informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

TriGranit dla potrzebujących [21.12.2006] Węgierski deweloper TriGranit Development Corporation przekazał najbardziej potrzebującym rodzinom z Krakowa i Katowic bożonarodzeniowe dary o łącznej wartości ponad miliona złotych. Dystrybucję świątecznych paczek i bożonarodzeniowych bonów towarowych powierzono lokalnym organizacjom - Caritas, krakowskiemu Stowarzyszeniu „U Siemachy” i Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Katowicach... (info)

Sondaż WP: spada poparcie dla PiS-u, rośnie – dla lewicy [21.12.2006] Wyniki kolejnego sondażu Wirtualnej Polski.. (info)

Strona www.jazz.pilsner.pl nagrodzona na festiwalu witryn internetowych Webstarfestival 2006 [21.12.2006] Strona www.jazz.pilsner.pl otrzymała nagrodę w kategorii Kultura i Rozrywka oraz tytuł Strony Roku w drugiej edycji konkursu Webstarfestival 2006. Konkurs promuje najlepsze witryny internetowe w Polsce... (info)


Kotwienie termoizolacji

Kotwienie termoizolacji [21.12.2006] Na trwałość i wygląd ocieplanych elewacji wpływ ma zastosowany materiał wykończeniowy i termoizolacyjny (styropian, wełna mineralna). Najważniejsze jednak jest trwałe - stabilne przytwierdzenie całego systemu ociepleniowego do podłoża... (info)

Mobilny CRM dla handlowców OSM Sierpc [21.12.2006] EuroSoft Poznań wdroży EuroCRM, swoje autorskie rozwiązanie klasy Sales Force Automation (SFA) w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Sierpcu – trzeciej największej spółdzielni mleczarskiej w Polsce... (info)


Wybory grudzień 2006

Wybory grudzień 2006 [21.12.2006] Firma Renault pyta internautów co sądzą o nowym spocie wizerunkowym marki. Osoby, które wezmą udział w głosowaniu na stronach: www.renault.com.pl/glosuj_na_spot mogą wygrać kursy doskonalenia techniki jazdy w Szkole Jazdy Renault... (info)


Warszawa zatopiona w Gwiazdkowym Nastroju, … czyli Coca–Cola rozdaje świąteczne prezenty.

Warszawa zatopiona w Gwiazdkowym Nastroju, … czyli Coca–Cola rozdaje świąteczne prezenty. [21.12.2006] W niedzielę 10 grudnia, Plac Defilad w Warszawie rozbrzmiewał muzyką i wypełnił się kilkunastotysięcznym tłumem mieszkańców stolicy, który do późnych godzin wieczornych bawił się w prawdziwie przedświątecznej atmosferze... (info)


Anioł stróż – Samsung X510

Anioł stróż – Samsung X510 [21.12.2006] Ten telefon to odpowiedź na lęki wielu z nas. Jeśli boisz się, że w momencie zagrożenia nikt się nie dowie o Twoich kłopotach ten telefon może być właśnie dla Ciebie... (info)


Zone Reality - Opis wybranych programów: styczeń 2007

Zone Reality - Opis wybranych programów: styczeń 2007 [21.12.2006] Zoo (Seria 7), Szukam cię tato, Zuchwałe serce, Sprzątanie po śmierci, Co powinieneś zrobić?, Opowieści o narodzinach, W górę biusty... (info)


Precyzyjnie i szybko wyznaczone linie

Precyzyjnie i szybko wyznaczone linie [21.12.2006] Laser liniowy BL 2L Professional firmy Bosch.. (info)


Łosoś zakażony listerią

Łosoś zakażony listerią [21.12.2006] Groźną dla zdrowia bakterię, Listeria monocytogenes wykryto w dwóch spośród pięciu marek łososia paczkowanego, zakupionego w warszawskich hipermarketach... (info)

Inguaris - wirtualna kobieta [21.12.2006] Może być tylko zwykłym dodatkiem do witryny, kolejną internetową modą, ale może też stać się znakomitym narzędziem marketingowym i tanią infolinią. Któż to taki? Inguaris – wirtualna kobieta... (info)

NavRoad z AutoMapą® - kompletny system do nawigacji [21.12.2006] Entuzjaści nawigacji mają teraz okazję stać się posiadaczami najdokładniejszego systemu do nawigacji, w specjalnie dedykowanym do tego urządzeniu. Firma Jamicon wprowadziła do sprzedaży Nawigator NavRoad NR430BT z AutoMapą... (info)

motoEkspert - kompendium wiedzy i doświadczeń w mojeauto.pl [21.12.2006] Na stronach www.mojeauto.pl powstał specjalny serwis motoEkspert o charakterze ekspercko-poradnikowym, który ma za zadanie przybliżyć i wytłumaczyć wszelkie aspekty użytkowania samochodu zarówno pod względem prawnym jak i technicznym... (info)


Lisner z myślą o ... smakoszach

Lisner z myślą o ... smakoszach [21.12.2006] Kosmopolityczne podejście do eksperymentów kulinarnych często prowadzi do wspaniałych odkryć smakowych oraz rozwija repertuar potraw, otwierając nowe możliwości komponowania składników... (info)


McCann-Erickson przygotował „Trylogię Gastryczną” dla Ranigastu

McCann-Erickson przygotował „Trylogię Gastryczną” dla Ranigastu [21.12.2006] Od 6 października w telewizji można śledzić „Trylogię Gastryczną” Ranigastu (Polpharma) – leku na zgagę i niestrawność... (info)

Już czas na VAT [21.12.2006] Takie obietnice składa Ryszard Wawryniewicz, poseł PiS. Najwyższy czas, bo nowela ustawy o VAT miała wejść w życie 1 stycznia... (info)

Zarząd PKO BP jak szwajcarski ser [21.12.2006] Poszukiwani chętni do zarządu PKO BP. Od kandydatów wymaga się akceptacji niskiej płacy i braku alergii na państwowego właściciela... (info)

Minister wspiera firmy, może niepotrzebnie [21.12.2006] Minister gospodarki uważa, że utrzymanie cła na import monitorów LCD to dowód, że rząd dba o inwestorów zagranicznych. Nie wszyscy tak uważają... (info)

Pogromca inflacji żegna się z radą [21.12.2006] Stabilny pieniądz, niska inflacja — to dorobek NBP pod wodzą Leszka Balcerowicza. Tego wymagała od niego konstytucja... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...