informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Goplana na fali wzrostu - 81 procent na plusie!

Goplana na fali wzrostu - 81 procent na plusie! [21.08.2008] Ubiegłoroczne decyzje, dotyczące repozycjonowania marki Goplana do segmentu supper mainstream, okazały się strzałem w dziesiątkę.Obecnie marka z nowoczesnym i eleganckim wizerunkiem zwiększa udziały w rynku, pnąc się do góry w rankingach... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 21.08.2008 [21.08.2008] GPW nadal w konsolidacji. Czwartkowa sesja rozpoczęła się od spadków. Wczorajsze niepewne zakończenie sesji na Wall Street sprawiło, że inwestorzy podeszli do dzisiejszych notowań z dużą ostrożnością... (info)


Nowości meblowe firmy Dziedzic - komfortowe i stylowe biuro

Nowości meblowe firmy Dziedzic - komfortowe i stylowe biuro [21.08.2008] W najnowszym katalogu firmy Dziedzic „24h at work” znajdziemy meble biurowe, które dzięki połączeniu estetyki z funkcjonalnością podwyższą standard wnętrz oraz zapewnią poczucie komfortu podczas pracy... (info)

Integracja platform zarządzających APC oraz TAC z oprogramowaniem IBM [21.08.2008] Integracja nowego oprogramowania zapewni przejrzystość procesów biznesowych, fizycznej infrastruktury centrów danych i systemów w budynkach oraz możliwość zarządzania nimi w czasie rzeczywistym w ramach jednej platformy.. (info)

Ursus przyciąga nowych mieszkańców [21.08.2008] Wygląd Ursusa, jednej z 18 stołecznych dzielnic, liczącej obecnie ok. 49 tys. mieszkańców szybko się zmienia. Z przemysłowej, staje się dziś zieloną dzielnicą stolicy. Od kilku lat prowadzonych jest tu wiele dużych inwestycji mieszkaniowych... (info)


GOSH Classic 2 Fresh Breeze. Klasyczne piękno zawsze modne

GOSH Classic 2 Fresh Breeze. Klasyczne piękno zawsze modne [21.08.2008] Klasyczna linia pielęgnacyjna do ciała GOSH Classic 2 została wzbogacona o nową serię produktów Fresh Breeze, o delikatnym, świeżym zapachu morskiej bryzy z nutą energetyzującej limonki, idealnym na upalne letnie dni... (info)


Linksys oferuje program instalacyjny dla systemów MAC OS X

Linksys oferuje program instalacyjny dla systemów MAC OS X [21.08.2008] Linksys®, oddział Cisco, wiodący dostawca rozwiązań dla sieci bezprzewodowych i telefonii internetowej dla domu wprowadza nową wersję aplikacji LELA (Linksys EasyLink Advisor)... (info)


Geox – przeskocz jesienną szarówkę

Geox – przeskocz jesienną szarówkę [21.08.2008] Niebawem do salonów trafi nowa, jesienno-zimowa, dziecięca kolekcja Geox. Została ona stworzona z myślą o małych superbohaterach, którzy nie zamierzają nudzić się w czasie deszczu... (info)


Geox oddycha w Zielonej Górze

Geox oddycha w Zielonej Górze [21.08.2008] Już we wrześniu do Zielonej Góry zawita jedna z najbardziej niezwykłych marek światowego biznesu. W nowo otwieranej galerii handlowej Focus Park zlokalizowany zostanie salon firmowy Geox – z obuwiem, które oddycha... (info)


Czas ugasić pragnienie? ”Czas na Herbatę” !

Czas ugasić pragnienie? ”Czas na Herbatę” ! [21.08.2008] Czy wiesz jak ludzie radzą sobie z pragnieniem w innych krajach? O tym, jak ugasić pragnienie najwięcej mogą opowiedzieć nacje zamieszkujące obszary o gorącym klimacie, to właśnie oni wiedzą najlepiej, co pić, aby gorącą porą nie dokuczało pragnienie... (info)

Szkoła 2008 według Black Red White i Grupy Adweb [21.08.2008] Czy można umeblować pokój dziecka za pomocą kilku kliknięć myszką? W dobie Internetu jest to możliwe. Kampania „Szkoła 2008” będzie pierwszą akcją Black Red White prowadzoną w Internecie... (info)

itelligence wdrożyło rozwiązanie SAP u producenta komponentów do telewizorów LCD [21.08.2008] itelligence zakończyło wdrożenie rozwiązania SAP w Sumika Electronic Materials Poland Sp. z o.o. – dostawcy komponentów do ekranów LCD dla największych światowych producentów... (info)

