informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 22.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 13


Kamienie jubilerskie: Koral

Kamienie jubilerskie: Koral [22.01.2007] Koral w wielu kulturach uważany był za talizman chroniący przed truciznami i złymi duchami... (info)


NOWY PREZES 7milowego

NOWY PREZES 7milowego [22.01.2007] Piotr Łopatka w styczniu br. objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki 7milowy, wdrażającej system SAP metodą SPRINT. Łopatka zastąpił Kurta Montgomery, który pełnił tę funkcję od chwili powstania firmy w listopadzie 2004 r... (info)

E-nwigilacja pociąga kolejne firmy [22.01.2007] Kupujesz przez Internet książkę lub film? Zaloguj się na stronie internetowej, podając swoje dane osobowe, zawód i zajmowane stanowisko w firmie. Twoje zainteresowania i gusta poznamy, śledząc uważnie wrzucane do e-koszyka zakupy. Protest się nie opłaca... (info)


Kolejne rozwiązania Gardens w Nordenia Polska

Kolejne rozwiązania Gardens w Nordenia Polska [22.01.2007] Firma postanowiła rozbudować istniejący system Gardens Printing Management o moduł wspierający pracę działu Research & Development... (info)

Nominacje do nagrody Indywidualność Rynku – Merkury 2006 [22.01.2007] Pan Leszek Raniewicz prezes Amann Sp. z o.o. został nominowany do nagrody „Indywidualność Rynku – Merkury 2006” w kategorii: menadżer... (info)


Telefonia internetowa powoli zdobywa zaufanie

Telefonia internetowa powoli zdobywa zaufanie [22.01.2007] Zaledwie 1 proc. Polaków regularnie korzysta z telefonii VoIP, a aż 88 proc. nie wie, co to jest VoIP. Kto im to wytłumaczy, może liczyć na ponad 30 milionów klientów - uważa operator telefonii internetowej IPFON, na zlecenie którego w listopadzie 2006 roku OBOP przeprowadził badania o telefonii VoIP... (info)


Serwery ethernus chronione przez Pandę

Serwery ethernus chronione przez Pandę [22.01.2007] Firma Embedos, polski producent zintegrowanych serwerów sieciowych i Panda Software, dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, rozpoczęły współpracę w wyniku której serwery ethernus będą wyposażone w mechanizmy ochronne marki Panda do zwalczania zagrożeń internetowych... (info)

Atrakcyjniejszy hosting dzięki kreatorowi stron SWsoft [22.01.2007] Agnat, BV Kontakty Międzynarodowe i Agencja VSP to kolejne firmy hostingowe, które poszerzyły swoją ofertę o kreator stron WWW firmy SWsoft – SiteBuilder... (info)


Casio sprzedało pierwszy miliard elektronicznych kalkulatorów.

Casio sprzedało pierwszy miliard elektronicznych kalkulatorów. [22.01.2007] Casio ogłosiło 8 stycznia, że z końcem grudnia 2006 roku całkowita sprzedaż elektronicznych kalkulatorów Casio na świecie przekroczyła miliard sztuk. Casio osiągnęło ten wynik w 41 lat. Pierwszy kalkulator tej firmy, model 001, wszedł do sprzedaży w 1965 roku... (info)

Rumba, cza-cza i pieniądze [22.01.2007] Kobieta? Katarzyna Cichopek — marzenie Kowalskiego. Biznes? Jak marzenie. Marzenie? Sieć franczyzowa. Oto Marcin Hakiel i jego Akademia Tańca... (info)

Sygnał o korupcji był dużo wcześniej [22.01.2007] Kontrowersje przy przetargach Fundacji Fundusz Współpracy za pieniądze unijne. Sygnały o korupcji w Fundacji Fundusz Współpracy trafiły do ABW w marcu 2005 r. Dlaczego śledztwo ruszyło 8 miesięcy później?.. (info)

Gazowy gigant zaczyna wielką grę [22.01.2007] Na czym opiera swą przyszłość PGNiG? Dywersyfikacja, łącza z sąsiadami i… rozwijamy skrzydła w regionie — tak prezes potentata streszcza strategię... (info)


Koncepcyjny kabriolet Chevrolet Camaro debiutuje podczas Północnoamerykańskiego Salonu Samochodowego

Koncepcyjny kabriolet Chevrolet Camaro debiutuje podczas Północnoamerykańskiego Salonu Samochodowego [22.01.2007] Koncepcyjny Chevrolet Camaro był gwiazdą amerykańskich pokazów samochodowych sezonu 2006. Obecnie, na początku sezonu 2007, nadjeżdża nowa gwiazda: koncepcyjny kabriolet Chevrolet Camaro... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...