informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Największy outlet w Polsce!

Największy outlet w Polsce! [21.11.2007] 23.11.br. miłośnicy markowych zakupów znajdą w Fashion House Outlet Centre w Piasecznie kolejne znane światowe brandy - na klientów czekać będą m.in: Kazar, Tchibo, Villeroy&Boch, Home Concept Store, Vision Express, Prima Moda, Park Avenue, Gardeur i City Moda... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 21.11.2007 [21.11.2007] Czerwień na całym rynku. Dzisiejsze spadki w Azji oraz w Europie spowodowały, że sesja w Warszawie upłynęła pod znakiem kolejnej przeceny wszystkich indeksów. Ponownie, jak to miało miejsce w ostatnim czasie, najsłabiej zachowywały się spółki małe i średnie... (info)

Teta dla Dębicy [21.11.2007] Firma Oponiarska Dębica S.A. od listopada br. rozpoczęła wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi TETA Personel wraz z dodatkowymi aplikacjami HR Analizer i TETA HRM... (info)


Dwa medale polskich kolarzy w Ameryce

Dwa medale polskich kolarzy w Ameryce [21.11.2007] Kolarze z dysfunkcją wzroku z drużyny Mio Cross Team odnieśli kolejne międzynarodowe sukcesy na Otwartych Mistrzostwach Ameryki w kolarstwie niepełnosprawnych. Gratulujemy i czekamy na Pekin 2008... (info)


Montuj okna – nie czekaj do wiosny!

Montuj okna – nie czekaj do wiosny! [21.11.2007] Śnieg i minusowe temperatury pokrzyżowały plany tym, którzy nie zdążyli zamontować okien i drzwi. Jednak stosując odpowiednie piany zimowe możemy kontynuować prace i uchronić inwestycję przed niekorzystnym wpływem pogody... (info)

Głosowanie w sprawie Klauzuli Napraw w Komisji Prawnej PE [21.11.2007] Podczas głosowania w Komisji Prawnej (JURI) w dniu 20.11.2007 r. w Brukseli, uczyniono ważny krok w kierunku rozwiązania od dawna nierozstrzygniętej kwestii widocznych części zamiennych... (info)


LESMO – mistrzowski wiraż w drzwiach.

LESMO – mistrzowski wiraż w drzwiach. [21.11.2007] Z czym kojarzą nam się współczesne Włochy? Na pewno z doskonałą kuchnią, słońcem i pięknymi plażami. Serce bije też szybciej na wspomnienie włoskiego umiłowania piękna, znajdującego swoje odzwierciedlenie w architekturze, dekoracji wnętrz i... samochodach... (info)


Uczciwy rynek motoryzacyjny czy „szara strefa”?

Uczciwy rynek motoryzacyjny czy „szara strefa”? [21.11.2007] Polski Sojusz Motoryzacyjny zainicjował 20 listopada w Warszawie dyskusję na temat problemu „szarej strefy” części motoryzacyjnych. Organizatorzy, eksperci i dziennikarze poszukiwali rozwiązań i pomysłów na ucywilizowanie rynku części samochodowych... (info)

Kiedy grzejnik mówi nie [21.11.2007] Sezon grzewczy już się rozpoczął, ale w wielu mieszkaniach kaloryfery zamiast grzać straszą chłodem. Nie ma nic gorszego niż marznąć we własnych czterech kątach... (info)


Gdy zimą jest zbyt gorąco

Gdy zimą jest zbyt gorąco [21.11.2007] Wejście z mroźnej ulicy do przegrzanego pomieszczenia dla wielu z nas oznacza szczypanie skóry na twarzy. Często efektem są pękając naczynka, z którymi później tak trudno sobie poradzić... (info)


Nocoty.wp.pl

Nocoty.wp.pl [21.11.2007] Co jada Victoria Beckham? Co łączy J.Lo, Katie Holmes i Gwen Stefani? Jakie kreacje są glamour? Gdzie bywają gwiazdy? Czego wstydzi się Angelina Jolie? Odpowiedzi na wszystkie te pytania można od dziś znaleźć w nowym serwisie Wirtualnej Polski – nocoty.pl.. (info)


Duży może więcej

Duży może więcej [21.11.2007] Panasonic prezentuje dwa nowe panoramiczne telewizory plazmowe o rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli) o przekątnej 65 i 58 cali. Wyświetlane na nich obrazy zaskakują m.in. wyjątkową głębią czerni idoskonałą gradacją odcieni... (info)


Ciepło i wygodnie

Ciepło i wygodnie [21.11.2007] W mroźny poranek raczej trudno wstać z łóżka. Kto z nas w takiej sytuacji nie naciąga kołdry pod brodę i najchętniej spędziłby pod nią cały dzień? - Jeszcze chwilkę – mruczymy do siebie i zapadamy w przyjemną drzemkę... (info)


Ty i Twoje wnętrze

Ty i Twoje wnętrze [21.11.2007] Nasze czyny w dużej mierze świadczą o tym jacy jesteśmy. Rzeczy i osoby, którymi się otaczamy mówią o tym, co lubimy, z kim czujemy się dobrze. Bardzo zależy nam, by nie utracić samego siebie i swojej wyjątkowości.. (info)

update zwycięzcą CRM Excellence Test 2007 [21.11.2007] update software AG, wiodący europejski producent rozwiązań CRM z siedzibą w Wiedniu, obecny również w Polsce poprzez oddział – firmę update CRM S.A., uzyskał pierwsze miejsce w CRM Excellence Test 2007 ze swoim rozwiązaniem CRM update.seven... (info)


Dekoral – pełna satysfakcja ( ***** )

Dekoral – pełna satysfakcja ( ***** ) [21.11.2007] Marka Dekoral firmy Sigmakalon Deco Polska została laureatem plebiscytu Gold Standard w kategorii „Farby”. Ranking ten wyłonił 25 marek produktów i usług, które najlepiej zaspokajają potrzeby konsumentów i dostarczają im największej satysfakcji... (info)


Dziewięćdziesiąty RuckZuck powstaje u stóp Sudetów

Dziewięćdziesiąty RuckZuck powstaje u stóp Sudetów [21.11.2007] W listopadzie w dolnośląskiej Świdnicy otwiera swoje podwoje utrzymany w czerwono – białych barwach sklep RuckZuck. Jest to dziewięćdziesiąty punkt należący do największej w naszym kraju sieci sprzedaży podłóg i drzwi... (info)

Oracle prezentuje platformę Oracle Fusion Middleware 11g [21.11.2007] W czasie konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco 13 listopada 2007r. firma Oracle zaprezentowała planowane cechy i funkcje platformy aplikacji Oracle Fusion Middleware 11g... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...