informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Szlachetny kamień w nowym kolorze [22.06.2005] Niespotykany kształt i śmiały kolor dachówki to najlepszy sposób, aby budynek zyskał własny styl... (info)

Technologia z klasą [22.06.2005] Proporcja kształtów, harmonia barw - w oparciu o te cechy budujemy opinię o przedmiocie, w którym doszukujemy się piękna. To one sprawiają, że coś nam się podoba... (info)

Dach w pojedynku z naturą [22.06.2005] W obliczu częstych zmian pogody ciężar pokrycia dachowego stanowi o wytrzymałości całego budynku. Z zalegającym śniegiem czy silnymi podmuchami wiatru doskonale radzi sobie dach pokryty dachówkami... (info)

Znaki szczególne [22.06.2005] Materiały budowlane oferowane na polskim rynku muszą spełniać określone normy oraz posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty. Jak nie zgubić się w gąszczu różnych oznaczeń i kupić materiał, którego jakości możemy być pewni?.. (info)

Wielkopolska Nagroda Jakości: Varico laureatem! [22.06.2005] Na mocy uchwały podjętej na posiedzeniu plenarnym Komitetu Wielkopolskiej Nagrody Jakości w dniu 10 czerwca 2005 roku laureatami w VII edycji Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości zostały następujące organizacje... (info)

Pierwszy w Polsce konkurs pozycjonowania [22.06.2005] Udowodnij że jesteś najlepszy. Zmierz się z Google. Z inicjatywy grupy SEOPL rozpoczyna się konkurs pozycjonowania stron... (info)

Migracja prepaid - postpaid w sieci Idea [22.06.2005] Idea udostępnia klientom możliwość zmiany typu oferty z zachowaniem numeru.. (info)

Ericsson rozszerza swój portfel WCDMA w celu zwiększenia masowego popytu na usługę triple play. [22.06.2005] Ericsson rozszerzy swój portfel WCDMA na nowe, a także już istniejące pasma częstotliwości, w gotowości na masowy popyt na usługę triple play i zwiększone zainteresowanie technologią WCDMA na nowych rynkach... (info)

Łby PR 2005 na 10-lecie działalności Polskiego Stowarzyszenia Public Relations [22.06.2005] Podczas wczorajszego jubileuszowego spotkania PSPR z okazji 10-lecia działalności, stowarzyszenie przyznało tytuły Łbów PR 2005 r... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...