informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

Polskie Szlaki i Interia.pl [22.01.2008] Ciekawe artykuły o polskich miastach i ich atrakcjach można teraz przeczytać również na łamach jednego z najpopularniejszych portali w Polsce - Interii.pl. Turystyczny serwis Polskie Szlaki i Interia.pl rozpoczęły współpracę przy publikacji tekstów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 22.01.2008 [22.01.2008] Udana walka byków. Wtorek na europejskich parkietach charakteryzowała bardzo duża zmienność. Tajfun, który przeszedł przez rynki azjatyckie spowodował, że europejskie indeksy rozpoczęły dzień od mocnych spadków... (info)

Konkurs HOOK Fashion Look już po raz drugi pod patronatem www.4GIRLS.pl [22.01.2008] Konkurs HOOK Fashion Look organizowany jest od 2004 roku i dla wielu uczestniczek okazał się początkiem drogi do sukcesu w modelingu. Piąta edycja konkursu Agencji modelek HOOK już po raz drugi odbędzie się pod patronatem Portalu 4GIRLS.pl... (info)

Eurolinia Plus – rusza akcja informacyjna na temat funduszy strukturalnych [22.01.2008] 24 stycznia 2008 r. godz. 19.45 [Warszawa] odbędzie się premiera telewizyjnego magazynu „Eurolinia Plus” w TV Biznes oraz otwarcie portalu informacyjnego www.euroliniaplus.pl.. (info)


Konica Minolta pagepro 5650EN, czyli różnorodność szybkiego druku

Konica Minolta pagepro 5650EN, czyli różnorodność szybkiego druku [22.01.2008] Możliwość drukowania dokumentów specjalnych, wydajność, a przede wszystkim szybkość druku to tylko niektóre cechy nowej drukarki laserowej, wprowadzonej na rynek przez firmę Konica Minolta... (info)


Nie daj się zimie!

Nie daj się zimie! [22.01.2008] Mroźne poranki, minusowa temperatura, śnieg, grube ubrania to właśnie zima. Zima to pora roku, która jest także wyzwaniem dla odporności organizmów naszej rodziny... (info)

Fiege świadczy usługi dla branży farmaceutycznej [22.01.2008] Fiege, największa rodzinna firma logistyczna w Europie, weszła na rynek farmaceutyczny w Polsce, podpisując długoterminowy kontrakt na obsługę hurtowni farmaceutycznej dla firmy Nycomed Pharma... (info)


Rekordowe 100 tysięcy

Rekordowe 100 tysięcy [22.01.2008] W 2007 roku za pośrednictwem Pasażu Finansowego WP internauci złożyli ponad 100 tysięcy wniosków o produkty finansowe. To o 30% więcej niż w 2006 roku i aż o 60% więcej, niż w roku 2005... (info)

InteliWISE oferuje technologię Sztucznej Inteligencji dla Second Life [22.01.2008] Gdy użytkownicy Second Life idą spać, ich awatary – także. Polscy inzynierowie z InteliWISE, jako pierwsi na świecie, zaoferowali technologię wykorzystującą sztuczną inteligencję do tworzenia inteligentnych awatarow, mogących rozmawiać z użytkownikami SL... (info)


Żelowy Nashuatec GX2500 na biurko

Żelowy Nashuatec GX2500 na biurko [22.01.2008] Euroimpex SA – dystrybutor Nashuatec – wprowadza na rynek kolorową drukarkę GX2500. Urządzenie jest przeznaczone dla indywidualnych użytkowników lub małych biur... (info)

DrayTek coraz mocniejszy w Polsce [22.01.2008] Rok 2007 w Polsce dla DrayTek’a – producenta sprzętu sieciowego i innowatora technologii bezprzewodowej oraz VoIP – zakończył się bardzo dobrymi wynikami sprzedaży oraz umocnieniem pozycji na rynku... (info)


Więcej domowego kina dzięki Optomie

Więcej domowego kina dzięki Optomie [22.01.2008] Na polskim rynku są już dostępne dwa najnowsze projektory Optomy dedykowane do kina domowego w rozdzielczości High Definition - HD65 i HD800X. Nowe Optomy przeznaczone są dla miłośników wielkoformatowej projekcji z portfelem mniej zasobnym w gotówkę... (info)


Forum o grzejnikach Jaga

Forum o grzejnikach Jaga [22.01.2008] Na stronie internetowej www.jaga.com.pl od niedawna działa forum dyskusyjne o nazwie „Wszystko o grzejnikach”. Forum znajduje się na głównej stronie, w zakładce „Aktualności”... (info)


Pościel

Pościel [22.01.2008] Z myślą o tych, którzy ponad wszystko cenią sobie komfort i estetykę podczas snu, została stworzona kolekcja luksusowej pościeli CAMEL. Jest to najnowsza kolekcja firmy WOOL STAR, która swój wyjątkowy wygląd zawdzięcza połączeniu wełny camel z wełną kaszmiru... (info)

Zmienione Cube Group rusza na New Connect [22.01.2008] W pierwszym półroczu tego roku agencja Cube Group, specjalizująca się w marketingu w wyszukiwarkach (SEM), wejdzie na New Connect. Przygotowaniom towarzyszą istotne zmiany w spółce... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...