informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.01.2009 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Targi Intertelecom – droga do sukcesu

Targi Intertelecom – droga do sukcesu [22.01.2009] Międzynarodowe Targi Łódzkie posiadają wieloletnie doświadczenia w organizacji dużych, branżowych imprez. Działając od wielu lat na rynku, zyskały opinię solidnego i rzetelnego partnera o rozpoznawalnej marce... (info)


Foto i Video świętuje wiosną

Foto i Video świętuje wiosną [22.01.2009] Coroczne święto fotografii już za niecałe trzy miesiące! Wraz z nim wszystkie nowości dotyczące produkcji filmowej, video oraz grafiki komputerowej. 2 - 4 kwietnia br. odbywać się będą w Łodzi Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO... (info)


Firma General Dynamics Itronix zaprezentowała nowy model GD6000

Firma General Dynamics Itronix zaprezentowała nowy model GD6000 [22.01.2009] Notebooki Itronix GD6000 jest to najwydajniejszy komputer przenośny oferowany w kategorii fully-rugged spełniający normę MIL-STD 810F dla temperatury, wibracji, odporności na kurz i wilgotność... (info)


Marka NoteStar zapowiedziała rozszerzenie oferty o laptop z matrycą 18.4” Full HD

Marka NoteStar zapowiedziała rozszerzenie oferty o laptop z matrycą 18.4” Full HD [22.01.2009] NoteStar przedstawił nowy model notebooka typu „stacja robocza” z matrycą FullHD 18.4” z rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Oczywiście jest to również jeden z najbardziej zaawansowany technicznie notebooków... (info)

100% więcej kasy, czyli gorący początek roku w WPmobi [22.01.2009] Wirtualna Polska prowadzi promocję skierowaną głównie do młodych użytkowników sieci komórkowej WPmobi (wpmobi.pl). „Podwójna Extrakasa” to promocja skierowana głównie do osób młodych, które posiadają ograniczone zasoby finansowe... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 22.01.2009 [22.01.2009] GPW: Po dniu przerwy dalej w dół. Przebieg czwartkowej sesji dobitnie pokazał, że środowe wzrosty były tylko niewielką korektą, a rynek nieuchronnie zbliża się do ubiegłorocznych dołków... (info)


Dźwięk Stereo Surround bez zbędnych głośników i kabli

Dźwięk Stereo Surround bez zbędnych głośników i kabli [22.01.2009] Zestaw Powered Theatre 8051 firmy Altec Lansing to propozycja dla osób, które pragną cieszyć się doskonałym, przestrzennym dźwiękiem, ale nie chcą zaśmiecać pokoju wieloma głośnikami i niepotrzebnymi metrami kabli... (info)

Nowy portal finansowy [22.01.2009] Powstał nowy portal pośredniczący w sprzedaży i kupnie firm. Przedsiębiorcy zainteresowani sprzedażą lub zakupem firm mogą m.in. zamieścić bezpłatne ogłoszenie i oszacować wartość podmiotów... (info)


Advantech ACP-1320MB – Rack’owa obudowa komputerowa

Advantech ACP-1320MB – Rack’owa obudowa komputerowa [22.01.2009] W ofercie firmy Advantech pojawiła się nowa, uniwersalna obudowa przeznaczona do montażu w przemysłowych szafach RACK (19"). Produkt kierowany jest do zastosowań, gdzie wymagana jest elastyczność i niewielka ilość zajmowanego miejsca... (info)

Hanna Gehrke-Gut dyrektorem agencji GutPR [22.01.2009] Od końca 2008 roku Hanna Gehrke-Gut pełni funkcję dyrektora ds. PR w nowej wrocławskiej agencji GutPR, specjalizującej się w działaniach media relations oraz e-PR dla branż IT, budowlanej, wnętrzarskiej, kosmetycznej, finansowej i FMCG... (info)


Po pierwsze: będę się zdrowo odżywiać

Po pierwsze: będę się zdrowo odżywiać [22.01.2009] Początek roku to czas, kiedy podejmujemy wiele noworocznych postanowień. Często jedno z nich brzmi: zacznę się zdrowo odżywiać. Jak tego dokonać? Z pomocą przyjdą nam produkty ze znakiem Siła Serca... (info)


Dialog nowoczesności z tradycją Nowe oblicze prestiżowej kamienicy Mokotowska 59

Dialog nowoczesności z tradycją Nowe oblicze prestiżowej kamienicy Mokotowska 59 [22.01.2009] Orco odsłoniło nową fasadę prestiżowej kamienicy Mokotowska 59. Będzie to jeden pierwszych oddanych do użytku, w pełni zrewitalizowanych budynków o przeznaczeniu mieszkalnym znajdujących się przy tej ulicy... (info)

Grupa Adweb uruchamia bloga komunikacji marketingowej [22.01.2009] ADNEWS.PL to projekt, który integruje blogi marek wchodzących w skład Grupy Adweb, funkcjonujące dotychczas jako osobne byty. W efekcie powstał tzw. blog komunikacji marketingowej... (info)


Ava nie tylko do ślubu….

