informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.10.2009 r.ilość opublikowanych tekstów: 45


Bohaterowie kreskówek Disneya zachęcą dzieci do picia mleka

Bohaterowie kreskówek Disneya zachęcą dzieci do picia mleka [21.10.2009] Program lojalnościowy stworzony przez firmę Candia wspólnie z magazynem „Kaczor Donald”, a także szeroka kampania informacyjna, prowadzona przez agencję Pro Signum będą wsparciem sprzedaży mleka w opakowaniu z wizerunkami bohaterów filmów animowanych Disneya... (info)


Polacy Mistrzami Niemiec w Wyścigach Skuterów 2009

Polacy Mistrzami Niemiec w Wyścigach Skuterów 2009 [21.10.2009] Walka o tytuły Międzynarodowych Mistrzów Niemiec w Wyścigach Skuterów 2009 zakończona! Dnia 10 października, tym razem wyjątkowo w sobotę, na torze kartingowym w Berlinie – Schoenerlinde odbyła się ostatnia runda IDSM... (info)


Kuchnia marzeń - Funchal

Kuchnia marzeń - Funchal [21.10.2009] Chyba każda z nas marzy o kuchni, w której zawsze będzie panował ład i porządek, w której wszystkie dania można robić równocześnie, a serwowanie posiłków nie wymaga biegania z potrawami... (info)

Spowiedź seryjnego bigamisty. Spotkanie z Henrym Urbachem [21.10.2009] Jak wygląda najbardziej wpływowy bigamista w świecie współczesnej architektury? Co to jest architektura eksperymentalna? Odpowiedź na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas spotkania z Henrym Urbachem w środę 21 października... (info)


Mike’s American Bikes -

Mike’s American Bikes - "wypełniamy lukę, żyjemy pasją" [21.10.2009] - Jeśli chodzi o motory, Polska dała mi najwięcej wolności, więcej niż USA i Dania – rzuca, zaciągając się dymem Mike, właściciel Mike’s American Bikes (MAB) – Ten kraj wybrałem dlatego..... (info)


Wariacje na temat klasyki. Nowe dzieło sztuki w RENOMIE

Wariacje na temat klasyki. Nowe dzieło sztuki w RENOMIE [21.10.2009] Intrygująca zabawa z klasycznymi tematami stale przewijającymi się w historii sztuki, zainspirowana dziełami m.in. Pabla Picassa – tak krótko można scharakteryzować pracę Karola Radziszewskiego, która powstała we wrocławskiej RENOMIE... (info)


Polacy nr I na świecie!

Polacy nr I na świecie! [21.10.2009] Pracownia Gier Szkoleniowych zajęła I miejsce w konkursie Game Design Competition 2009 w USA. W ścisłym finale znalazły się prace z Polski, USA oraz Kanady. Zwycięstwo polskiej firmy to ogromny sukces na rynku zdominowanym przez Amerykanów oraz Holendrów... (info)


Problem z głowy

Problem z głowy [21.10.2009] Fale, loki, puszyste końskie ogony i koki zastąpiły królujące jeszcze niedawno na wybiegach i ulicach miast gładkie, geometryczne fryzurki. Jedno jest pewne – moda i upodobania się zmieniają, a każda z nas marzy o pięknych i zdrowych włosach... (info)


Teledysk akcji społecznej KOCHAM. NIE BIJĘ

Teledysk akcji społecznej KOCHAM. NIE BIJĘ [21.10.2009] Tegorocznej edycji akcji społecznej "Kocham. Nie biję" towarzyszyć będzie Hymn, w którym udział wzięli polscy artyści. Kampanię wspierają dodatkowo hasła „Kocham. Reaguję” i „Kocham. Nie krzyczę”... (info)


Ażurowe Piękno

Ażurowe Piękno [21.10.2009] Delikatne, ażurowe, wrażliwe na najmniejszy powiew powietrza zasłony sznurkowe świetnie sprawdzą się jako oryginalne dekoracje okienne. Jednak to nie jedyne możliwości ich wykorzystania w aranżacji mieszkania... (info)

LANXESS popiera ugodę dotyczącą opon przyjaznych dla środowiska [21.10.2009] Sezon zimowy za pasem, nadchodzi czas zmiany opon. Niebawem każdy będzie mógł wybrać i zdecydować, w jakie opony zainwestuje, te droższe i bardziej ekologiczne, czy jednak te tańsze... (info)

