informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Decyzja Prokuratury niezrozumiała. Będzie zażalenie [21.08.2007] RACJA Polskiej Lewicy wyraża zdziwienie z powodu decyzji toruńskiej prokuratury o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez Tadeusza Rydzyka... (info)

Pismo Racji Polskiej Lewicy do Rzecznika Praw Obywatelskich [21.08.2007] W dniu 21 sierpnia 2007 roku Racja Polskiej Lewicy wystosowała pismo wzywające Pana Janusza Kochanowskiego - Rzecznika Praw Obywatelskich do rezygnacji z pełnionej funkcji.. (info)


Nowości nawigacyjne w ViDiS Sp. z o.o.

Nowości nawigacyjne w ViDiS Sp. z o.o. [21.08.2007] ViDiS Sp. z o.o. - wyspecjalizowany dystrybutor nawigacji satelitarnej oraz sprzętu audiowizualnego uzupełnił swoją ofertę nowym modelem TomTom Go720. Dodatkowo oferta została poszerzona o asortyment firm Navigon oraz Nokia... (info)


Woda mineralna „Perła sudetów”- sponsorem drużyny WKS Śląsk Wrocław

Woda mineralna „Perła sudetów”- sponsorem drużyny WKS Śląsk Wrocław [21.08.2007] Firma Feax producent wody mineralnej Perła Sudetów kontynuując swoją strategię marketingową przedłużyła na kolejny sezon sponsoring drużyny WKS Śląsk Wrocław... (info)


Heelys wakacyjną przygodą!

Heelys wakacyjną przygodą! [21.08.2007] Każdy nastolatek wracając do szkoły opowiada rówieśnikom niezapomnianą przygodę z wakacji. Firma SportConde proponuje by Heelys stały się „bohaterem i uczestnikiem” historii opowiadanych na szkolnych korytarzach... (info)


Cocaine Stimulation sponsorem Green Festiwal

Cocaine Stimulation sponsorem Green Festiwal [21.08.2007] Firma Premium House – wrocławska spółka będąca nowym graczem na rynku napojów energetycznych, producent nowego ultra mocnego energy drinka Cocaine Stimulation jest sponsorem dużego wydarzenia muzycznego o nazwie Green Festival.. (info)

Signal Iduna wybiera Oracle Fusion Middleware [21.08.2007] Oracle Polska informuje, że spółki SIGNAL IDUNA Polska TU SA oraz SIGNAL IDUNA Życie Polska TU SA rozpoczęły projekt wdrażania nowego systemu informatycznego opartego na produktach z pakietu Oracle Fusion Middleware... (info)

Targi Zegarów - Hong Kong Watch & Clock Fair 2007 [21.08.2007] Niecierpliwie oczekiwane targi zegarów „Hong Kong Watch & Clock Fair 2007” odbędą się w Centrum Konferencyjnym i Wystawowym w Hongkongu (Convention and Exhibition Centre) w dniach od 5 do 9 września. To już 26 edycja, największych targów tego typu na świecie.. (info)


Amol inspiruje

Amol inspiruje [21.08.2007] Rodzina z Poznania: Jolanta i Krzysztof Łuczka oraz ich syn Piotr, laureaci konkursu „A Ty jak stosujesz Amol?”, którzy wygrali weekendowy pobyt w hotelu Best Western Żubrówka w Białowieży, mówią o swojej przygodzie z Amolem.. (info)

Piotr Woźniak Country Managerem w Future Enterprises Pte Ltd w Polsce. [21.08.2007] Piotr Woźniak został Country Managerem przedstawicielstwa na Polskę firmy Future Enterprises Pte Ltd - producenta kawy MacCoffee. Poprzednio zajmował stanowisko kierownika marketingu w tej samej firmie... (info)

Nowy Brand Manager w firmie Jutrzenka S.A. [21.08.2007] Romana Ratkowska objęła stanowisko Brand Managera w firmie Jutrzenka S.A. i przejęła odpowiedzialność za markę Goplana oraz kategorię czekolad Goplana... (info)