Ava nie tylko do ślubu…. [22.01.2009] Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać pięknie, olśniewająco i wyjątkowo...Dlatego z myślą o tych Paniach projektanci marki Ava stworzyli idealną bieliznę na ten wyjątkowy dzień... (info)


Zawód hostessa

Zawód hostessa [22.01.2009] Polskie słowo hostessa jest angielskim zapożyczeniem. Zgodnie zaś ze słownikiem Webster’s Dictionary of English „hostess” znaczy gospodyni, osoba, która dba o to, by goście dobrze się czuli. Dziewczyny BOLS’a robią to najlepiej... (info)


Honorowi dziadkowie - Pani Anna Seniuk i Pan Janusz Tylman

Honorowi dziadkowie - Pani Anna Seniuk i Pan Janusz Tylman [22.01.2009] O tym, że dziadkowie są potrzebni – wiedzą wszyscy. Zdarza się jednak, że zapominamy o ich święcie: Dniu Babci - 21 stycznia oraz Dniu Dziadka - 22 stycznia. Dlatego, aby przypomnieć o tych uroczystościach, przeprowadzono konkursy - „Kwiaty dla Babci i Dziadka”... (info)


Walentynkowy konkurs w Intymna.pl – Do wygrania 5 Netbooków

Walentynkowy konkurs w Intymna.pl – Do wygrania 5 Netbooków [22.01.2009] Walentynki to dzień, który wszyscy zakochani miło będą wspominać przez cały rok. Z okazji dnia Świętego Walentego sklep Intymna.pl organizuje konkurs z nagrodami. Do wygrania 5 Netbooków marki Asus, 15 kompletów bielizny oraz 10 zestawów kosmetyków... (info)


54% pracodawców planuje zatrudnienie specjalistów i menedżerów

54% pracodawców planuje zatrudnienie specjalistów i menedżerów [22.01.2009] 54% pracodawców w Polsce planuje rekrutację specjalistów i menedżerów w pierwszym kwartale 2009 roku, a tylko 9% planuje zwolnienia, wynika z międzynarodowego badania „Global Snapshot” przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną Antal International... (info)

Komentarz Expandera: Walka o obronę wsparcia trwa (22.01.2009) [22.01.2009] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Ostatnie dwie sesje potwierdzają znaczenie wsparcia, jakie dla naszego rynku stanowi ubiegłoroczny dołek na wykresie indeksu WIG... (info)


Jak walczyć z bólem pourazowym u najmłodszych?

Jak walczyć z bólem pourazowym u najmłodszych? [22.01.2009] Zimą nasze pociechy szczególnie narażone są na wszelkiego rodzaju kontuzje. Wiąże się to najczęściej z uprawianiem sportu. Oczywiście każdy rodzic zrobi wszystko, by jego dziecko nie odczuwało bólu związanego z zimowymi wypadkami na śniegu... (info)

Franczyza z Galposterem [22.01.2009] Rynek franczyzy w Polsce rozwija się i nic nie wskazuje na to, że wzrost tego zjawiska mógłby się zatrzymać. Franchising to nadal sposób na zminimalizowanie ryzyka podejmowania własnej działalności gospodarczej... (info)


Świdnickie przysmaki z włoskim aromatem O`Ccaffe

Świdnickie przysmaki z włoskim aromatem O`Ccaffe [22.01.2009] Długie, zimowe wieczory to doskonały czas na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Aby uświetnić ten czas proponujemy przygotować pyszny Świdnicki sernik i podać go z filiżanką wyśmienitej włoskiej kawy O`Ccaffe... (info)


Nowe serwery Thecus w ofercie EPA Systemy

Nowe serwery Thecus w ofercie EPA Systemy [22.01.2009] EPA Systemy wprowadziła na polski rynek dwa najnowsze modele NAS firmy Thecus. Thecus N7700 i N8800 to modele siedmio- i ośmiodyskowe, które wprowadzają nową jakość w kwestii bezpieczeństwa danych poprzez zapewnienie ochrony na najwyższym poziomie... (info)


Wejdź z Gawinem w Nowy Rok!

