informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 28


Prestiżowa nagroda dla białostockiego dewelopera

Prestiżowa nagroda dla białostockiego dewelopera [21.10.2013] Zrealizowany przez firmę EKO-SYSTEM budynek mieszkalny został uznany za budowę roku w 18. lokalnej edycji konkursu Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa... (info)

White - Magick zadba o wizerunek Creative [21.10.2013] Firma PowerSales International, wyłączny przedstawiciel Creative w Europie Środkowo - Wschodniej, rozpoczyna współpracę z agencją PR-owo marketingową White-Magick. Firma będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie nowej strategii komunikacji... (info)


Zakochaj się w DORADO

Zakochaj się w DORADO [21.10.2013] DORADO jest kolekcją mebli dedykowaną salonom, pokojom dziennym i jadalniom firmy Bogatti wyróżniającą się ciekawą stylistyką, w szerokim zakresie ergonomią i wysokimi walorami estetycznymi... (info)


Baseny Mineralne i Malinowy Zdrój Najlepszymi Produktami Turystycznymi 2013

Baseny Mineralne i Malinowy Zdrój Najlepszymi Produktami Turystycznymi 2013 [21.10.2013] Baseny Mineralne wraz z zapleczem Hotelu**** Malinowy Zdrój zostały wyróżnione certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej podczas tegorocznych Targów Tour Salon w Poznaniu... (info)


Pilkington edukuje podczas „Dnia Bezpieczeństwa”

Pilkington edukuje podczas „Dnia Bezpieczeństwa” [21.10.2013] Świadomość własnych zachowań oraz umiejętność postępowania w przypadku wystąpienia zagrożenia to podstawy bezpiecznej i bezwypadkowej pracy... (info)

Oferta Publiczna MLP Group S.A. zakończona z sukcesem [21.10.2013] W ramach oferty publicznej MLP Group S.A. przydzieliło wszystkie z oferowanych 3.773.595 akcji. Akcje sprzedawane były po cenie 24 zł. Tym samym wartość oferty publicznej wyniosła około 90,57 mln zł brutto... (info)


Bezpłatne szkolenia dla architektów

Bezpłatne szkolenia dla architektów [21.10.2013] W każdy czwartek między godziną 17 a 19 Galeria Wnętrz Arkada w Poznaniu staje się salą wykładową, w której spotkać się mogą wszyscy architekci, projektanci, dekoratorzy, ale też osoby zainteresowane urządzaniem, wykańczaniem czy budową domu... (info)


Daj „drugie życie” przedmiotom z drewna i metalu

Daj „drugie życie” przedmiotom z drewna i metalu [21.10.2013] Jesień to czas porządków. To także idealny moment na odnowienie przedmiotów używanych wokół domu. Dzięki Multispray Emalii Szybkoschnącej Śnieżka w pomalowaniu ulubionej konewki lub metalowej doniczki nie przeszkodzi nam nawet zmienna pogoda!.. (info)


Od KUCHNI. Gadżety Fortress Gifts.

Od KUCHNI. Gadżety Fortress Gifts. [21.10.2013] Fortress Gifts,specjalizujący się w gadżetach dla akcji promocyjnych, eventów czy gadżetach korporacyjnych proponuje grupę gadżetów do kuchni. Ofertę poszerzył o małe sprzęty AGD uznanej polskiej marki, z którą współpracuje... (info)


Disegno - ceramika z fantazją

Disegno - ceramika z fantazją [21.10.2013] Wielbicielom oryginalnej ceramiki sanitarnej podajemy obowiązkową do zapamiętania nazwę: DISEGNO. Ten włoski producent odważnie eksperymentuje z formą, kolorem i wykończeniem ceramiki. Wszystko w granicach dobrego smaku i proporcji estetycznych... (info)

Sezamie otwórz się … bez klucza! [21.10.2013] Pęk kluczy, który nie mieści się w kieszeni, nerwowe poszukiwanie klucza do domu w torebce, odpowiednie oznakowanie klucza do bramy wejściowej, drzwi do garażu czy też drzwi wejściowych….. (info)

Pracownik do wynajęcia od zaraz [21.10.2013] W ramach oszczędności w firmach coraz częściej praktykuje się „wynajmowanie” pracowników innym pracodawcom – jest to zjawisko tzw. leasingu pracowniczego... (info)

Bonair wdroży system do obsługi likwidacji szkód w krakowskim MPK [21.10.2013] Przedmiotem umowy jest dostarczenie autorskiej platformy CasePro do obsługi procesów biznesowych i zamodelowanie na niej obsługi procesu likwidacji szkody... (info)


„Lekko Stronniczy” szukają rabatów w Rabacie

„Lekko Stronniczy” szukają rabatów w Rabacie [21.10.2013] Autorzy programu internetowego "Lekko Stronniczy", Włodek Markowicz i Karol Paciorek, pojechali do stolicy Maroka szukać najlepszych rabatów. Wyprawa ta jest efektem współpracy duetu Lekko Stronniczy i portalu KodyRabatowe.pl... (info)


Herbaciane Przeboje TEEKANNE w trasie!

