB-S USB. Dzięki złączu USB doskonale nadaje się on nie tylko do komputerów stacjonarnych, ale i również do notebooków... (info)


Dedykowane Full HD – nowe karty SDHC Panasonic

Dedykowane Full HD – nowe karty SDHC Panasonic [22.07.2008] Panasonic zaprezentował nową linię kart pamięci SD High Capacity (SDHC)** – o pojemności 6 GB i 12 GB. Obie doskonale spełniają swoją funkcję podczas nagrywania wideo w kamerach High Definition i pozwalają zarejestrować odpowiednio 90 i 180 minut materiału HD... (info)


Wyginam śmiało… statyw

Wyginam śmiało… statyw [22.07.2008] Firma TelForceOne SA wprowadziła na rynek praktyczne statywy do aparatów fotograficznych i kamer. Wzbudzają zainteresowanie i uśmiech obserwatorów, dając użytkownikowi możliwość pokazania swoich umiejetności... (info)

Tańsza benzyna dzięki Impuls 5…? [22.07.2008] Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Rafineryjnego SA - jednostka badawczo-produkcyjna specjalizująca się m. in. w usługach dla branży paliwowej oraz produkcji chemikaliów specjalnego przeznaczenia wybrał system Impuls 5... (info)


Dom w Wirtualnej Polsce

Dom w Wirtualnej Polsce [22.07.2008] Jak zamieszkać na falach? Elegancki minimalizm, a może plastic fantastic? Oczko wodne czy wodny ogród? Wirtualna Polska uruchamia serwis Dom, skierowany do wszystkich, którzy chcą kupić, zbudować, urządzić czy wyremontować dom lub mieszkanie... (info)


Nadchodzi Wielka Noc Wyprzedaży w Porcie Rumia

Nadchodzi Wielka Noc Wyprzedaży w Porcie Rumia [22.07.2008] Na najbliższą sobotę Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotowało dla swoich klientów wyjątkowe wydarzenie. Specjalne rabaty sięgające 70%, sklepy otwarte aż do północy oraz pokaz sztucznych ogni – tak zapowiada się Wielka Noc Wyprzedaży... (info)


Świdnicki olej sojowy na zdrowie

Świdnicki olej sojowy na zdrowie [22.07.2008] Olej sojowy Świdnicki firmy M&J to doskonałej jakości olej roślinny sporządzony ze starannie wyselekcjonowanych ziaren soi. Jest więc idealny dla wszystkich osób, które pichcąc w kuchni myślą o zdrowiu swoim i swoich bliskich... (info)


Prawdziwe włoskie espresso w nowej formie

Prawdziwe włoskie espresso w nowej formie [22.07.2008] Włoska Marka Bialetti przedstawia nową, rewolucyjną linię expresów do przygotowania włoskiego espresso, cappuccino lub cafelatte w zaciszu domowym. Expresy Mukka, stanowią wyjątkowe połączenie tradycyjnych expresów kawowych..... (info)


Gotowanie dla Twoich najbliższych stanie się pasją

Gotowanie dla Twoich najbliższych stanie się pasją [22.07.2008] Jeśli lubisz gotować dla swoich najbliższy, masz duża rodzinę lub wielu znajomych, którzy chwalą Twój kunszt kulinarny, to kuchnia marki Ardo jest właśnie dla Ciebie... (info)


Baby One PLAST TEAM Dla dziecka – dla rodziców

Baby One PLAST TEAM Dla dziecka – dla rodziców [22.07.2008] Linia Baby One to praktyczne produkty, ułatwiające codzienne życie rodzicom i ich dzieciom. Sympatyczna ośmiorniczka to ich znak rozpoznawczy i zarazem lubiana przez dzieci ozdoba... (info)


Pojemniki domowe Home Box firmy PLAST TEAM

Pojemniki domowe Home Box firmy PLAST TEAM [22.07.2008] Home Box PLAST TEAM to praktyczny system przechowywania rzeczy. Stanowi znakomite rozwiązanie zarówno do małych mieszkań, jak i dużych domów, pomagając utrzymać je w idealnym porządku... (info)

Ciekawie o Azji - nowy serwis azjanews.pl [22.07.2008] Do grupy Portalu Spraw Zagranicznych psz.pl dołączył azjanews.pl. Serwis jest źródłem najnowszych informacji m.in. z Chin, Indii, Japonii, Półwyspu Koreańskiego oraz Azji Południowo-Wschodniej... (info)