Wejdź z Gawinem w Nowy Rok! [22.01.2009] Najnowszy katalog Fabryki Mebli Gawin – Nowości 2009 to propozycja 9 zestawów wypoczynkowych, a także stołów, krzeseł, szaf i tkanin, które każdemu pozwolą odmienić swoje mieszkanie w Nowym Roku... (info)

Oracle w Polu Liderów w Magicznych Kwadrantach dla infrastruktury aplikacji [22.01.2009] Firma Oracle znalazła się w Polu Liderów w każdym spośród trzech nowych raportów Magic Quadrant dotyczących infrastruktury aplikacji opublikowanych przez firmę Gartner... (info)


Nowy katalog Dekorii już dostępny!

Nowy katalog Dekorii już dostępny! [22.01.2009] W najnowszym katalogu Dekorii znajdziemy setki pomysłów na to, jak sprawić, by nasz dom stał się jeszcze piękniejszy. Najlepsze materiały i różnorodne wzory to prosty i efektowny sposób, aby odmienić swoją przestrzeń w nowym roku... (info)


Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Vocollect dostępny od wiosny

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Vocollect dostępny od wiosny [22.01.2009] Psion Teklogix zostaje pierwszym dostawcą trzeciej generacji komputerów przenośnych. Firma oferuje urządzenia wykorzystujące Vocollect Voice, który jest wykorzystywany w bezprzewodowych zestawach słuchawkowych Vocollect SRX... (info)

PR Solutions w świecie finansów z TotalMoney.pl [22.01.2009] TotalMoney.pl – internetowa porównywarka produktów finansowych i ubezpieczeniowych – kolejnym klientem PR Solutions.TotalMoney.pl wybrało PR Solutions w wyniku przetargu... (info)

Kaspersky Lab publikuje artykuł zatytułowany "Bootkit: wyzwanie 2008 r." [22.01.2009] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, opublikował raport zatytułowany "Bootkit: wyzwanie 2008 r.". Artykuł przedstawia szczegółową analizę incydentu z 2008 roku obrazującego zagrożenie, jakie stanowi Malware 2.0... (info)

IBM Lotus Sametime z funkcjami centrum kontaktowego [22.01.2009] Interactive Intelligence współpracuje z firmą IBM nad stworzeniem zintegrowanego rozwiązania do zunifikowanej komunikacji. Dzięki integracji funkcje centrum kontaktowego aplikacji Customer Interaction Center (CIC) będą dostępne z poziomu IBM Lotus Sametime... (info)


Polacy znaleźli sposób na kryzys

Polacy znaleźli sposób na kryzys [22.01.2009] Mimo kryzysu gospodarczego, który według przewidywań ekonomistów dotknie również branżę usługowo-handlową, centra outletowe Fashion House notują wzrost liczby klientów... (info)


Weekendowe stylizacje z Every Nature

Weekendowe stylizacje z Every Nature [22.01.2009] W najbliższą sobotę, 24 stycznia, w salonie Every Nature, w Centrum Handlowym Nowy Polros w Rzgowie, odbędzie się weekend stylizacji. Stylistka Dorota Sikorska pomoże klientkom salonu dobrać odpowiedni strój oraz doradzi w jakich kolorach będzie im do twarzy... (info)


Chusteczki Mola na zimowe przeziębienia

Chusteczki Mola na zimowe przeziębienia [22.01.2009] Zima to czas, gdy większość z nas dopada przeziębienie. Gorączka, ból głowy i drapanie w gardle to podstawowe objawy rozpoczynającej się choroby. Na ten okres Metsä Tissue prezentuje nowe opakowania chusteczek higienicznych marki Mola... (info)

Nowy szkodliwy program dla telefonów komórkowych kradnie pieniądze [22.01.2009] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o wykryciu nowego trojana - Trojan-SMS.Python.Flocker - dla systemu operacyjnego Symbian wykorzystywanego w wielu nowoczesnych telefonach komórkowych... (info)


Euronet rozpoczyna program Podboje Wikingów

Euronet rozpoczyna program Podboje Wikingów [22.01.2009] Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje program „Podboje Wikingów” promujący sprzedaż zestawów startowych Orange... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...