informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 23


Maso Corto

Maso Corto [21.11.2006] Maso Corto (niem. Kurzras) to mała, alpejska wioska znajdująca się na samym końcu urokliwej doliny Valsenales (Schnalstal) w Tyrolu Południowym – w rejonie zamków, pięknych ogrodów i winnic... (info)


Anny dla Anny Dymnej

Anny dla Anny Dymnej [21.11.2006] 60 tysięcy zebrano na tegorocznej Gali „Anny dla Anny Dymnej”, która odbyła się 7 listopada br. w Hotelu Novotel Warszawa Airport... (info)

Przyjdź, zobacz teatr - nie tylko dla miłośników teatru [21.11.2006] Projekt Przyjdź, zobacz teatr to cykl otwierający scenę młodych twórców teatralnych prezentujących spektakle należące do tzw. drugiego nurtu polskiej kultury teatralnej... (info)

Koncesja dla Petrobalticu [21.11.2006] Należąca do Grupy Kapitałowej LOTOS spółka Petrobaltic otrzymała koncesję na wydobywanie gazu ziemnego ze złoża B6... (info)


Po co nam opony zimowe

Po co nam opony zimowe [21.11.2006] Najkrócej można odpowiedzieć, żebyśmy bezpieczniej dojechali do celu. A nawet; żebyśmy w ogóle dojechali. I może trudno w to uwierzyć, ale są tacy, którzy odnoszą się do opon zimowych sceptycznie... (info)


Przenośna hamownia

Przenośna hamownia [21.11.2006] Inżynierowie krakowskiego V-techu zaprojektowali i zbudowali przenośną hamownię podwoziową dla samochodów osobowych... (info)

Oracle światowym liderem na rynku rozwiązań do analizy danych biznesowych i narzędzi do obsługi hurtowni danych [21.11.2006] Korporacja Oracle trzeci rok z rzędu jest liderem na rynku rozwiązań do analizy danych biznesowych.. (info)


VIA wprowadza chipset PCI Express dla platform procesorowych VIA

VIA wprowadza chipset PCI Express dla platform procesorowych VIA [21.11.2006] Chipset VIA CN800 IGP obsługuje PCI Express i DDR2 i współpracuje z procesorem VIA C7-D stanowiąc doskonałą platformę dla komputerów stacjonarnych... (info)


VIA i Everex wprowadzają najbardziej energooszczędny notebook świata

VIA i Everex wprowadzają najbardziej energooszczędny notebook świata [21.11.2006] Procesor VIA C7®-M sercem nowego przenośnego komputera z ekranem 15,4 cala.. (info)

Kraje z najlepszą marką [21.11.2006] Które państwo jest Coca-Colą współczesnej turystyki? Które kraje najbardziej zyskują na popularności? Jak w rankingu wypada Polska?.. (info)

Volkswagen vs Opel [21.11.2006] Polski rynek aut używanych jest kolejną sceną odwiecznej niemal już wojny dwóch niemieckich marek – Volkswagena i Opla. W serwisie GEpard w październiku nieznacznie większą popularnością cieszyły się samochody marki z Wolfsburga... (info)


Gorączkowe przygotowania do zimy

Gorączkowe przygotowania do zimy [21.11.2006] Pierwsze przymrozki, uszy i ręce zmarznięte od ostrego wiatru przypominają, że niezwłocznie trzeba uzupełnić garderobę naszego dziecka o zestaw ciepłych ubrań... (info)


Limuzyna Grandeur w ofercie Hyundaia w Polsce

Limuzyna Grandeur w ofercie Hyundaia w Polsce [21.11.2006] Hyundai Motor Poland wprowadził do oferty model Grandeur - ekskluzywną limuzynę kierowaną do wysokiej kadry zarządzającej... (info)

Ruszyła kampania online dla Axa by FFCreation.com [21.11.2006] Agencja FFCreation.com uruchomiła stronę internetową www.axa.pl dla AXA Ubezpieczenia– światowego lidera na rynku ubezpieczeń, rozpoczynającego swoją działalność w Polsce... (info)

Bancassurance - związek skonsumowany [21.11.2006] Jeszcze nie tak dawno ekonomiści narzekali, że w Polsce nie ma zbyt sprzyjających warunków dla romansu banków i ubezpieczycieli. Dziś związek ten, zwany bancassurance, kwitnie i ma przed sobą bardzo obiecujące perspektywy... (info)


Pomysły wydawnictwa Reader’s Digest na gwiazdkowe prezenty

Pomysły wydawnictwa Reader’s Digest na gwiazdkowe prezenty [21.11.2006] Boże Narodzenie to czas rodzinny, wolny od pracy i trosk. Czas, w którym spełniają się marzenia, gdy nawzajem obdarowujemy się podarkami... (info)

Portale korporacyjne docenione [21.11.2006] Z ankiety przeprowadzonej na zlecenie firmy BEA Systems wynika, że portale korporacyjne mają coraz bardziej strategiczne znaczenie... (info)


Druga edycja Independent Flair League za nami

Druga edycja Independent Flair League za nami [21.11.2006] Entertainment Group i EvolutionBar z sukcesem zakończyły drugi rok Niezależnej Ligi Flair.. (info)

Łowcy tanich domen [21.11.2006] Tylko do końca listopada serwis Domeny.pl będzie prowadził akcję promocyjną "Łowcy tanich domen"... (info)

Grupa Euro RSCG otwiera profesjonalne studio badań jakościowych [21.11.2006] 9 listopada 2006 w siedzibie spółek grupy Euro RSCG odbyło się oficjalne otwarcie studia badań jakościowych. Własna, profesjonalna focusownia to kolejne z narzędzi wyróżniających Euro RSCG na tle rynku agencji komunikacji marketingowej w Polsce... (info)
"Złota kierownica" dla Volvo C30 [21.11.2006] Volvo C30 otrzymało jedną z najbardziej prestiżowych nagród motoryzacyjnego świata - niemiecką Das Goldene Lenkrad. Volvo Car Corporation zdobywa ją już po raz trzeci... (info)

Ruszył BonJour serwis intranetowy Bonnier Group [21.11.2006] 7 listopada 2006 uruchomiony został BonJour nowy, anglojęzyczny serwis intranetowy Bonnier Group - grupy medialnej, do której należy „Puls Biznesu”. Zapewni on firmom należącym do koncernu większą możliwość współpracy pomiędzy poszczególnymi tytułami... (info)

ACTION S.A. dostarczy kompleksowe systemy serwerowe dla polskich środowisk naukowych [21.11.2006] Dział Technologii Serwerowych ACTION SA zrealizuje prestiżowe zamówienia w obszarze HPC (High-Performance Computing) i dostarczy kompleksowe systemy serwerowe ACTINA SOLAR do środowisk naukowych, korzystających z wysoko wydajnych klastrów (superkomputerów) obliczeniowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...