informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Golden Arrow dla HealthWay [22.06.2007] Pierwsza w Polsce agencja marketingu medycznego HealthWay otrzymała nagrodę w konkursie marketingu bezpośredniego Golden Arrow. Była to jedyna nagroda za projekt z branży farmaceutycznej przyznana w tym roku w konkursie... (info)


PARQUET - tradycyjny wzór, nowoczesna jakość

PARQUET - tradycyjny wzór, nowoczesna jakość [22.06.2007] Niewiele rzeczy ma tak silny wpływ na wygląd klasycznego wnętrza jak dobrej jakości podłoga. Co zrobić, jeśli stary parkiet już dawno stracił swój estetyczny wygląd, a kolejne zabiegi cykliniarskie nie dają zamierzonego efektu..... (info)

Start nowego wortalu branży IT – www.decyzje-IT.pl [22.06.2007] 20 czerwca 2007 rozpoczął swoją działalność nowy wortal branży IT- www.decyzje-IT.pl, którego celem jest kompleksowe wspieranie menedżerów w wyborze systemów wspomagających zarządzanie... (info)

Mecz TVN – Parlament w Betsson.com! [22.06.2007] 22 czerwca odbędzie się „Wielki Mecz: Gwiazdy TVN kontra Reprezentacja Sejmu RP”. W serwisie Betsson.com można już obstawiać jego wynik oraz zawierać inne zakłady dotyczące tego wydarzenia. Betsson.com przeznaczy całkowity zysk z zakładów na cele charytatywne... (info)


Citrusi Paradisi... czyli 72 h Słoneczny Patrol Twojego Zdrowia

Citrusi Paradisi... czyli 72 h Słoneczny Patrol Twojego Zdrowia [22.06.2007] Firma MARWIT, lider w produkcji niepasteryzowanych, świeżych, naturalnych soków prezentuje kolejną nowość - 72 h sok wyciśnięty prosto z owoców grejpfruta... (info)

Firma Soneta otrzymała status Microsoft Gold Certified Partner [22.06.2007] Firma Soneta Sp. z o.o. – producent oprogramowania enova zarządzanie i księgowość - otrzymała status Microsoft Gold Certified Partner. Tym najwyższym wyróżnieniem w sieci partnerskiej Microsoft, honorowane są tylko najlepsze firmy sektora informatycznego... (info)


Spotkanie prasowe „abc… mieliśmy raka…”

Spotkanie prasowe „abc… mieliśmy raka…” [22.06.2007] 14 czerwca w Warszawie z inicjatywy Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową odbyła się konferencja poświęcona problemowi nowotworów u dzieci. Spotkanie miało na celu promowanie książki „abc… mieliśmy raka…”... (info)

Fortinet wprowadza nowe systemy bezpieczeństwa [22.06.2007] Fortinet udostępni nowe urządzenia FortiGate-3810A i FortiGate-3016B, które umożliwią zwiększenie przepustowości systemów bezpieczeństwa. Na rynek polski nowe produkty wprowadzi Veracomp - autoryzowany dystrybutor Fortinet w Europie Środkowowschodniej... (info)

Sobieski pierwszy w światowym rankingu [22.06.2007] Sobieski jest nie tylko jedną z najlepszych wódek w Polsce. Według amerykańskiego pisma Drinks International, wódka ta zajmuje czołowe miejsce w elitarnym gronie milionerów – najlepiej sprzedających się alkoholi wysokoprocentowych na świecie... (info)

Dobierz kolor i kształt chusteczek w pudełkach Velvet do swojego wnętrza, cz.3 [22.06.2007] Wystrój wnętrza nie jest priorytetem dla żyjących w zgodzie z naturą poszukiwaczy pomysłów. Osoby należące do tej grupy nie lubią nadmiernej odpowiedzialności na swoich barkach... (info)

Dobierz kolor i kształt chusteczek w pudełkach Velvet do swojego wnętrza, cz.2 [22.06.2007] Nieco sentymentalni domatorzy o wyrobionym guście to wg badania druga pod względem wielkości grupa konsumentów. Osobom należącym do niej zależy, by ich dom był urządzony w dobrym guście... (info)

System Archiwizacji Teleradiologicznej w ENEL-MED [22.06.2007] Dostęp do historii badań pacjentów w kilka sekund, możliwość szybkiego wykonania dodatkowej konsultacji medycznej, poprawa funkcjonowania placówek medycznych – to tylko niektóre korzyści Systemu Archiwizacji Teleradiologicznej, uruchomionego przez ENEL-MED... (info)

Dobierz kolor i kształt chusteczek w pudełkach Velvet do swojego wnętrza, cz. 1 [22.06.2007] Zmysłowy i Modny, Dojrzały, Wrażliwy Romantyk, Żyjący w zgodzie z naturą, Nieco sentymentalny, Niezależny i niebanalny oraz Godny zaufania – to osiem typów współczesnych konsumentów, których osobowość ma wpływ na dokonywane przez nich zakupy... (info)


Glen Danlos w roli „Jamesa Bonda” na planie zdjęciowym Intermody

Glen Danlos w roli „Jamesa Bonda” na planie zdjęciowym Intermody [22.06.2007] Zdjęcia wizerunkowe marki Intermoda utrzymane są w klimacie rodem z filmów o Agencie 007. Sesja zdjęciowa wiosenno-letniej kolekcji odbyła się w Barcelonie. Jej twarzą został model z Belgii – Glen Danlos... (info)

Mierzymy komfort i bezpieczeństwo w budynkach [22.06.2007] FABRYKA CISZY oferuje pakiet usług pomiarowych z oceną parametrów akustycznych dotyczących komfortu akustycznego i zrozumiałości komend ewakuacyjnych dźwiękowych systemów ostrzegawczych alarmu przeciwpożarowego oraz usługami konsultingowymi... (info)

Intermoda na planie teledysku zespołu Sumptuastic [22.06.2007] 14 czerwca br. miała miejsce premiera najnowszego teledysku znanej grupy Sumptuastic. Andrzej Janusz - wokalista zespołu występuje w nim w ekskluzywnym garniturze marki Intermoda... (info)


Choroby skóry u dzieci – jak im zaradzić?

Choroby skóry u dzieci – jak im zaradzić? [22.06.2007] Już od momentu narodzin dziecko narażone jest na różnego rodzaju problemy skórne. O czym powinni wiedzieć rodzice, gdy maluch ma wrażliwą skórę radzi pediatra, dr n. med. Agata Mościcka... (info)

Oddychające buty z amortyzacją [22.06.2007] Czy buty mogą oddychać? Powinny! A jeśli na dodatek chronią przed wodą i działają jak amortyzator - tym lepiej dla Twoich stóp! BERGSON wprowadził na rynek nową linię butów turystycznych, odpornych na wilgoć i amortyzujących wstrząsy podczas chodzenia... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...