Herbapol przywraca w życiu harmonię natury

Herbapol przywraca w życiu harmonię natury [21.08.2007] Herbapol Lublin wprowadził na rynek nowe produkty: Figura 1 i Figura 2 - mieszanki ziołowe w torebkach do zaparzania. Nowe mieszanki, to środki przeczyszczające stosowane w zaparciach i pomocniczo w leczeniu nadwagi... (info)


Aromatyczna MacCoffee Strong 3 w 1 dla wymagających

Aromatyczna MacCoffee Strong 3 w 1 dla wymagających [21.08.2007] Prawdziwa wakacyjna przyjemność dla smakoszy dobrej i mocnej kawy. W sezonie wyjazdów, wycieczek i pikników warto zabrać ze sobą w podróż MacCoffee Strong 3 w 1... (info)


Profesjonalne faksowanie z Nashuatec F110 i F111

Profesjonalne faksowanie z Nashuatec F110 i F111 [21.08.2007] Euroimpex SA – wyłączny dystrybutor Nashuatec – wprowadził na rynek serię profesjonalnych, laserowych faksów F110 i F111. Urządzenia Nashuatec F110 i F111 stworzone zostały w celu zaspokojenia potrzeb klientów indywidualnych oraz niewielkich grup roboczych... (info)


Tytan Kit do paneli – estetycznie i bez szczelin

Tytan Kit do paneli – estetycznie i bez szczelin [21.08.2007] Są łatwe w ułożeniu, tanie i możemy je kłaść wszędzie. Mowa oczywiście o panelach. Ale co zrobić, gdy na złączach, w okolicach progów, narożników czy rur powstają nieestetyczne szczeliny, w których gromadzi się kurz i woda?.. (info)


JAS-FBG zwiększa liczbę placówek

JAS-FBG zwiększa liczbę placówek [21.08.2007] Dbając o wysoką jakość i efektywność realizowanych usług, śląska spółka JAS-FBG oddała do dyspozycji swoich klientów i partnerów nową placówkę przy wschodniej granicy Polski... (info)

Powerware Environmental Rack Monitor - na straży danych [21.08.2007] Firma Eaton Corporation, producent przemysłowy, wprowadziła na rynek nowego urządzenia Powerware Environmental Rack Monitor, które umożliwia całodobowe monitorowanie warunków środowiskowych na poziomie stelaży... (info)

BCC wdraża Sap Erp w Grupie Kapitałowej Krosno [21.08.2007] W sierpniu br. rozpoczął się projekt kompleksowego wdrożenia systemu SAP ERP w trzech spółkach Grupy Kapitałowej Krosno. Spółki objęte wdrożeniem to Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO SA, spółka Krosglass SA oraz Huta Szkła Gospodarczego TARNÓW SA... (info)

Drożak Consulting pomaga podnosić konkurencyjność koncernom w USA [21.08.2007] W związku z osłabieniem gospodarczym Stanów Zjednoczonych, działające na tym rynku przedsiębiorstwa szukają oszczędności. Pomaga im w tym, przez Polaka, międzynarodowa firma doradcza Drożak Consulting, która w lipcu otworzyła swoje biuro w Chicago... (info)

Icepack szkodzi, a nie chłodzi [21.08.2007] Laboratorium Panda Software wykryło nowe niebezpieczne narzędzie - Icepack, wykorzystywane do masowego infekowania komputerów. Icepack działa automatycznie, bez udziału hakera... (info)

Zintegruj sprzęt audio-video jednym kablem HDMI Panasonic [21.08.2007] Panasonic wprowadził na rynek polski nowe złącza HDMI, które zapewniają doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Passive Equalizer, która zmniejsza zakłócenia sygnału video o 80%... (info)


Ogrodzenie z oknem na świat

Ogrodzenie z oknem na świat [21.08.2007] Podczas budowy bardzo ważna jest estetyka, nie tylko samego domu, ale i otoczenia. Wybierając ogrodzenie chcemy, by było trwałe, ładne i pasowało do aranżacji ogrodu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...