informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


Hercules 2007 - zarządzania magazynem wysokiego składowania

Hercules 2007 - zarządzania magazynem wysokiego składowania [21.06.2007] Nowoczesne rozwiązania przepływu informacji wspomagające procesy magazynowe wykorzystują komputery w ich realizacji. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie większego magazynu,.. (info)


Modny i odvatowany

Modny i odvatowany [21.06.2007] W katowickim salonie Multexim pierwszy Ford Ranger został kupiony na drugi dzień po wprowadzeniu go do salonu. To tylko jedno z „życiowych” potwierdzeń raportów sprzedaży Samaru wskazujących na szybko rosnącą popularność pick up’ów w Polsce... (info)


Rozrywkowa żarówka od Osram

Rozrywkowa żarówka od Osram [21.06.2007] W maju 2007 roku firma OSRAM wprowadziła na polski rynek żarówkę halogenową o dużej mocy przeznaczoną dla branży rozrywkowej. Do zalet żarówki 93723 należą wysoki strumień świetlny, uniwersalność i prosta obsługa... (info)


Architektura w kolorze

Architektura w kolorze [21.06.2007] Dynamiczny rozwój techniki oświetleniowej spowodował, że światło stanowi integralną część projektu architektonicznego. Przykładem są centrum handlowe KÖWE w Regensburgu oraz Allianz Arena w Monachium... (info)

Wakacje pełne korzyści z Mediatak [21.06.2007] W okresie od 1 lipca do końca sierpnia dom prasy regionalnej Mediatak obniża koszty dotarcia prasy regionalnej w pakietach Big Power, Big Regions oraz Big Cities... (info)


Obrączkowanie na żywo w Przygodzicach oraz na dużym i małym ekranie.

Obrączkowanie na żywo w Przygodzicach oraz na dużym i małym ekranie. [21.06.2007] Ważenie, mierzenie i obrączkowanie bocianów będzie można zobaczyć na żywo w pobliżu gniazda zlokalizowanego przy Urzędzie Gminy w Przygodzicach oraz w Interncie przez www i WAP.. (info)

TETA w koszyku Polomarketu [21.06.2007] Ogólnopolska sieć sklepów spożywczych, POLOmarket, zdecydowała się na wdrożenie w swoich placówkach systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem TETA Personel wraz z aplikacją TETA HRM... (info)


Nowość marki Bondex! Konstruktor - chroni drewno

Nowość marki Bondex! Konstruktor - chroni drewno [21.06.2007] Wszystko wskazuje na to, że skończyły się kłopoty inwestorów, którzy narzekali na brak nowoczesnego i skutecznego środka do zabezpieczenia drewna budowlanego. Spółka Dyrup zaproponowała bezbarwny, wodny impregnat do tego celu... (info)

Wirtualizacja bez granic [21.06.2007] Firma ITL Polska, która prowadzi pierwszą w Polsce wypożyczalnię serwerów, wprowadziła do swojej oferty serwer Sun Microsystems Sun Fire X4600 M2. Urządzenie pozwala na zainstalowanie największej w swojej klasie liczby maszyn wirtualnych... (info)

Światłowodowa inwestycja w Poznaniu [21.06.2007] Osiedla poznańskiej dzielnicy Piątkowo zyskają najnowocześniejszą sieć światłowodową. Inwestorem jest Inotel SA, niezależny operator telekomunikacyjny... (info)

Pierwszy sklep internetowy - Hoopla.pl S.A. wkrótce na giełdzie [21.06.2007] Hoopla.pl będzie pierwszym polskim sklepem internetowym notowanym na GPW. E-sklep w 2006 roku osiągnął 27 mln zł obrotu. Firma planuje debiut pod koniec tego roku... (info)

Rekordowy wynik Oracle Database 10g Release 2 w teście wydajności TPC-H [21.06.2007] Oracle Database 10g Release 2 działająca na serwerze HP Integrity Superdome uzyskała najlepszy na świecie wynik w teście wydajności TPC-H dotyczącym przechowywania 30 TB danych.. (info)


Zmysłowa podróż z Chantelle! Tajemnica Czarnego Lądu odkryta!

Zmysłowa podróż z Chantelle! Tajemnica Czarnego Lądu odkryta! [21.06.2007] 30 maja 2007 roku w Showroomie Chantelle, mieszczącym się przy ulicy Foksal 10 w Warszawie odbył się pokaz kolekcji bielizny francuskiej marki Chantelle, inspirowanej drapieżną i kuszącą Afryką... (info)


Polacy wolą domki

Polacy wolą domki [21.06.2007] Dom jednorodzinny poza miastem to lepszy wybór niż mieszkanie w centrum za tą samą cenę – tak uważa trzy czwarte czytelników portalu eNieruchomości. Tylko co czwarty ankietowany zdecydowałby się na kupno mieszkania w mieście... (info)

Współpraca Solemis Group ze środowiskami akademickimi [21.06.2007] Merytoryczna współpraca Solemis Group S.A. z Uniwersytetem Gdańskim i poznańskim Europejskim Forum Studentów (AEGEE)- wykład pt. „Narzędzia Business Intelligence wspierające proces podejmowania decyzji w firmie”.. (info)