Połączenia alarmowe i nowe funkcje we FreecoNet [21.08.2008] FreecoNet - platforma telekomunikacyjna dla użytkowników indywidualnych i małych firm – uruchomił obsługę połączeń alarmowych i wprowadził nowe funkcje. Ulepszono system pomocy, który znacznie przyspiesza obsługę użytkowników na wypadek problemów technicznych... (info)


VELATURA- wybór mistrzów szybkości

VELATURA- wybór mistrzów szybkości [21.08.2008] Dzięki charakterystycznemu wzornictwu i wysokiej funkcjonalności, w ciągu ostatniego roku, Velatura zyskała uznanie środowiska żeglarzy i marynarzy.Kolekcja z roku 2007 obejmowała dwa nowe mechanizmy: Yachting Timer oraz Kinetic Direct Drive... (info)


Nowości w opłacaniu autostrad przy pomocy DKV Card

Nowości w opłacaniu autostrad przy pomocy DKV Card [21.08.2008] Do końca września 2008 r. operatorzy autostrad we Francji oferują specjalne rabaty w ramach elektronicznego systemu rozliczeń opłat TIS PL. Korzystanie z tego systemu umożliwia m.in. urządzenie do automatycznego pobierania opłat o nazwie DKV Box*... (info)


Tysiąc lat gwarancji, czyli o dachówkach ceramicznych słów kilka

Tysiąc lat gwarancji, czyli o dachówkach ceramicznych słów kilka [21.08.2008] Od czasów rzymskich ceramiczna dachówka towarzyszy architekturze europejskiej. Nic nie wskazuje na to, że ten stan może ulec zmianie.Do dziś nie pojawił się w budownictwie żaden inny tani materiał, który gwarantuje doskonały dach na kilkadziesiąt i więcej lat... (info)


Co na elewację?

Co na elewację? [21.08.2008] Elewacja. Ona decyduje o tym, jakie pierwsze wrażenie zrobi dom na odwiedzających go gościach. Jest niejako wizytówką, zaproszeniem i informacją o tym, jak wygląda on wewnątrz, jakie gusta mają jego właściciele... (info)


Bioni Nature – chroni zdrowie i ściany

Bioni Nature – chroni zdrowie i ściany [21.08.2008] Bioni Nature to oparta na nanotechnologii farba wewnętrzna, która gwarantuje skuteczną ochronę przed pleśnią i grzybami.Ze względu na swoje właściwości farba szczególnie sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na wilgoć... (info)

Komentarz Expandera: Giełdy są i będą pod presją (21.08.2008) [21.08.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Do dzisiejszej sesji przystępujemy w słabych nastrojach. Po tym, jak we wtorek WIG naruszył lukę hossy z dolną granicą przy 39,8 tys. pkt, wczoraj nie dał rady mocniej się odbić... (info)

Web Search Factory dla Skarbnicy Narodowej [21.08.2008] Skarbnica Narodowa, wiodący dystrybutor medali i monet okolicznościowych w Polsce, nawiązała stałą współpracę z Web Search Factory Polska, agencją doradczą specjalizującą się w kampaniach marketingowych i PR w Internecie... (info)


Wyraź Siebie - dystyngowana czerń, czy subtelna biel???

Wyraź Siebie - dystyngowana czerń, czy subtelna biel??? [21.08.2008] Lato, wakacje, upały to najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany czas, to okres urlopów i wyjazdów, a więc czas gorącego słońca i leniuchowania na plażach, basenach czy w górach nad orzeźwiającymi strumykami... (info)

Domy lubią ciepło – energooszczędne rozwiązania firmy Reynaers [21.08.2008] Nowoczesne, energooszczędne i zgodne ze współczesnymi trendami architektonicznymi domy jednorodzinne przestają być w Polsce rzadkością. Aktualne oferty producentów wskazują, że od strony podaży rynek jest przygotowany na taką zmianę... (info)


KrisLine… Zadbaj o swoją połówkę - bielizna dla każdego, prawdziwego mężczyzny!!!

KrisLine… Zadbaj o swoją połówkę - bielizna dla każdego, prawdziwego mężczyzny!!! [21.08.2008] KrisLine to nowoczesna marka, której produkty są spełnieniem oczekiwań konsumentów, zarówno Kobiet jak i Mężczyzn. Marka ta łączy modę i dostępność dla każdego... (info)

Wola Info umacnia pozycję w sektorze finansowym [21.08.2008] Wola Info zdobyła kolejne zlecenie na usługi informatyczne w Kredyt Banku. Wartość umowy, której realizacja nastąpi do końca września, wynosi ok. 4,6 mln zł. Ponad połowa przychodów warszawskiej spółki w II kwartale pochodziła z sektora bankowości i finansów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...