informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 32

Kolejny ważny kontrakt w Grupie I&B System [21.10.2008] Sword Media, spółka z Grupy I&B System, podpisała kontrakt, dzięki któremu znacząco zwiększy swój potencjał sprzedażowy. Oferowane przez firmę artykuły biurowe trafią do sieci sklepów Media Markt i Saturn... (info)


Nowa strona producenta notebooków GETAC www.getac.pl

Nowa strona producenta notebooków GETAC www.getac.pl [21.10.2008] Obecnie jest już nowa polska strona firmy GETAC - www.getac.pl, producenta wojskowych notebooków, Tabletów PC i PDA. Taraz można zobaczyć i poczytać czym one różnią się od zwykłych notebooków... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 21.10.2008 [21.10.2008] Do wzrostów przyczyniła się dobra postawa sektora bankowego, a w szczególności akcji banków PEKAO, BRE oraz BZ WBK, które skutecznie zniwelowały ponowne, mocne spadki akcji spółki KGHM, które potaniały dzisiaj o 6%... (info)

Odbijaj bez ograniczeń – NetArch dla Fotodomena.pl [21.10.2008] Agencja interaktywna NetArch stworzyła nowoczesny serwis www.fotodomena.pl dla Studio ATS w Krakowie. Serwis oferuje wysokiej jakości odbitki cyfrowe przez Internet... (info)

Bezpłatne szkolenia w zamian za zakupy produktów IBM [21.10.2008] Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartościa dodaną, ogłosił promocję produktów IBM (hardware + software; software w ramach programu Passport Advantage), która potrwa do 31 grudnia 2008r... (info)

Budownictwo w Polsce nieco zwolni, jednak wzrosty powinny przekroczyć poziom 10% [21.10.2008] Firmy budowlane są bardziej krytyczne niż dotąd w ocenie koniunktury, jednak jest to spowodowane przede wszystkim opóźnieniami w dużych przetargach inżynieryjnych, a nie kryzysem finansowym... (info)


Czy położenie hotelu jest najważniejsze?

Czy położenie hotelu jest najważniejsze? [21.10.2008] Aktualna sonda internetowa przeprowadzona we wrześniu 2008 roku wśród użytkowników polskiej platformy HolidayCheck pokazuje, iż dla polskiego turysty, podczas pobytu w hotelu, największą rolę odgrywa jego położenie... (info)


Męska rzecz – pozmywać

Męska rzecz – pozmywać [21.10.2008] Wyjeżdżasz w delegację i twój mąż, chłopak czy brat zostaje sam? Boisz się, że po powrocie w kuchni przerazi cię cały zapas naczyń w zlewie? Pomyśl o tym wcześniej i zapobiegnij katastrofie. Zostaw swojemu mężczyźnie gąbki Soft Power marki Paclan... (info)


FEN do Partnerów: „Make IT Together”

FEN do Partnerów: „Make IT Together” [21.10.2008] Konsorcjum FEN zaprezentowało swoim Partnerom Handlowym nowości produktowe oraz nowy program lojalnościowy „Make IT Together”. Stało się to podczas zakończonego niedawno cyklu spotkań - „Road Show MIT FEN”... (info)


Szlak Renesansu w Małopolsce - Spotkania z Kulturą Renesansu

Szlak Renesansu w Małopolsce - Spotkania z Kulturą Renesansu [21.10.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza 26 października do Willi Decjusza w Krakowie, Dworu w Jeżowej i Zamku w Suchej Beskidzkiej na 2. edycję projektu „Szlak Renesansu w Małopolsce”... (info)

Hale stalowe coraz bardziej opłacalne [21.10.2008] Firma Ocmer, której specjalnością są nowoczesne hale stalowe, rozpoczyna dwie nowe realizacje budowlane. Będą to konstrukcje stalowe dla przedsiębiorstw Novoterm oraz Vipolimex... (info)