Plantronics dostawcą zestawów słuchawkowych Avaya one-X Call Control [21.10.2009] Firma Plantronics wprowadziła nowe rozwiązanie wyposażone w Electronic Hookswitch (EHS), elektroniczny przełącznik, pozwalający na automatyczne odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych oraz opcję wykrywania sygnału połączenia... (info)


Zamieszkać w Ursusie

Zamieszkać w Ursusie [21.10.2009] W najbliższym czasie w Ursusie, jednej z tańszych dzielnic w stolicy, nie powstanie zbyt wiele mieszkań. Osoby poszukujące tu lokali, najczęściej z segmentu popularnego, będą miały coraz mniejszy wybór... (info)

Dachser obsługuje łańcuch dostaw dla elektrowni słonecznych. [21.10.2009] Pod koniec sierpnia, trzy miesiące przed planowaną datą ukończenia inwestycji, firma juwi Solar GmbH otworzyła, drugą na świecie pod względem wielkości, instalację fotowoltaiczną... (info)


24 października przypada Światowy Dzień Walki z Otyłością.

24 października przypada Światowy Dzień Walki z Otyłością. [21.10.2009] Tego dnia wiele uwagi poświęca się problemom związanym z nadwagą, jej przyczynom i sposobami walki z dodatkowymi kilogramami. W licznych wywiadach dietetycy przekonują nas, że dieta nie musi być czymś nieprzyjemnym... (info)

Google dla agencji [21.10.2009] 14 października br. odbyło się spotkanie branżowe z cyklu „Google dla agencji”, organizowane przez Google Polska. Poza prelekcjami skupionymi wokół potencjału AdWords, organizatorzy zaprezentowali nowy program współpracy Google z polskim MŚP... (info)

Dachser otworzył własny oddział w Rumunii [21.10.2009] 5 października 2009 r. międzynarodowy operator usług logistycznych, Dachser, otworzył nowe przedsiębiorstwo w Rumunii. Firma nazywa się Dachser Romania S.R.L... (info)


Akryl szpachlowy firmy Den Braven - pogromca ubytków

Akryl szpachlowy firmy Den Braven - pogromca ubytków [21.10.2009] Akryl szpachlowy firmy Den Braven to połączenie uszczelniacza akrylowego z gładzią szpachlową. Dzięki konsystencji pasty jego aplikacja staje się prosta, a niewielka waga sprawia, że jest wygodny w użyciu nawet przy pracach wykonywanych na wysokościach.. (info)


Oksy-biodegradacja: sprawdzona technologia

Oksy-biodegradacja: sprawdzona technologia [21.10.2009] Polscy naukowcy potwierdzili działanie oksy-biodegradacji. Pozytywna opinia niezależnych specjalistów na temat tego procesu to istotna informacja w kontekście prac nad projektem ustawy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych... (info)

Polsko-brytyjski Link4 [21.10.2009] Link4 dołączył do firm zrzeszonych w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej (BPCC). Ubezpieczyciel zamierza aktywnie współpracować z BPCC oraz z jej członkami... (info)

Rynek usług telekomunikacyjnych w Europie Wschodniej wg Frost & Sullivan [21.10.2009] Frost & Sullivan zaprasza na otwartą web konferencję we wtorek, 27 października 2009 o godzinie 15.00 na temat najnowszych trendów na rynku usług telekomunikacyjnych w Europie Wschodniej... (info)

Bluerank pozycjonuje Deutsche Bank PBC SA [21.10.2009] Agencja SEM - Bluerank wygrywa przetarg na działania SEO (optymalizacja i pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych) dla wszystkich serwisów Deutsche Bank PBC SA w Polsce... (info)


Inteligentne niszczarki Rexel Mercury

Inteligentne niszczarki Rexel Mercury [21.10.2009] Dla tych, którzy cenią czas i porządek, Rexel przygotował nowe modele niszczarek przybiurkowych. Mercury RSS2232 i RSX1633 niszczą dokumenty z poufnymi danymi, a dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Mercury zapobiegają zacinaniu się papieru... (info)

