informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Ekskluzywny wypoczynek pod świerkami

Ekskluzywny wypoczynek pod świerkami [21.12.2007] Jeśli przez cały rok ciężko pracujesz, potrzebujesz wypoczynku w naprawdę wyjątkowym miejscu. Miejscu, które pomoże naładować Twoje wyczerpane akumulatorki... (info)


Z Portu Rumia do Disneylandu

Z Portu Rumia do Disneylandu [21.12.2007] W ubiegłą sobotę 15 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbyła się wyjątkowa impreza. Ponad 2 tysiące chętnych wzięło udział w wielkim poszukiwaniu skarbów. Wycieczkę marzeń o wartości 9 000 zł wygrała mieszkanka Rumi!.. (info)


Konica Minolta bizhub PRO C5500 jest już na polskim rynku

Konica Minolta bizhub PRO C5500 jest już na polskim rynku [21.12.2007] Konica Minolta bizhub PRO C5500 łączy wydajność i precyzję druku, cechującą najnowocześniejsze systemy do cyfrowej produkcji poligraficznej z kompaktową budową i intuicyjną obsługą, charakterystyczną dla wielofunkcyjnych urządzeń biurowych... (info)


Szybki, bezpieczny druk z Konica Minolta pagepro 4650EN

Szybki, bezpieczny druk z Konica Minolta pagepro 4650EN [21.12.2007] Model pagepro 4650EN wzbogacił ofertę firmy Konica Minolta w segmencie urządzeń monochromatycznych. Znajdzie zastosowanie w każdym biurze, które oczekuje szybkiego druku czarno-białego, bez względu na rodzaj dokumentów i rozmiary przetwarzanych plików... (info)


AirMagnet z nową techniką określania wydajności klientów w środowisku WiFi

AirMagnet z nową techniką określania wydajności klientów w środowisku WiFi [21.12.2007] Firma AirMagnet, opracowała nową technologię Wireless LAN Performance Measurement, która służy do testowania i pomiarów przepustowości między klientem bezprzewodowym a punktem dostępowym (AP) w sieci WLAN... (info)

Bezpieczne „elektroniczne” święta [21.12.2007] Okres przedświąteczny i święta to czas, kiedy jesteśmy najbardziej aktywni w sieci, częściej gramy w gry online i korzystamy z komunikatorów internetowych. Przedtem kupujemy prezenty, wysyłamy świąteczne e-kartki i ślemy maile do starych znajomych... (info)

Ruszył konkurs fotograficzny "Magia Świąt" [21.12.2007] Lider wydawnictw branży budownictwa jednorodzinnego w Polsce – Korporacja AVT Sp. z o. o., wydawca portalu BudujemyDom.pl organizuje świąteczny konkurs fotograficzny pt. „Magia Świąt”... (info)

Babolat Racketlon Team rusza na Mistrzostwa Świata w Racketlonie [21.12.2007] W dniach 27-30 grudnia 2007 w Rotterdamie w Holandii odbędą się Mistrzostwa Świata w Racketlonie. Polska Federacja Racketlona powołała do Reprezentacji najlepszych polskich racketlonistów, którzy wystąpią w rozgrywkach drużyn narodowych... (info)

Konkurs Media Trendy 2008 - Co? Gdzie? Kiedy? [21.12.2007] 2 stycznia 2008 roku startuje ósma edycja ogólnopolskiego konkursu Media Trendy. Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach – Innowacji w Planowaniu Mediów i Innowacji w Mediach. Organizatorem Media Tredny 2008 jest Stowarzyszenie Agencji Reklamowych... (info)

Przetarg na organizację Gali Media Trendy 2008 rozstrzygnięty! [21.12.2007] SAR wybrało projekt organizacji Gali konkursu Media Trendy 2008. Zwycięski program został stworzony przez agencję Multi Event Sp. z o.o. Rozstrzygnięcie konkursu i towarzysząca mu uroczysta Gala odbędzie się 10 marca przyszłego roku... (info)


Kamery z przetwornikiem Wide Dynamic Range

Kamery z przetwornikiem Wide Dynamic Range [21.12.2007] Kamery WDR (Wide Dynamic Range) wyposażone są w przetwornik najnowszej generacji amerykańskiej firmy Pixim. Każdy piksel kamery jest osobnym przetwornikiem analogowo - cyfrowym... (info)


Guenter Fuhrmann dyrektorem ds. Kaspersky Hosted Security Services

Guenter Fuhrmann dyrektorem ds. Kaspersky Hosted Security Services [21.12.2007] Kaspersky Lab mianował Guentera Fuhrmanna, wcześniejszego szefa BlackSpider Technologies, na dyrektora odpowiedzialnego za usługę Kaspersky Hosted Security Services w Europie... (info)


Concept Publishing Polska wspólnie z ING Nationale-Nederlanden Polska.

Concept Publishing Polska wspólnie z ING Nationale-Nederlanden Polska. [21.12.2007] ING Nationale-Nederlanden Polska S.A., we współpracy z CPP, przygotował dla swoich Klientów kolejny numer „Magazynu Lwa”. Wydawnictwo to jest skierowane do osób, które posiadają ubezpieczenia w TUnŻ ING Nationale-Nederlanden Polska S.A... (info)


Wentylator Visconti – śródziemnomorska bryza

Wentylator Visconti – śródziemnomorska bryza [21.12.2007] Nowoczesne wentylatory już nie tylko zapewniają prawidłową wymianę powietrza, ale także zdobią ściany niczym subtelne obrazki. Wentylator Visconti wyglądem przypomina elegancki dekor naścienny, nawiązując klimatem do śródziemnomorskich plaż... (info)

Stół bilardowy pod choinkę od OGICOM [21.12.2007] W świątecznej akcji OGICOM Sp. z o.o. - dostawcy kompleksowych usług internetowych dla biznesu – do zdobycia najwyżej jakości stół bilardowy od firmy Oskar2000.com.pl... (info)


Mikołajki z Gawinem

Mikołajki z Gawinem [21.12.2007] 6 grudnia w siedzibie Fabryki Mebli Gawin w Królewskiej Woli miała miejsce niezwykła uroczystość – spotkanie dzieci z zarządem firmy. Andrzej Gawin, założyciel i właściciel Fabryki Mebli, jest od kilku lat „ojcem chrzestnym” tej placówki... (info)


Luis - krzesło z charakterem

Luis - krzesło z charakterem [21.12.2007] Dobrze zbudowany, elegancki, idący z duchem czasu- taki właśnie jest Luis. Nic dziwnego więc, że menagerowie z przyjemnością spędzą z nim w pracy nawet całą dobę. Luis to jeden z modeli najnowszej serii krzeseł firmy Dziedzic, 24h at work... (info)


Nowoczesny szpital

Nowoczesny szpital [21.12.2007] Chyba nie ma w naszym pięknym kraju osoby, której na hasło szpital nie stają włosy na głowie. Długie korytarze wymalowane do połowy farbą olejną, sale chorych w niczym nieprzypominające sympatycznych pokoików w domowym zaciszu. Ten obraz powinien się zmienić.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...