Seagate przedstawia wyniki finansowe za czwarty kwartał oraz rok fiskalny 2008 [22.07.2008] - Wzrost dochodu rocznego o 12%, kwartalnego o 6% w porównaniu do tego samego okresu roku fiskalnego 2007 - 43 miliony sztuk dysków sprzedanych w kwartale, 10% więcej w porównaniu do tego samego okresu w poprzednim roku.. (info)

Frost & Sullivan: Content sposobem na rozwój rynku mobilnego w Europie [22.07.2008] Najnowsza analiza firmy Frost & Sullivan, pt. „Europejski rynek mobilnej treści premium”, wskazuje, że rynek był wart w roku 2007 2,68 miliarda Euro i szacuje się, że w roku 2012 osiągnie wartość 11 miliardów Euro... (info)


Pojemniki PLAST TEAM do pokoju dziecięcego

Pojemniki PLAST TEAM do pokoju dziecięcego [22.07.2008] Zabawki błyskawicznie i w tajemniczy sposób rozprzestrzeniają się po całym, przed chwilą sprzątniętym mieszkaniu. Pojemniki PLAST TEAM do pokoju dziecięcego ułatwią utrzymanie ich w porządku... (info)


GOSH na sopockim festiwalu Top Trendy 2008

GOSH na sopockim festiwalu Top Trendy 2008 [22.07.2008] GOSH towarzyszył gwiazdom tegorocznego Festiwalu Top Trendy Sopot 2008. Sopockie święto muzyki pop okazało się bowiem doskonałą okazją do oficjalnego wprowadzenia na polski rynek profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów marki GOSH... (info)

Komentarz Expandera: WIG wrócił w okolice 40 tys. pkt (22.07.2008) [22.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Powrotem WIG w rejon 40 tys. pkt zakończyła się poniedziałkowa sesja na warszawskim parkiecie. Najlepiej wypadł WIG20, który powrócił ponad niedawno przełamane wsparcie, jakie stanowił dołek z czerwca 2006 r... (info)


Nanotechnologia na świecie

Nanotechnologia na świecie [22.07.2008] Nanotechnologia jest odpowiedzią świata nauki na postępującą miniaturyzację. Jest określeniem oznaczającym techniki i sposoby tworzenia struktur w bardzo małej skali - na poziomie atomów i cząsteczek... (info)

Firmy inwestują w efektywność pracowników [22.07.2008] Szybki wzrost kosztów pracy zaczyna doskwierać firmom działającym w Polsce. Przedsiębiorstwa szukają więc sposobów na zwiększanie efektywności pracy. Jednym z rozwiązań mogą być szkolenia z efektywności osobistej... (info)

Bank Ochrony Środowiska tworzy raporty przy pomocy pakietu Oracle BI Publisher [22.07.2008] Oracle Polska informuje, że w Banku Ochrony Środowiska SA zakończyła się pierwsza faza wdrożenia pakietu Oracle BI Publisher, służącego do tworzenia i publikowania raportów... (info)

Seagate ogłasza konkurs fotograficzny 'Twarze wielkiego miasta' [22.07.2008] Seagate Technology (NYSE:STX), światowy lider na rynku HDD, zaprasza fanów fotografii w Polsce do udziału w konkursie zatytułowanym ‘Twarze wielkiego miasta’... (info)

BCC pierwszym polskim Hosting Partnerem SAP [22.07.2008] Na podstawie audytu centrum outsourcingowego BCC przeprowadzonego przez SAP AG, BCC otrzymało status SAP Hosting Partner – jako pierwsza polska firma partnerska SAP... (info)

Amerykański PROS wybrał BCC do integracji swoich rozwiązań [22.07.2008] BCC zintegrowało na platformie SAP NetWeaver rozwiązania amerykańskiej firmy PROS – światowego lidera oprogramowania do optymalizacji zarządzania cenami. BCC przygotowało rozwiązanie, ułatwiające integrację produktów firmy PROS z systemami SAP klientów... (info)


Olimpijskie transmisje telewizyjne z Pekinu w HD dzięki kamerom Panasonic

Olimpijskie transmisje telewizyjne z Pekinu w HD dzięki kamerom Panasonic [22.07.2008] Dzięki porozumieniu z Beijing Olympic Broadcasting Co. Ltd (BOB) profesjonalne kamery Panasonic z serii DVCPRO P2 HD zostały wybrane oficjalnym sprzętem nagrywającym i transmitującym obraz podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...