Bankructwa firm - problem polskiej gospodarki [21.10.2009] Grupa Euler Hermes, lider w zakresie ubezpieczeń transakcji handlowych, przedstawia raport analizujący liczbę i przyczyny upadłości firm w Polsce w ciągu trzech kwartałów 2009 r... (info)

Inwestycje budowlane w III kwartale 2009 [21.10.2009] TAI Sp. z o.o. podsumowała inwestycje budowlane ogłoszone w Polsce, w trzecim kwartale 2009 r. Wynika z niego, iż w Polsce w czołówce województw, które ogłaszały plany inwestycyjne znalazły się województwa mazowieckie i dolnośląskie... (info)


Nowości wśród mobilnych i desktopowych projektorów Optoma

Nowości wśród mobilnych i desktopowych projektorów Optoma [21.10.2009] Optoma zaprezentowała serię nowych projektorów mobilnych i desktopowych, które zastąpiły kilkanaście starszych modeli. Debiutujące na rynku urządzenia posiadają znacznie lepsze parametry od swoich poprzedników i są już dostępne u dystrybutora Veracomp... (info)


Ekspansja muzycznej ESKI TV

Ekspansja muzycznej ESKI TV [21.10.2009] Po ogromnym sukcesie jakim stała się emisja programu ESKA TV na platformie telewizji nowej generacji n – najnowocześniejsza stacja muzyczna w Polsce, jako jedyna nadająca w panoramicznym formacie 16:9 rozszerza swój zasięg... (info)

Metodologia Momentum po raz pierwszy w Polsce [21.10.2009] GridwiseTech oraz Oracle już 29 października zaprezentują rozwiązania usprawniające przepływ danych w przedsiębiorstwach. Konferencję poprowadzą światowej klasy specjaliści pracujący dla największych korporacji na świecie... (info)


Elegancja w pełnym zakresie - kompleksowa oferta stolarki OknoPlus

Elegancja w pełnym zakresie - kompleksowa oferta stolarki OknoPlus [21.10.2009] Moda na kolorowe wnętrza dotyczy nie tylko mebli czy ścian, ale i innych elementów wyposażenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom OknoPlus kompleksowo poszerzył swoją ofertę o pięć barw. Teraz okna, drzwi, rolety oraz bramy garażowe dostępne są w nowych barwach.. (info)


MAM Clip - Klips do smoczka

MAM Clip - Klips do smoczka [21.10.2009] Klips do smoczka MAM Clip to ładny i funkcjonalny produkt do codziennego użytku. Pozwala w szybki i prosty sposób przymocować smoczek dziecka do ubranka, wózka, torby – nawet jedną ręką... (info)


Flanders Business Park poszerza ofertę

Flanders Business Park poszerza ofertę [21.10.2009] W budynku Flanders Business Park A, na powierzchni 377 m2 uruchomiona została restauracja „Bistro u Przyjaciół”. Nowy najemca uzupełnia ofertę Centrum Konferencyjnego skierowaną zarówno do najemców kompleksu biurowego Liebrecht & wooD jak i firm zewnętrznych... (info)


MAM THERMAL BAG Termoopakowanie na butelkę

MAM THERMAL BAG Termoopakowanie na butelkę [21.10.2009] Poręczne termoopakowanie na butelkę Thermal Bag firmy MAM jest niezastąpione zarówno podczas codziennych spacerów jak i dłuższych, rodzinnych wyjazdów z dzieckiem... (info)


Agraf i centrum M1 Marki nagradzają gimnazja interaktywnymi tablicami

Agraf i centrum M1 Marki nagradzają gimnazja interaktywnymi tablicami [21.10.2009] Centrum Handlowe M1 w Markach i łódzka firma Agraf, jedyny dystrybutor interaktywnego systemu Interwrite w Polsce, nagrodziły laureatów finału konkursu „Wespół w zespół – czyli zróbmy to razem”.. (info)


BenQ Joybook U102 ;netbook z 10

BenQ Joybook U102 ;netbook z 10" ekranem LED [21.10.2009] Premiera na polskim rynku: netbook z matrycą 10.1" WSVGA (1024x600), procesor Atom, zintegrowaną kartą grafiki Intel®, dyskiem 160GB, wbudowaną kamera internetową oraz komunikacją WLAN.. (info)


Kigelia, kremy, które leczą i odmładzają!

