informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Fotografuj, twórz i pokaż się światu – jak zorganizować własną wystawę

Fotografuj, twórz i pokaż się światu – jak zorganizować własną wystawę [21.07.2008] Lato to czas podróży i kto żyw rusza w plener z aparatem. Odwiedzamy nowe, wyjątkowe miejsca czy przeżywamy magiczne chwile. Warto uwieczniać je i wracać do nich w ciągu roku, a być może zorganizować własną wystawę?.. (info)


Lumix DMC-LX3 – nowa odsłona kultowego kompaktu

Lumix DMC-LX3 – nowa odsłona kultowego kompaktu [21.07.2008] Panasonic, czołowa marka, pod którą znana jest firma Matsushita Electric Industrial, światowy lider w dziedzinie rozwoju i produkcji urządzeń elektronicznych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowego modelu aparatu cyfrowego - Lumix DMC-LX3... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 21.07.2008 [21.07.2008] Indeksy rosną dalej. Poniedziałkową sesję na GPW indeksy rozpoczęły poniżej piątkowego zamknięcia. Jednak już przed południem popyt ponownie dał znać o sobie... (info)


Lumix DMC-FZ28 – maksymalne zbliżenie w szerokim ujęciu

Lumix DMC-FZ28 – maksymalne zbliżenie w szerokim ujęciu [21.07.2008] Panasonic, czołowa marka, pod którą znana jest firma Matsushita Electric Industrial, zaprezentował nowy cyfrowy aparat fotograficzny – Lumix DMC-FZ28, stworzony z myślą o zaawansowanych użytkownikach... (info)


Lumix DMC-FX150 – minimalistyczny design i bogactwo funkcji

Lumix DMC-FX150 – minimalistyczny design i bogactwo funkcji [21.07.2008] Panasonic, czołowa marka, pod którą znana jest firma Matsushita Electric Industrial, ogłosił premierę najnowszego modelu z linii Lumix FX Premium - DMC-FX150... (info)


Lumix DMC-FX37 – świat z szerokiej perspektywy

Lumix DMC-FX37 – świat z szerokiej perspektywy [21.07.2008] Panasonic przedstawia super-smukły aparat cyfrowy Lumix DMC-FX37 o matrycy 10,1 megapiksela. Nowy model,dzięki zastosowaniu ultra-szerokokątnego obiektywu LEICA DC 25mm oraz 5-krotnego zoomu optycznego..... (info)


Pełna kontrola nad obrazem - nowe kamery Full HD Panasonic

Pełna kontrola nad obrazem - nowe kamery Full HD Panasonic [21.07.2008] Panasonic wprowadził do sprzedaży dwie nowe kamery Full HD — HDC-SD100 i HDC-HS100. Obydwa modele zostały wyposażone w funkcję sterowania ręcznego oraz w pierwszy na świecie* system 3MOS - następcę technologii 3CCD, znanej z doskonałej reprodukcji kolorów... (info)


Pojemniki PLAST TEAM do przechowywania produktów sypkich

Pojemniki PLAST TEAM do przechowywania produktów sypkich [21.07.2008] Pojemniki firmy PLAST TEAM dostosowane są do różnorodnych potrzeb kuchennych i różnych rodzajów produktów sypkich. Funkcjonalne, oryginalne i niezastąpione w każdej kuchni... (info)

Finamo już na trzecim miejscu wśród firm doradztwa finansowego [21.07.2008] W ciągu trzech miesięcy od oficjalnego rozpoczęcia działalności, Finamo SA otworzyło 21 oddziałów. W ten sposób, pod względem wielkości sieci, Finamo zajęło trzecie miejsce na rynku, wśród firm doradztwa finansowego... (info)


Nowość! Fotele i krzesła Cube – wygoda dla zapracowanych

Nowość! Fotele i krzesła Cube – wygoda dla zapracowanych [21.07.2008] Dla wielu z nas biuro stało się miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia. Dlatego firma Dziedzic stworzyła nową kolekcję krzeseł i foteli „24 h at work”, a wśród nich serię Cube, opartą w swojej budowie na profilu kwadratu... (info)


Profesjonalny monitoring z megapikselowymi kamerami ACTi

Profesjonalny monitoring z megapikselowymi kamerami ACTi [21.07.2008] Konsorcjum FEN - jeden z największych w Polsce dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) - dołączyło do swojej oferty dwie nowe kamery IP firmy ACTi. Zastosowane w urządzeniach funkcje gwarantują niezawodną pracę w nocy i w trudnych warunkach atmosferycznych... (info)