LINKSYS podbija nowe rynki [21.10.2008] Linksys, jako wiodący dostawca rozwiązań dla domowych sieci bezprzewodowych, zamierza zwiększyć swoją aktywność w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji, Bliskiego Wschodu i Afryki. Sprzedażą produktów pokieruje Mohammad Hoda.. (info)

Etyczna sieć - czyli Internetowy Kodeks Postępowania ujrzał światło dzienne. [21.10.2008] zanox wdrożył w swojej sieci partnerskiej, liczącej ponad milion podmiotów działających w ponad 200 krajach - wydawców online, reklamodawców i dostawców internetu - Internetowy Kodeks Postępowania... (info)


Tańcz z Maoam i wygrywaj nagrody

Tańcz z Maoam i wygrywaj nagrody [21.10.2008] Na stronie Maoam ruszył pierwszy interaktywny konkurs Maoam Freestyle Dance. Na uczestników, którzy w zakładce konkursowej zamieszczą film z przygotowanym przez siebie układem tanecznym czekają atrakcyjne nagrody, m.in. odtwarzacze MP3, bluzy i słodycze Maoam... (info)

Nowy Dyrektor ds. Sprzedaży w Legenhit [21.10.2008] Spółka Legenhit pozyskała do swojego grona nowego eksperta ds. aktywnej sprzedaży. Krzysztof Moszyk, związany od wielu lat z branżą Internetu, zajmie się wsparciem działu handlowego i pozyskiwaniem kluczowych dla spółki klientów... (info)


GonnaBe po raz kolejny dla marek Appetita i Bakaliada

GonnaBe po raz kolejny dla marek Appetita i Bakaliada [21.10.2008] Po raz kolejny agencja GonnaBe zapewnia kompleksową obsługę akcji promocyjnej marek od jednego z liderów polskiego rynku przypraw – firmy Ziołopex. Kampania promocyjna potrwa od października do końca grudnia 2008 roku... (info)

Jak wychować milionera… Poradnik finansowy dla rodziców [21.10.2008] Wydatki na kieszonkowe i telefon komórkowy to codzienność rodziców nastolatków. Rzadko jednak wykorzystują je jako element nauki zarządzania pieniędzmi. A szkoda, bo właśnie w tym okresie życia kształtują się nawyki finansowe... (info)


Call2Action zakończyło instalację POS TV w Piotrze i Pawle.

Call2Action zakończyło instalację POS TV w Piotrze i Pawle. [21.10.2008] Około 2,5 miliona klientów 33 sklepów znanej polskiej sieci delikatesów, będzie miało okazję stać się odbiorcami nietypowego medium komunikacji marketingowej – POS TV... (info)


Nowe regularne usługi w przewozach towarów do Chin w DB Schenkera

Nowe regularne usługi w przewozach towarów do Chin w DB Schenkera [21.10.2008] Z końcem chińskiego Nowego Roku DB Schenker wprowadza nowe regularne usługi w przewozach towarów do Chin. Pierwszy Ekspres Transeuroazjatycki z Chin przybył do Hamburga po zaledwie 17 dniach.. (info)


Ogród przed zimą. POKON radzi.

Ogród przed zimą. POKON radzi. [21.10.2008] Zasil swój ogród przed zimowym snem, a wiosną zaskoczy Cię kalejdoskopem barw.Jesienne nawożenie iglaków, drzew i krzewów owocowych a także kwiatów i trawnika przygotuje rośliny do następnego sezonu wegetacyjnego... (info)

Komentarz Expandera: Wciąż czekamy na twardszy dołek (21.10.2008) [21.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Nasza giełda pozostaje pod wpływem nastawienia negatywnego nastawienia do aktywów z naszego regionu. Jest ono związane ze spekulacjami, że Węgry podążą śladem Islandii i staną na skraju bankructwa... (info)