Kigelia, kremy, które leczą i odmładzają! [21.10.2009] Ekstrakt Kigelia posiada szereg niezwykłych właściwości, które obejmują między innymi spowolnienia wzrostu nadwyżki produkcyjnej komórek skóry, często przyczyną wielu podrażnień... (info)


Mellat Park Cineplex - kino u stóp wielkiej góry

Mellat Park Cineplex - kino u stóp wielkiej góry [21.10.2009] W Teheranie powstał niezwykły kompleks kinowy. Mellat Park Cineplex wygląda niczym wygięta transparentna wstęga organicznie wtopiona w górski krajobraz. Harmonię architektury z otoczeniem osiągnięto dzięki „skrojonym na miarę” rozwiązaniom systemów Reynaers... (info)


Muhammad Ali - tytan boksu atakuje!

Muhammad Ali - tytan boksu atakuje! [21.10.2009] ESPN Classic w październiku nie zawiedzie fanów boksu! Co więcej to nie będzie zwykły boks, to będzie boks na najwyższym poziomie, z Muhammedem Alim w roli głównej!.. (info)


20 lat Kabaretu OT.TO teraz po raz pierwszy na DVD

20 lat Kabaretu OT.TO teraz po raz pierwszy na DVD [21.10.2009] Już 23 października br. na rynku pojawi się pierwszy wydany na DVD album Kabaretu OT.TO pt. „Od Akordeonu do Zasmażki”, który jest humorystycznym podsumowaniem dwudziestu lat pracy artystów... (info)


Nowa siedziba Cifial Polska

Nowa siedziba Cifial Polska [21.10.2009] Od sierpnia br. firma Cifial Polska Sp. z o.o. ma nową siedzibę. Portugalski producent armatury i ceramiki łazienkowej przeniósł się z podwarszawskiego Sulejówka do nowoczesnego budynku, który znajduje się w Warszawie przy ul. Białołęckiej 168... (info)


Panorama Firm partnerem internetowym Krajowi Liderzy Innowacji

Panorama Firm partnerem internetowym Krajowi Liderzy Innowacji [21.10.2009] Panorama Firm www.pf.pl została partnerem internetowym konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji - 2009”. Ideą projektu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym... (info)

Najbardziej charakterystyczne zagrożenia, wrzesień 2009 [21.10.2009] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o opublikowaniu zestawienia najbardziej charakterystycznych zagrożeń września 2009 r. Zestawienie obejmuje dziesięć kategorii... (info)

Testy na ojcostwo z certyfikatem [21.10.2009] Prestiżowy certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Genetyki Sądowej ISFG przeważnie przyznawany jest Zakładom Medycyny Sądowej podkreślając w ten sposób niezawodność wykonywanych przez nich testów DNA na ojcostwo... (info)


MyDwoje.pl jednym z dwóch najlepszych serwisów matrymonialnych!

MyDwoje.pl jednym z dwóch najlepszych serwisów matrymonialnych! [21.10.2009] Serwis MyDwoje.pl zdobył 2. miejsce w pierwszym rankingu internetowych serwisów randkowych e-magazynu dla singli To Coś.pl. Serwisy oceniano według 21 kryteriów w czterech kategoriach: skuteczność, wiarygodność, bogactwo oferty i funkcjonalność platformy... (info)


Konkurs Fundacji Hasco-Lek - zaproszenie dla naukowców

Konkurs Fundacji Hasco-Lek - zaproszenie dla naukowców [21.10.2009] Fundacja Hasco-Lek zainaugurowała IV już edycję konkursu prac doktorskich i magisterskich, którego tematyka skupia się na szeroko rozumianej farmacji przemysłowej. Na zgłoszenia fundacja czeka do końca listopada 2009 r... (info)


Kreacja - reakcja: plakat społeczny w Muzeum Plakatu w Wilanowie

Kreacja - reakcja: plakat społeczny w Muzeum Plakatu w Wilanowie [21.10.2009] Muzeum Plakatu w Wilanowie zaprasza na wystawę polskiego i obcego plakatu społecznego XX wieku „Kreacja - reakcja”. Ekspozycja jest elementem Przeglądu Reklamy Społecznej organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwój w Biały Dzień... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...