informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

Zawsze na czas z AutoMapą [22.03.2007] Punktualność to pierwszy krok do sukcesu szczególnie, gdy nasza praca opiera się głównie na bezpośrednim kontakcie z klientem. AutoMapa pomaga dojechać do celu, pomimo ograniczeń czasowych i dużego natężenia ruchu... (info)


Formuła 1 w Wirtualnej Polsce

Formuła 1 w Wirtualnej Polsce [22.03.2007] Ruszył nowy serwis sportowy Wirtualnej Polski – Formuła 1. Pod adresem f1.wp.pl znaleźć można kalendarz wyścigów, wyniki i klasyfikacje zawodników, sylwetki kierowców oraz charakterystyki zespołów... (info)

Studenci zostają w Polsce! [22.03.2007] Podczas kolejnej edycji Akademii Expandera, specjaliści z firmy Expander - lidera rynku doradztwa finansowego w Polsce, radzili studentom jak zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu, bez konieczności opuszczania Polski... (info)


Rakietowy HP - ruszyły zapisy do IV Mistrzostw Polski w Racketlonie

Rakietowy HP - ruszyły zapisy do IV Mistrzostw Polski w Racketlonie [22.03.2007] Rozpoczęły się zapisy do HP Racketlon Cup 2007. Już po raz drugi głównym sponsorem Mistrzostw Polski w Racketlonie został Hewlett-Packard... (info)

Sondaż WP: „twardy elektorat PiS sztywny jak pal Azji” [22.03.2007] Wyniki najnowszego sondażu Wirtualnej Polski.. (info)

Handlowiec z gwarancją [22.03.2007] Portal handlowców udziela gwarancji na skuteczne pozyskanie przedstawicieli w procesie rekrutacji... (info)

Rusza polski portal o systemach MES [22.03.2007] Apriso, amerykański producent i dostawca innowacyjnych systemów informatycznych do zarządzania produkcją (MES), uruchomił firmowy portal w polskiej wersji językowej... (info)


7milowy zakończył międzynarodowe wdrożenia SAP

7milowy zakończył międzynarodowe wdrożenia SAP [22.03.2007] Firmy grupy SCANINTER, specjalizującej się w produkcji urządzeń transportu pionowego dla budownictwa i przemysłu, wdrożyły system SAP w oddziałach w Polsce, Niemczech i Finlandii... (info)

Nowe oblicze korporacyjnej strony agencji TBWA. [22.03.2007] Ruszyła www.tbwa.pl - odświeżona strona internetowa agencji TBWA... (info)

Euforia na Wall Street [22.03.2007] W środę indeksy na warszawskiej giełdzie wzrosły (WIG: +1,20%, WIG: +1,28%), przy jednoczesnym wzroście obrotów (ponad 2 mld zł). Nie zachwycił handel na WIG20 – obroty największych spółek wykazały wartość nieco ponad miliarda złotych... (info)


Jubileusz firmy SELENA

Jubileusz firmy SELENA [22.03.2007] W 2007 roku mija 15. rocznica istnienia firmy Selena. Początkowo niewielka firma handlowa, dzięki konsekwentnie realizowanej polityce produktowej oraz trafnym decyzjom biznesowym, w ciągu kilku lat awansowała do grona firm międzynarodowych, z wysoko rozwiniętym zapleczem produkcyjnym... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...