informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Nowa strona internetowa Centrum Naukowo-Badawczego Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris.

Nowa strona internetowa Centrum Naukowo-Badawczego Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris. [22.02.2007] W styczniu Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris zmieniło szatę graficzną polskiej wersji językowej strony internetowej poświęconej działalności jedynego w Polsce, własnego Centrum Naukowo-Badawczego... (info)

Promedis pomaga walczyć z rakiem [22.02.2007] Prywatne Centrum Medyczne PROMEDIS w Katowicach - jedna z placówek należącej do Grupy Impel spółki PROMEDIS - uczestniczy w akcji profilaktycznej „Chronię życie przed rakiem szyjki macicy”... (info)

Zapłać mniej. Naucz się więcej! [22.02.2007] Promocja Apple dla studentów przedłużona !.. (info)

Antybakteryjna Maska w żelu „AFTER” [22.02.2007] Anti-Bacterial Gel-Mask AFTER Cell Renew Stimulation.. (info)

Bioton już w Rosji [22.02.2007] Bioton sprzeda Gensulin na Wschodzie. Długo planowane wejście na nowy rynek stało się faktem. Inwestorzy oszaleli. Ze szczęścia... (info)

Telekomunikacja Polska ma szansę się wybronić [22.02.2007] UKE obiecywał i dotrzymał słowa. Ukarał Telekomunikację Polską za wygórowane opłaty za internet szerokopasmowy... (info)

Ominięcie Rospudy zajmie 3 lata [22.02.2007] Rząd nie rezygnuje z budowy obwodnicy Augustowa, ale ma przeanalizować różne warianty. Każdy jest kosztowny... (info)

Zero zasług brata [22.02.2007] Rząd nie pomógł gospodarce. Podpisywanie się pod jej sukcesami jest nadużyciem — zgadzają się eksperci... (info)


MPio FY800, ML100, FY500 – trzy ciekawe premiery

MPio FY800, ML100, FY500 – trzy ciekawe premiery [22.02.2007] Trzy nowe modele odtwarzaczy MPio już w Polsce. Od dwóch tygodni w sprzedaży dostępne są modele FY800, FL500 oraz ML100... (info)


PRIMOLOKO i PO PROSTU PR pracują dla EMC

PRIMOLOKO i PO PROSTU PR pracują dla EMC [22.02.2007] Dwóm coraz ściślej współpracującym ze sobą agencjom public relations - PO PROSTU PR oraz PRIMOLOKO powierzono kreowanie wizerunku wchodzącej na rynek marki GOVENA firmy EMC z Torunia. Podpisana umowa dotyczy kompleksowej obsługi public relations marki... (info)

Zdrowe diety w Senior.pl [22.02.2007] Od właściwej diety zależy nie tylko zdrowie i dobre samopoczucie, odpowiednie odżywianie jest również elementem leczenia wielu schorzeń. Staranny dobór diety jest szczególnie ważny w przypadku dzieci, młodzieży i osób dojrzałych. Właśnie tej ostatniej grupie Senior.pl, pierwszy polski portal tworzony w całości z myślą o dojrzałych osobach, dedykuje swój nowy serwis dotyczący diet - www.dieta.senior.pl... (info)

Jeszcze kamera IP czy już własna ipTV ? [22.02.2007] Jedną z pierwszych w świecie autonomicznych, zdalnie sterowanch, obrotowych, streamingujących w technologii 3GPP ISMA RTSP/Real Time Streaming Protocol/ kamer Internetowych IP po przeszło dwumiesięcznych testach uruchomiła wspólnie z firmą Suma i Serwisem MagicCam grupa iTTv... (info)


BODYCOFFEE już w Polsce

BODYCOFFEE już w Polsce [22.02.2007] BodyCoffee, amerykańska marka kosmetyczna, która podbiła serca gwiazd Hollywood od marca pojawi się polskich instytutach kosmetycznych i ośrodkach SPA. Polska jest piątym krajem Europy, do którego zawitała ta prestiżowa marka kosmetyczna... (info)

Oficjalne otwarcie laboratorium samochodowego SEAT w IQS [22.02.2007] Josep Huguet, minister rządu katalońskiego ds. innowacji, wyższych uczelni i firm, dokonał w ostatnich dniach oficjalnego otwarcia Laboratorium Technologii Samochodowej SEAT przy Instituto Químico de Sarriá (Instytucie Chemicznym w Sarriá – IQS), zlokalizowanym w obrębie kompleksu uniwersyteckiego... (info)


Salt & Pepper odświeża Ptasie Mleczko marki „Majami”

Salt & Pepper odświeża Ptasie Mleczko marki „Majami” [22.02.2007] Agencja reklamowa Salt & Pepper rozpoczęła współpracę z nowym Klientem: cukierniczą firmą „Majami”, która jest producentem m.in. kultowych już wśród smakoszy na całym świecie krówek... (info)

Kolejny najemca w Galerii Gala Swarzędz S.A. kolejnym najemcą w Galerii Gala [22.02.2007] Firma Swarzędz S.A. podpisała umowę na wynajem powierzchni handlowej w Galerii Gala w Lublinie. Galeria Gala to centrum tematyczne gromadzące artykuły wyposażenia i dekoracji domu. Pod jednym dachem znajdą się sklepy z kompletną ofertą mebli, akcesoriów, materiałów i usług związanych z budową domów oraz wyposażeniem wnętrz... (info)

TBWAPR i premiera nowego Nissana QASHQAI w Polsce [22.02.2007] Agencja TBWAPR wygrała przetarg na zorganizowanie pierwszego w Europie Środkowej launch’u Nissana QASHQAI. Firma Nissan Sales Central & Eastern Europe KFT miała do wyboru propozycje 16 agencji. TBWAPR wygrała dzięki najbardziej kreatywnym rozwiązaniom, doświadczeniu i „know - how”... (info)


VECTRA modna i oszczędna

VECTRA modna i oszczędna [22.02.2007] VECTRA to kolejna seria baterii łazienkowych proponowana przez ROCA. Cechą wspólną produktów tego hiszpańskiego koncernu jest prostota, oszczędny, zawsze elegancki, ale także niebanalny, zaskakujący, nowatorski, a niekiedy nawet ekstrawagancki design. I tym razem projektanci postawili na minimalistyczną formę oraz modne wzornictwo... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...