Ramka cyfrowa-Genius DPF-T805 [21.10.2008] Prezentujemy najnowszą ramkę cyfrową tajwańskiego producenta akcesoriów komputerowych. Genius DPF-T805 to możliwość oglądania zdjęć na 8,4 calowym ekranie wysokiej rozdzielczości (800 x 600 pixeli) i słuchania muzyki z jednego urządzenia... (info)

Program wymiany i szkolenia dla menedżerów z krajów UE [21.10.2008] Program wymiany i szkolenia dla menedżerów z krajów Unii Europejskiej i Chin (METP) zaprasza europejskich menedżerów do zdobycia specjalistycznej wiedzy w dziedzinie chińskiego rynku... (info)

Galakton wybiera On Board PR [21.10.2008] On Board PR Ukraine dla Galakton - wiodącego ukraińskiego producenta mleka. Oddział On Board PR w Kijowie wygrał przetarg na obsługę firmy Galakton, producenta mleka należącego do rosyjskiego holdingu Unimilk... (info)

Kredyt z Polski do Anglii [21.10.2008] Mija moda na Anglię. Rosnące koszty życia i tęsknota to przyczyny powrotu Polaków. Wyjazd czasem utrudniają zobowiązania, np. zaciągnięty za granicą kredyt. Jest na to proste rozwiązanie - transfer gotówkowy przez solidnego pośrednika, np. LCC International... (info)


VI edycja Ogólnopolskiej Kampanii Ładnego Pisania ruszyła

VI edycja Ogólnopolskiej Kampanii Ładnego Pisania ruszyła [21.10.2008] 23 września odbyła się konferencja prasowa inaugurująca kolejną, szóstą już edycję Ogólnopolskiej Kampanii Ładnego Pisania. W tym roku spotkaliśmy się z przedstawicielami kapituły konkursu, mediów, miłośnikami piór, gimnazjalistami w Pałacu w Wilanowie... (info)


Piana montażowa Tytan Professional O2 – gdy liczy się trwałość uszczelniania

Piana montażowa Tytan Professional O2 – gdy liczy się trwałość uszczelniania [21.10.2008] Nowa generacja pian poliuretanowych Tytan O2 firmy Selena to kompleksowa oferta produktów w nowej klasie bezpieczeństwa. Zarówno fachowcy, ceniący sobie wydajność jak i zwykli użytkownicy szukający produktów łatwych w aplikacji, znajdą tu coś dla siebie... (info)


Świeże powietrze za bezcen

Świeże powietrze za bezcen [21.10.2008] Chcemy aby w naszym domu żyło się wygodnie, lecz komfort to duże koszty. Nic bardziej mylnego. Najlepszym przykładem powiedzenia „tak wiele za tak niewiele” jest centrala DAYTONA firmy Dospel, której dzienny koszt można porównać do ceny… pudełka zapałek!.. (info)

Tygodnik Wprost nagradza restaurację ZEN Jazz Bistro! [21.10.2008] Restauracja ZEN Jazz Bistro została wyróżniona aż czterema gwiazdkami (w skali na pięć możliwych), w prestiżowym przewodniku „Wprost” po warszawskich restauracjach - „Smaki 2008”.. (info)


Firma B.M. Polska gościła dystrybutorów

Firma B.M. Polska gościła dystrybutorów [21.10.2008] Już po raz ósmy odbyło się doroczne spotkanie dystrybutorów B.M. Polska. W tym roku impreza połączona została z oficjalną prezentacją nowej siedziby firmy... (info)

Investor FIZ zarabia [21.10.2008] Końca paniki na rynkach akcji nie widać. Analitycy straszą dalszymi spadkami. Chwilowe korekty trwają jeden lub dwa dni a potem znów nurkowanie po kilka procent... (info)

RuckZuck podbija Europę Wschodnią [21.10.2008] RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi, działa na terenie kraju od czterech lat. Przez ten czas zostało otwartych ponad sto salonów oferujących panele podłogowe, podłogi drewniane i drzwi..... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...