informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 16

Pikniki szkolne w konkursie Plomba-Gaspol [21.10.2005] W dniach 13-30 września 2005 r. w ramach organizowanego przez firmę Gaspol S.A. konkursu "Plomba" w dziesięciu szkołach odbyły się Wielkie Pikniki szkolne... (info)

Lider włoskiego rynku kosmetyki profesjonalnej wchodzi do Polski [21.10.2005] We wrześniu 2005 r. agencja public relations CORE PR rozpoczęła współpracę z firmą GTS Group SPA. Zadaniem agencji jest wprowadzenie marek kosmetyków Dibi, Olos oraz Spazio Uomo na polski rynek... (info)

Fundusze SEB 1 i SEB 2 wysoko w rankingu Rzeczpospolitej [21.10.2005] W opublikowanym 20 października br. przez dziennik Rzeczpospolita rankingu funduszy inwestycyjnych w grupie funduszy papierów dłużnych SEB 2 Obligacji i Bonów Skarbowych FIO zajął pozycję lidera... (info)

VECTRA wybudowała nowoczesną siedzibę [21.10.2005] VECTRA, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, 21 października uroczyście zainaugurowała nowy kompleks biurowo-hotelowo-rehabilitacyjny w Gdyni Orłowie... (info)

VIA wprowadza chipset K8M890 IGP PCI Express z obsługą DirectX 9 [21.10.2005] Rozszerzone funkcje grafiki i wideo zapewniają integratorom systemów i producentom OEM bogatą, elastyczną platformę do budowy wydajnych komputerów PC opartych na procesorach AMD Athlon™ 64 i AMD Sempron™... (info)

Po raz pierwszy w Polskim Internecie! [21.10.2005] Transmisja finałowego koncertu laureatów konkursu im. Fryderyka Chopina w systemie dźwięku wielokanałowego (5.1)... (info)

Wirusy atakują konsole do gier [21.10.2005] Laboratorium Panda Software odnotowało pojawienie się złośliwych kodów atakujących dwie najpopularniejsze konsole do gier... (info)

Nowa woda perfumowana Alien Thierry Mugler [21.10.2005] Kompozycja Alien przynosi spokój, radość i optymizm. Zapach otwiera kojąca nuta indyjskiego jaśminu Sambac. Całość uzupełnia zmysłowa biała ambra... (info)

Medal Europejski dla Seleny [21.10.2005] Selena S.A., lider w branży chemii budowlanej, już po raz czwarty zdobyła Medal Europejski - wyróżnienie przyznawane przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej... (info)

Człowiek bez Barier 2005 [21.10.2005] Już po raz trzeci zostały wręczone honorowe tytuły "Człowieka bez Barier" w plebiscycie organizowanym przez Magazyn "Integracja", wydawany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji... (info)

Matrix.pl inauguruje cykl corocznych konferencji dla sektora finansowego [21.10.2005] Matrix.pl, wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla sektora korporacyjnego oraz współorganizator konferencji "Wartość biznesowa rozwiązań IT dla banków i firm ubezpieczeniowych", zaprosił do udziału wybitnych ekspertów z czołowych polskich uczelni, instytucji finansowych oraz polskich i międzynarodowych firm informatycznych... (info)

4500 kolorów z mieszalnika [21.10.2005] Przewagą farb z mieszalnika nad gotowymi jest ogromna gama kolorystyczna. Można znaleźć dokładnie taką barwę, jaką sobie wymarzymy lub dopasować idealnie odcień do aranżacji wnętrza... (info)

Dobrze ustawiona umywalka [21.10.2005] Blat jest jednym z najbardziej niepozornych, ale też najpraktyczniejszych domowych mebli. To za sprawą blatu tworzymy miejsce, dla wszystkich tych rzeczy, które chcemy mieć po ręką, by móc szybko po nie sięgnąć... (info)

Barlineckie okleiny na Wschód [21.10.2005] W dniach 5-9 października, odbyły się w Kijowie największe na Ukrainie targi mebli i akcesoriów meblarskich - "Kijów Expo Meble 2005". Firma Barlinek S.A., jako jedyny wystawca z Polski, prezentowała na nich szeroki wybór oklein... (info)

Wernisaż w Art Hotelu [21.10.2005] W niedzielę 23 października o godz. 18, we wnętrzach Art Hotelu odbędzie się wernisaż prac wrocławskiego artysty Grzegorza Bednarza, zatytułowany "Szkice węglem - studia z natury"... (info)

Zwycięzca kulinarnego konkursu już znany! [21.10.2005] Finezyjne udekorowanie sałatki cząsteczkami cytryny przechyliło szalę zwycięstwa w finałowym etapie zabawy zorganizowanej przez "Gazetę Wyborczą" i Art Hotel na stronę Dariusza Opasa z Wrocławia... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...