informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.02.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Nowy procesor dźwięku VIA Vinyl VT1708 w standardzie High Definition - najwyższa jakość dźwięku w komputerach PC [22.02.2006] Procesor VIA VT1708, wykorzystujący zaawansowane rozwiązania VIA Vinyl Audio wprowadza brzmienie Warmth of Sound™ do multimedialnych komputerów PC.. (info)

Informacja o leku IBUPROM [22.02.2006] Producent Ibupromu, najczęściej używanego na bóle menstruacyjne leku przeciwbólowego w Polsce, jest organizatorem III edycji Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Kobiece Dni z Ibuprom’em”... (info)

Rozpoczyna się trzeci etap ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Kobiece Dni z Ibuprom’em [22.02.2006] 27 lutego rozpoczyna się trzeci etap Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Kobiece Dni z Ibuprom’em”. Celem kampanii jest edukacja młodych kobiet na temat skutecznych sposobów radzenia sobie z bólami menstruacyjnymi... (info)

Fructus odżywia rośliny [22.02.2006] FRUCTUS zawiera wszystko co niezbędne dla Twoich roślin w jednej butelce. To linia wieloskładnikowych odżywek do pielęgnacji roślin domowych i ogrodowych jednocześnie... (info)

Kaspersky Lab współpracuje z firmą Bizanga [22.02.2006] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o nawiązaniu współpracy z firmą Bizanga, producentem najszybszego i najbardziej rozbudowanego na rynku urządzenia służącego do ochrony ruchu pocztowego... (info)

Psychosomatyczny program wspomagania leczenia niepłodności [22.02.2006] Klinika InviMed –Europejskie Centrum Macierzyństwa zaprasza na cykl bezpłatnych, otwartych dla wszystkich spotkań – wykładów pod hasłem „Psychosomatyczny program wspomagania leczenia niepłodności”. Spotkania poprowadzi psycholog Kliniki mgr Tatiana Ostaszewska-Mosak i zaproszeni przez nią goście... (info)

Firma Indykpol SA wprowadza parówki - Hot Dog [22.02.2006] Pod koniec lutego br. pojawią się w sprzedaży na naszym rynku parówki pod nazwą „Hot Dog”... (info)

Panda MobileSecurity dla smartfonów [22.02.2006] Panda Software udostępniła wersję beta programu Panda MobileSecurity do ochrony wielofunkcyjnych telefonów komórkowych z systemem Symbian przed wirusami, robakami, trojanami i innymi zagrożeniami... (info)

Płonie znicz roku Mirandy w Polsce [22.02.2006] Ambasada Boliwariańskiej Republiki Wenezueli, w ramach obchodów Roku Mirandy, organizuje w piątek 24 lutego, w Sali Audytoryjnej BUW Uniwersytetu Warszawskiego, wykład filozofa Orlando Duno Scotto, Profesora z Eksperymentalnego Uniwersytetu Wenezueli „Llanos” im. Ezequiela Zamory (UNELLEZ), zatytułowany „Filozofia w procesie wenezuelskich przemian”... (info)

Marketingowiec poszukiwany [22.02.2006] HAYS - jedna z największych na świecie firm doradztwa personalnego – utworzyła nową dywizję, Ceative & Agency, która specjalizuje się w rekrutacjach dla branży marketingowej oraz rynku mediów... (info)

Czy polskie dziewczyny mają najwięcej witaminy? [22.02.2006] Z badania OTC Track*, przeprowadzonego przez TNS OBOP wynika, że co druga Polka w wieku powyżej 15 lat stosowała lub stosuje preparaty witaminowe wspierające pielęgnację urody... (info)

Kolejny rekord sprzedaży Pakietów linii EFEKT BRE Banku [22.02.2006] BRE Bank odnotował kolejny rekord w sprzedaży produktów dla MSP – w styczniu udostępniono nowym Klientom 135 Pakietów linii EFEKT... (info)

Indeks zaufania do Internetu wskazuje, że liczba transakcji rośnie szybciej niż zaufanie firm i klientów [22.02.2006] Firma RSA Security poinformowała o opracowaniu pierwszego indeksu zaufania do Internetu (Internet Confidence Index), który pokazuje zmiany poziomu zaufania klientów indywidualnych i firm w Stanach Zjednoczonych i Europie do bezpieczeństwa transakcji zawieranych online... (info)

Soudal budowlaną marką roku [22.02.2006] Podczas Targów BUDMA 2006 ogłoszono rezultaty Rankingu marek budowlanych przeprowadzonego przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. W kategorii silikonów i pianek Soudal zdobył tytuł Budowlanej marki roku 2005, wyprzedzając wyraźnie swoich konkurentów... (info)

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy po raz trzeci z Crowley [22.02.2006] Crowley Data Poland, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, przez dwa lata będzie świadczył usługi szerokopasmowego, radiowego dostępu do Internetu dla Urzędu Miasta st. Warszawy... (info)

Limitowana seria DwuPaków POP [22.02.2006] Każdy DwuPak POP to 40 minut lub 160 SMSów gratis!.. (info)

AutoMapa na zimę [22.02.2006] Zastosowanie AutoMapy w wycieczkach górskich i ratownictwie górskim... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...