informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Mio DigiWalker™ P560 – wszystko w Twoim ręku.

Mio DigiWalker™ P560 – wszystko w Twoim ręku. [21.09.2007] Wkrótce na rynku pojawi się nowe urządzenie marki Mio DigiWalker™, tym razem jest to osobisty komputer z nawigacją GPS i wieloma dodatkowymi funkcjami, które ułatwią Ci pracę i uprzyjemnią życie... (info)

E.C.H.O. Communications mebluje media z Gawinem [21.09.2007] We wrześniu 2007 wrocławska Agencja E.C.H.O. Communications podpisała umowę o stałej współpracy z Fabryką Mebli Gawin, renomowanym producentem segmentów pokojowych, mebli systemowych, zestawów tapicerowanych, sypialni i kuchni... (info)


Grzejnik – użyteczny nie znaczy brzydki

Grzejnik – użyteczny nie znaczy brzydki [21.09.2007] Praktyczny, ale nieładny. Zazwyczaj schowany za zasłoną lub kanapą. Wstydzimy się jego pożółkłej odrapanej powierzchni. Szczególnie gdy jest stary, żeberkowy. Grzejnik, bo o nim mowa, zamiast szpecić może szybko odzyskać estetyczny wygląd... (info)


Warszawskie centrum handlowe Wola Park ma już 5 lat

Warszawskie centrum handlowe Wola Park ma już 5 lat [21.09.2007] Centrum Handlowe Wola Park obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny. W ciągu 5 lat istnienia, centrum odwiedziło blisko 50 mln osób. W ciągu ostatniego roku podpisano czternaście nowych umów najmu. Centrum również zmieniło właściciela... (info)

XIII Forum Teleinformatyki [21.09.2007] XIII Forum Teleinformatyki „Architektura korporacyjna w administracji rządowej, samorządowej i biznesie” 26-27 września 2007 roku Centrum Szkolenia Policji, Legionowo... (info)

Czy wiesz z kim śpisz...? [21.09.2007] Czy wiesz, że w nocy nie jesteś sama? Czy zdajesz sobie sprawę, że kładąc się co wieczór do łóżka towarzyszy Ci nie tylko Twój partner życiowy ale także miliony współlokatorów?.. (info)


Advantech POC 195 - medyczny komputer panelowy

Advantech POC 195 - medyczny komputer panelowy [21.09.2007] Firma Advantech od lat znana jako światowy producent automatyki i komputerów przemysłowych poszerza swoją ofertę o komputery medyczne. Tym razem uzupełnił ją o 19" komputer panelowy POC 195... (info)


Na zdrowie!

Na zdrowie! [21.09.2007] Przy okazji różnych spotkań rodzinnych, świąt, toastów składamy sobie życzenia. Oprócz szczęścia,miłości, udanego życia rodzinnego, sukcesów na szczeblu zawodowym jakie jeszcze padają słowa?.. (info)


Aflubin doskonały na jesień

Aflubin doskonały na jesień [21.09.2007] Zbliża się jesień, sezon, w którym tysiące Polaków cierpią z powodu złego samopoczucia, kataru, kaszlu, bólów głowy i gardła, podwyższonej temperatury. Jest to okres wzmożonych zachorowań na grypę i infekcji górnych dróg oddechowych... (info)


Od kogo? Dla kogo? Co komu do tego… Serce będzie wiedziało, od kogo dostało

Od kogo? Dla kogo? Co komu do tego… Serce będzie wiedziało, od kogo dostało [21.09.2007] 30 wrzesień... Z czym ta data może nam się kojarzyć? Studentom na pewno ze zbliżającym się rozpoczęciem roku akademickiego. Uczniom, że jesień zagościła u nas na dobre. Pracującym, że weekendowe wypady będą coraz rzadsze..... (info)


Rolety zdalnie sterowane

Rolety zdalnie sterowane [21.09.2007] Chronią wnętrze przed intensywnym słońcem w lecie i zapobiegają zbyt dużej utracie ciepła w zimie. Rolety okienne sterowane pilotem, stają się wygodnym dodatkiem do codziennego życia i zabezpieczają dom podczas nieobecności... (info)

Oracle liderem na polskim rynku baz danych według IDC [21.09.2007] Oracle Polska informuje, że ukazał się raport biura IDC opisujący rynek relacyjnych baz danych w Polsce w roku 2006*. Wynika z niego że udział Oracle powiększył się w porównaniu z rokiem poprzednim o 9% i wynosi obecnie 59,3%... (info)


Lanster nowym partnerem Aladdina

Lanster nowym partnerem Aladdina [21.09.2007] Izraelska firma Aladdin Knowledge Systems nawiązała współpracę z polską spółką Lanster, dostawcą modularnych systemów bezpieczeństwa opartych na szyfrowaniu danych... (info)

Pentacomp w raporcie Teleinfo 500 [21.09.2007] W corocznym raporcie Teleinfo 500 spółka akcyjna Pentacomp poprawiła swoje wyniki we wszystkich kategoriach rankingowych. W roku 2006 Pentacomp uzyskał 15,6 mln zł przychodu i wypracował zysk netto w wysokości 1,03 mln zł (1,28 mln zysku brutto)... (info)


Masz pytanie? – Zadaj je ekspertowi Tikkurila

Masz pytanie? – Zadaj je ekspertowi Tikkurila [21.09.2007] Planujesz malowanie mieszkania, masz wątpliwości jaką farbę i technikę malarską wybrać? Już teraz możesz zapytać eksperta Tikkurila na forum internetowym. Szybką i fachową odpowiedź otrzymasz praktycznie od ręki... (info)


Kuchnia księstwa świdnickiego

Kuchnia księstwa świdnickiego [21.09.2007] Chcesz przyrządzić szybki i smaczny obiad? A może jakąś niebanalną bądź tradycyjną sałatkę? Sięgnij po produkty i przyprawy marki Świdnicki, która stworzyła udany mariaż między tradycją a nowoczesnością... (info)


SANYO – lepsza perspektywa dla biura i szkoły

SANYO – lepsza perspektywa dla biura i szkoły [21.09.2007] Dwa najnowsze projektory Sanyo oznaczone symbolami: PLC-XU75 i PLC-XU78 poszerzają gamę przenośnych produktów „biznes i edukacja” (Warszawa, wrzesień 2007).. (info)


Actros, Axor i Atego - uniwersalne Mercedesy

Actros, Axor i Atego - uniwersalne Mercedesy [21.09.2007] DaimlerChrysler systematycznie odnotowuje wzrost sprzedaży pojazdów użytkowych marki Mercedes-Benz. W ubiegłym roku w Europie sprzedano blisko 90 000 ciężarówek a na koniec sierpnia br. sprzedaż wyniosła, aż 59 200 szt. trucków... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...