Firma Marken Systemy Antywirusowe wyróżniona przez Kaspersky Lab w Petersburgu

Firma Marken Systemy Antywirusowe wyróżniona przez Kaspersky Lab w Petersburgu [21.07.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia przez firmę Marken Systemy Antywirusowe - wieloletniego partnera handlowego Kaspersky Lab Polska... (info)


AutoMapa nagrodzona tytułem Czempiona Jakości

AutoMapa nagrodzona tytułem Czempiona Jakości [21.07.2008] Magazyn komputerowy NEXT przyznał AutoMapie tytuł Czempiona Jakości w teście map do nawigacji na Pocket PC i PDA.W redakcyjnym porównaniu opublikowanym w numerze 7/2008, AutoMapa zdeklasowała rywali i potwierdziła pozycję lidera na rynku oprogramowania GPS... (info)


Gwiaździste niebo latem

Gwiaździste niebo latem [21.07.2008] Co łączy kino, scenę koncertową, stację benzynową oraz uliczne bilboardy? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być niezwykle trudna, a pomysłów z pewnością nasuwa się wiele... (info)

Zmiana nadajnika emitującego sygnał TV w Warszawie i okolicach [21.07.2008] W nocy z 21 na 22 lipca 2008 roku nastąpi zmiana nadajnika emitującego w Warszawie i okolicach sygnał telewizyjny stacji TVP1, TVP2, TVP3, POLSAT, TVN, TV4 i TV PULS. Spowoduje to przerwę techniczną w emisji między 3:00 a 5:00 rano... (info)


Drzwi do pomieszczeń reprezentacyjnych – właściwy wybór

Drzwi do pomieszczeń reprezentacyjnych – właściwy wybór [21.07.2008] Salon, jadalnia czy gabinet są wizytówką wnętrza naszego domu. Dokonując wyboru drzwi do tych reprezentacyjnych pomieszczeń, powinniśmy zwrócić uwagę na ich wystrój oraz charakter. Ekspert RuckZuck radzi, jak dobrać najlepszy model... (info)


Życiodajna moc jodu

Życiodajna moc jodu [21.07.2008] Jod, mało rozpowszechniony w przyrodzie pierwiastek, ma ogromny wpływ na nasze życie. Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo musimy dostarczać mu jodu jedząc bogate w jod produkty lub zewnętrznie, wykorzystując bogatą w ten pierwiastek Solankę Siła Serca... (info)

Komentarz Expandera: Giełda boi się spowolnienia (21.07.2008) [21.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W nowy tydzień wkraczamy ze świadomością siedmiu kolejnych tygodni spadku na naszej giełdzie. To seria rzadko spotykana, choć do rekordu jeszcze trochę brakuje... (info)


Podróż do krainy owoców Żyj na Plusie

Podróż do krainy owoców Żyj na Plusie [21.07.2008] Marka MARWIT, ekspert w dziedzinie soków z owoców i warzyw, poszerza kolekcję soków Owocudo o linię Owocudo Plus. Owocudo Plus dostępne jest w smakach jabłko malina + aloes, pomarańcza mango + żeń-szeń, brzoskwinia gruszka + rumianek & melisa... (info)


Zarządzalny przełącznik warstwy 2 od TRENDnet (TEG-S2620i)

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 od TRENDnet (TEG-S2620i) [21.07.2008] Amerykańska firma TRENDnet produkuje nowy zarządzalny przełącznik warstwy 2 o nazwie TEG-S2620i, który wyposażony jest w 24 porty 10/100Mb/s i 2 pary po jednym porcie Gigabit i slocie Mini-GBIC... (info)

Kaspersky Lab publikuje artykuł "Rustock - mit czy rzeczywistość" [21.07.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o opublikowaniu artykułu "Rustock - mit czy rzeczywistość". Pogłoski o "nieuchwytnym" Rustocku zaczęły krążyć wśród ekspertów bezpieczeństwa IT już w grudniu 2006 roku... (info)

Microsoft Dynamics NAV w branży poligraficznej [21.07.2008] Firma SNN Poligrafia, jako pierwsza w Polsce wdrożyła PrintVis – rozwiązanie informatyczne dla branży poligraficznej, oparte na systemie Microsoft Dynamics NAV. Rozwiązanie to zostało dopasowane do oczekiwań firmy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...