informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.03.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 13

Najbezpieczniejszy w segmencie - pięć gwiazdek EuroNCAP [22.03.2006] 15 tysięcy godzin obliczeń, 60 crash testów, sto symulacji zderzenia z poślizgiem HyGe i dwieście prób komponentów i podzespołów... (info)

Student tymczasowy [22.03.2006] Czy student ma szansę na zatrudnienie za pośrednictwem agencji doradztwa personalnego? Tak, pod warunkiem, że jest to agencja pracy tymczasowej... (info)

Zamiast CV [22.03.2006] Zanim zaczniesz wypełniać aplikację on-line, przygotuj się dobrze! Niektóre pytania mogą Cię zaskoczyć. Na szczęście, czas na udzielenie odpowiedzi jest nielimitowany... (info)

Specjalność prawnika [22.03.2006] Prawo to niełatwe studia i warto dobrze się zastanowić, jak pokierować swoją edukacją i późniejszą ścieżką kariery. Są dziedziny, w których – zdaniem ekspertów – warto się specjalizować... (info)

Prawnik biznesowy [22.03.2006] Najpopularniejsze dziedziny prawa mają związek z biznesem. W ramach obsługi przedsiębiorstw kancelarie zajmują się prawem spółek, kontraktami, łączeniem i przejmowaniem firm, funduszami private equity i venture capital, bankowością i finansami, ubezpieczeniami i reasekuracją... (info)

BenQ otrzymuje 17 prestiżowych nagród od iF Design za 2006 rok [22.03.2006] Lifestylowe produkty BenQ zebrały 34 nagrody iF Design w ciągu trzech lat.. (info)

BenQ przedstawia nowe, ultracienkie aparaty cyfrowe o rozdzielczości 5 i 6 megapikseli [22.03.2006] Wśród stylowych aparatów znalazł się najcieńszy na świecie model 6-megapikselowy z 3-calowym ekranem LCD oraz modele 5-megapikselowe z trybem przeciwwstrząsowym.. (info)

Idealna równowaga między technologiami a wygodą [22.03.2006] BenQ rozszerza linię urządzeń pamięci masowej o trójformatową nagrywarkę „Trio”, nagrywarkę „DVD3” i unowocześnioną technologię LightScribe z nowymi kolorami.. (info)

BenQ pokazuje nowe monitory LCD o wysokich parametrach i wyszukanym wzornictwie [22.03.2006] Nowa linia monitorów ma najnowsze technologie takie jak AMA oraz BFI oraz inne funkcje takie jak kompensacja luminancji, niezależna regulacja kolorów 6-Color oraz wsparcie dla standardu HDMI 1080p... (info)

BenQ wprowadza cztery nowe projektory DLP [22.03.2006] Seria wydajnych projektorów dopasowanych do każdego stylu życia.. (info)

BenQ przedstawia dwie nowe serie telewizorów LCD [22.03.2006] Produkty BenQ z serii „V” i „P”: doskonale zaprojektowane telewizory LCD z technologią Senseye.. (info)

Bezpłatne wykłady w WSKiZ [22.03.2006] W czwartek 23.03.2006r ostatnie zajęcia z cyklu marcowych bezpłatnych wykładów Akademii Wiedzy w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu... (info)

Jak bezpiecznie udrożnić kanalizację? [22.03.2006] Zatkany odpływ umywalki, zlewu, czy wanny – zapewne choć raz każdy z nas miał podobny problem... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...