informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 15


Pralki Hotpoint-Ariston - kolekcja 2008

Pralki Hotpoint-Ariston - kolekcja 2008 [22.02.2008] Marka Hotpoint-Ariston, która zastąpiła na rynku polskim dotychczasową markę Ariston, wprowadza nowe, jeszcze bardziej funkcjonalne, imponujące elastycznością załadunku oraz przyjazne środowisku pralki... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 22.02.2008 [22.02.2008] Tydzień zakończył się przeceną wszystkich indeksów. Stale utrzymujące się obawy inwestorów, że amerykańska gospodarka wchodzi w recesję, wpłynęły na kiepskie nastroje podczas dzisiejszej sesji. Indeks WIG20 stracił na zamknięciu prawie jeden procent... (info)

Dom przyjazny dla alergika. Część II : Bezpieczna garderoba [22.02.2008] Garderoba to miejsce, gdzie domownicy bywają kilka razy dziennie. Tu zaglądamy tuż po przebudzeniu, zmieniamy ubiór po południu, układamy odzież przed wieczorną kąpielą... (info)


Zabłyśnij pięknem, dbając o skórę od wewnątrz

Zabłyśnij pięknem, dbając o skórę od wewnątrz [22.02.2008] Ogromne znaczenie w zachowaniu jak najdłużej młodego wyglądu ma również, poza zdrowym trybem życia, to jak odżywiamy i dbamy o skórę wspomagając jej pielęgnację od wewnątrz... (info)


Wentylator LOOK – powiew nowoczesności

Wentylator LOOK – powiew nowoczesności [22.02.2008] Styl nowoczesnej aranżacji wnętrz to połączenie surowych, minimalistycznych wzorów z chłodną i stonowaną kolorystyką. Taka stylistyka przestrzeni posłużyła jako inspiracja do zaprojektowania nowego wentylatora LOOK firmy Dospel... (info)


Fotel obrotowy Vander firmy Dziedzic – pełny profesjonalizm

Fotel obrotowy Vander firmy Dziedzic – pełny profesjonalizm [22.02.2008] Rozwój badań nad ergonomią i praca nad nowoczesną, jedyną w swoim rodzaju stylistyką pozwoliły specjalistom firmy Dziedzic zaprojektować fotel, który poza funkcjonalnością i wygodą daje osobie w niej siedzącej coś, czego nie można kupić… - szacunek... (info)

Premiera oprogramowania Oracle Self-Service E-Billing 6.0 [22.02.2008] Oracle Self-Service E-Billing oferuje znacznie ulepszone zabezpieczenia, funkcję jednokrotnego logowania, łatwą obsługę, skonsolidowane fakturowanie oraz elastyczne możliwości tworzenia hierarchii, raportów i analiz... (info)


Świat pełen kolorów z Konica Minolta bizhub C10

Świat pełen kolorów z Konica Minolta bizhub C10 [22.02.2008] W ofercie firmy Konica Minolta pojawił się system biurowy bizhub C10. Urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla małych i średnich grup roboczych... (info)

Kirk Arnold pokieruje pionem wideo w firmie Avid Technology [22.02.2008] Nowa wiceprezes firmy Avid, światowego lidera rozwiązań dla mediów cyfrowych, odpowiadać będzie za rozwój w dziedzinie transmisji telewizyjnych i postprodukcji filmowej... (info)


W stronę nowoczesnego muzeum

W stronę nowoczesnego muzeum [22.02.2008] W dniach 6-7 marca 2008, w Bibliotece Narodowej odbędzie się międzynarodowa konferencja „W stronę nowoczesnego muzeum”.Organizatorzy zakładają, że to dwudniowe spotkanie będzie stanowić doskonałe forum do wymiany dobrych praktyk i.... (info)

Trane Partnerem II Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management w Warszawie [22.02.2008] Warszawa,22.02.2008 – Trane, światowy lider w dostawie zintegrowanych systemów i usług HVAC (chłodnictwo, wentylacja i klimatyzacja) będzie partnerem II Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management, który odbędzie się w dniach 15-16.10.2008 w Warszawie... (info)


I Ty możesz uratować życie!

I Ty możesz uratować życie! [22.02.2008] Są miejsca na bezpłatne warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w Centrum Naukowo-Społecznym GSK. Nowość: ruszył drugi etap warsztatów pod hasłem JAK RATOWAĆ DZIECI?!.. (info)


Bombay Sapphire przedstawia Revelation – kolekcję pięciu luksusowych karafek

Bombay Sapphire przedstawia Revelation – kolekcję pięciu luksusowych karafek [22.02.2008] Co łączy najstarszy na świecie dom jubilerski Garrard, prestiżową francuską hutę kryształu Baccarat i znanego projektanta Karima Rashida? To Revelation, kolekcja pięciu, wartych 1 mln $, ekskluzywnych kryształowych karafek, inspirowanych marką Bombay Sapphire... (info)


Coccodrillo zawitało do Olsztyna

Coccodrillo zawitało do Olsztyna [22.02.2008] Jeden z wiodących producentów dziecięcej odzieży i obuwia – Coccodrillo – otworzy nowy sklep w Olsztynie. Będzie to pierwszy punkt handlowy tej firmy w województwie warmińsko-mazurskim. Otwarcie zaplanowano na 3 marca bieżącego roku... (info)

Solidny Pracodawca Roku 2007 – nominacja dla Seleny SA [22.02.2008] Selena SA została nominowana do tytułu „Solidny Pracodawca Roku 2007”. Ogólnopolska nagroda Przeglądu Gospodarczego przyznawana jest tym firmom, które zarządzają zasobami ludzkimi w sposób nowoczesny i zgodny z zasadami etyki... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...