Herbaciane Przeboje TEEKANNE w trasie! [21.10.2013] 21 października rusza wielka trasa Herbaciane Przeboje TEEKANNE i radia ZET GOLD! Na ulicach Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Łodzi pojawi się czerwony TEEKANNE BUS, którego wnętrze przebudowano na stylową herbaciarnię... (info)


Przeprowadzamy wywiad, czyli nowoczesna lekcja w praktyce

Przeprowadzamy wywiad, czyli nowoczesna lekcja w praktyce [21.10.2013] Zdaniem 61% Polaków, nowoczesna lekcja to taka, gdzie uczniowie są uczeni jak samodzielnie zdobywać wiedzę i wykorzystywać ją w praktyce, a nie jedynie ją zapamiętywać ... (info)

Alfavox partnerem konferencji IT@BANK 2013 [21.10.2013] 21 listopada 2013 r. w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się V edycja konferencji IT@BANK, która jest dorocznym spotkaniem dyrektorów obszarów IT w bankach, członków zarządu oraz wiceprezesów odpowiedzialnych za informatykę w bankach... (info)


Farnell element14 rozpoczyna sprzedaż nowej platformy Freescale Freedom KL26Z

Farnell element14 rozpoczyna sprzedaż nowej platformy Freescale Freedom KL26Z [21.10.2013] Niedrogi 32-bitowy mikrokontroler z niskim poborem energii już dostępny w sprzedaży. Nowy produkt skierowany jest do konstruktorów i zapewnia kompatybilność z urządzeniami KL26 i KL16... (info)

W Krakowie trudno o dopłatę [21.10.2013] Tylko pojedyncze nowe mieszkania na krakowskim rynku będzie można kupić na kredyt z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych... (info)

Nowe aplikacje mobilne dla Microsoft Dynamics AX 2012 [21.10.2013] Firma Microsoft wprowadziła aplikacje mobilne dla firm korzystających z Microsoft Dynamics AX 2012 R2, które współpracują z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na smartfony (Windows Phone, iOS, Android) oraz z Windows 8 na tablety... (info)


Nowości od firmy Wader

Nowości od firmy Wader [21.10.2013] Firma Wader-Woźniak, wiodący polski producent zabawek dla najmłodszych dzieci, rozszerzyła swoją ofertę o kolejne nowości. Znajdują się wśród nich zabawki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek... (info)


Bioxsine… skuteczna kuracja przeciwko jesiennemu wypadaniu włosów!

Bioxsine… skuteczna kuracja przeciwko jesiennemu wypadaniu włosów! [21.10.2013] Jesienne osłabienie włosów to dolegliwość przykra… ale naturalna. Coraz częstsze infekcje towarzyszące nam w tej porze roku, osłabienie organizmu oraz skutki wystawiania głowy na silne promieniowanie słoneczne w trakcie lata.. (info)


Kulisy sesji modowej na lotnisku w Paryżu

Kulisy sesji modowej na lotnisku w Paryżu [21.10.2013] Film dokumentujący profesjonalną sesję zdjęciową z udziałem finalisty z Polski, Marcina Sokołowskiego, jest już dostępny na portalu http://www.youtube.com/watch?v=r4Ihgy-baFI... (info)


Gęsina nie tylko na Świętego Marcina

Gęsina nie tylko na Świętego Marcina [21.10.2013] Dzień Świętego Marcina już za miesiąc, w całej Europie na stołach pojawi się tradycyjna, pieczona gęś. W Polsce ten zwyczaj został nieco zapomniany. A szkoda!.. (info)


Gotowanie w Rytm Muzyki w Galerii Mokotów!

Gotowanie w Rytm Muzyki w Galerii Mokotów! [21.10.2013] Aleja Smaków, Kulinarne Serce Mokotowa nabiera rozpędu! Po imprezie z okazji otwarcia pora na następne wydarzenia. Będą odbywać się w trzech cyklach: „Gotowanie w Rytm Muzyki”, „Smaki Malucha” oraz „Sobota Degustacji”. Zapraszamy we wtorki i soboty!.. (info)


Retro grzanie w nowym stylu

Retro grzanie w nowym stylu [21.10.2013] Piece kaflowe kojarzą nam się z tradycyjnymi wnętrzami budzącymi wspomnienia z wizyt w domu babci. Tymczasem dostępne na rynku piece, łączące stare tradycje rzemieślnicze z nowoczesną technologią, mogą stanowić serce każdego współczesnego wnętrza... (info)


Kosmetyk do higieny intymnej - wróg czy przyjaciel?

Kosmetyk do higieny intymnej - wróg czy przyjaciel? [21.10.2013] Na początek moczymy w gorącej wodzie z płynem o zapachu mijającego lata i garścią mydlanych płatków. Na koniec przysypujemy pudrem, utrwalamy pachnącym sprayem i zabezpieczamy wkładką, czyli - nadmiar higieny jako prosty przepis na infekcję intymną... (info)


Firma Gedeon Richter zdobyła nagrodę Srebrnego Delfina

Firma Gedeon Richter zdobyła nagrodę Srebrnego Delfina [21.10.2013] Gedeon Richter, jako jedyna firma z Polski, zdobył nagrodę Srebrnego Delfina na festiwalu Cannes Corporate Media and TV Awards... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...