Wiele hałasu o ... hałas

Wiele hałasu o ... hałas [21.06.2007] O dokuczliwości hałasu i jego negatywnym wpływie na nasz organizm nie trzeba nikogo przekonywać. A przecież właściwości akustyczne pomieszczeń, w których przebywamy można szybko poprawić, np. poprzez montaż sufitów podwieszanych... (info)


iGO taniej i z oddzielną Polską na SD!

iGO taniej i z oddzielną Polską na SD! [21.06.2007] MIP, WARSZAWA, 21 czerwca 2007 – Już w sierpniu ceny systemu iGO z pełna mapą europy spadną (30 państw). Pojawi się także karta microSD tylko z mapą Polski... (info)


10 lat Fashion TV w Wirtualnej Polsce

10 lat Fashion TV w Wirtualnej Polsce [21.06.2007] Fashion TV – telewizja światowej mody – będzie świętować swoje 10-lecie w Polsce. Wirtualna Polska na swoich stronach zamieści obszerne relacje wideo z tego wyjątkowego wydarzenia... (info)


Nadanie nazw ulicom i zmiana numeracji domów w sołectwach gminy Wielka Wieś

Nadanie nazw ulicom i zmiana numeracji domów w sołectwach gminy Wielka Wieś [21.06.2007] W związku z wejściem w życie uchwał Rady Gminy Wielka Wieś, w sprawie nadania nazw ulic w miejscowościach Modlnica, Modlniczka, Tomaszowice i Wielka Wieś, zmianie uległo w tych miejscowościach także oznaczenie porządkowe nieruchomości... (info)


Schenker wprowadza przesyłki lotnicze na trasie Dubaj Hahn - Toledo

Schenker wprowadza przesyłki lotnicze na trasie Dubaj Hahn - Toledo [21.06.2007] Pół świata w szesnaście godzin • Schenker wprowadza nową usługę lotniczą z myślą o klientach z sektora elektronicznego, motoryzacyjnego, budowy maszyn i odzieżowego.. (info)

Kraków i Kijów połączone linią drobnicową Schenkera [21.06.2007] Polska i Ukraina w drodze do Euro 2012 • wzrasta zapotrzebowania na usługi transportowe. Wspólne przedsięwzięcie oddziałów Schenkera w Polsce i na Ukrainie.. (info)

Akademia Bezpiecznego Samochodu w Wielkopolsce [21.06.2007] Akademia Bezpiecznego Samochodu zawita tym razem do stolicy Wielkopolski. 27 czerwca w Poznaniu odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem instytucji zaangażowanych w bezpieczeństwo oraz dziennikarzy, a na Placu Wolności Poznaniacy wezmą udział w happeningu... (info)


Alergie na materiały dekoracyjne i budowlane

Alergie na materiały dekoracyjne i budowlane [21.06.2007] Z roku na rok przybywa alergików. Pojawiają się nowe substancje drażniące: uczulają nas materiały budowlane i dekoracyjne. Szeroka oferta produktów marki Beckers posiada rekomendacje PTA. Produkty są bezpieczne dla alergików i dla małych dzieci... (info)

Weber Shandwick oceniony najwyżej w badaniu PRWeek [21.06.2007] Agencja Weber Shandwick została oceniona najwyżej w badaniu PRWeek’s 2007 Agency Excellence Survey, opartego na wynikach rozbudowanego badania, sprawdzającego między innymi ogólną satysfakcję klienta ze świadczonych usług... (info)


Ekonomicznie w transporcie lotniczym z Schenkerem

Ekonomicznie w transporcie lotniczym z Schenkerem [21.06.2007] Schenker wprowadza nową usługę we frachcie lotniczym. Jetcargo economy jest rozwiązaniem, które minimalizuje koszty i czas obsługi logistycznej przesyłek lotniczych.. (info)

IPFON z nową usługą dodaną [21.06.2007] Operator telefonii internetowej IPFON wzbogacił swoją ofertę o nową usługę dodaną – email2fax. Umożliwia ona wysyłanie mailem dokumentów na dowolny numer faksu. Teraz w promocji przez miesiąc za darmo... (info)


Europrodukt dla Gruntu Tytan

Europrodukt dla Gruntu Tytan [21.06.2007] W konkursie Europrodukt wyróżniane są produkty, które ze względu na wysoką jakość, nowoczesną technologię oraz bezpieczeństwo użytkowania zasługują na miano najlepszych. Za taki produkt została uznana Uniwersalna Emulsja Gruntująca Tytan Grunt firmy Selena... (info)

12,3 miliona na ocieplenia! [21.06.2007] Ponad 25 budynków ociepliła Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jeżyce” w ostatnich trzech latach. Założenia z 2004 roku nie tylko zostały zrealizowane, ale inwestycje poszły znacznie dalej! Na remonty dociepleniowe wydano 12,3 miliona złotych... (info)

Uchylony wyrok w sprawie opłat eksploatacyjnych [21.06.2007] Wczoraj poznański Sąd Okręgowy uchylił wyrok Sądu Rejonowego w sprawie z powództwa Bogusława Hałuszczaka przeciwko Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej... (info)


Panda Antivirus 2008 w wersji beta

Panda Antivirus 2008 w wersji beta [21.06.2007] Firma Panda Software udostępniła testową wersję programu Panda Antivirus 2008 przeznaczonego dla użytkowników indywidualnych.Oprogramowanie można pobrać bezpłatnie ze strony producenta... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...