informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.06.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Najciszej na rynku [21.06.2006] Najcichsze na rynku niszczarki wprowadziła do swojej oferty firma ACCO Polska – jeden z największych producentów i dystrybutorów sprzętu biurowego... (info)

SigmaSoft High - Way- Pierwsze webowe ERP [21.06.2006] Nadchodzi era internetowych innowacyjnych rozwiązań mobilnych w zastosowaniu biznesowym.. (info)

Komputronik w nowej dekadzie [21.06.2006] Komputronik odświeża swój wizerunek w X rocznicę powstania firmy i prezentuje się z nowym logo... (info)

Nowa kampania reklamowa dla Elsève L’Oréal Paris [21.06.2006] Agencja McCann Erickson przygotowała nową kampanię reklamową dla Elsève L’Oréal Paris z udziałem Penélope Cruz.. (info)

Z Orange zawsze masz możliwość kontaktu z bliskimi, kiedy tego potrzebujesz [21.06.2006] Złotówka pomocy w kryzysowych sytuacjach.. (info)

Telekomunikacja Polska wprowadza videostradę tp [21.06.2006] Od 19 czerwca klienci Telekomunikacji Polskiej z Warszawy i okolic będą mogli korzystać z nowej usługi videostrada tp... (info)

muzic.pl – nowa usługa MP3Store [21.06.2006] MP3Store, pierwsza Polska sieć sklepów z odtwarzaczami MP3, poinformowała o uruchomieniu w sieci sklepu z legalną, cyfrową muzyką. Muzic.pl – „Tylko Dobre Klimaty”... (info)

Głośniki dla każdego fana muzyki [21.06.2006] Firma ORAVA przygotowała w kwietniu kolejny smakołyk dla wszystkich fanów muzyki... (info)

Oświadczenie w sprawie testów konsumenckich [21.06.2006] W związku z rozpowszechnianiem w ostatnim czasie przez tzw. „Koalicję na Rzecz Jakości” fałszywych informacji na temat testów publikowanych w miesięczniku „Świat Konsumenta” redakcja oświadcza, co następuje:.. (info)

Rozluźnij się podczas jazdy! [21.06.2006] Nowy rozmiar bezpieczeństwa z radiem samochodowym ORAVA AR-106 Bluetooth.. (info)

Konkurs Turystyczny [21.06.2006] Serwis podróżnika www.coroner.pl rozpoczął konkursem aktualny sezon wakacyjny... (info)

Nowa generacja narzędzi ARIS [21.06.2006] W tym miesiącu na rynek trafiła polska wersja nowych produktów autorstwa IDS Scheer, bazujących w całości na technologii stron internetowych... (info)

Wysoka ocena za kompletność wizji i zdolność do jej realizacji [21.06.2006] Bea systems wśród liderów „Magicznego kwadrantu 2006” raportu firmy analitycznej Gartner dotyczącego portali przekrojowych... (info)

Zdobądź wiedzę z Digital One [21.06.2006] Podczas VII Kongresu E-marketingu „Sprawdzone rozwiązania – najskuteczniejsze kampanie on-line” i poprzedzających go warsztatów najlepsi specjaliści Digital One podzielą się swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem branżowym... (info)

Program Pielęgnacji Paznokci Nail Tek [21.06.2006] Program Nail Tek to nowoczesne, wysoce skuteczne preparaty przeznaczone do pielęgnacji paznokci... (info)

Rowland dla Bols i Polmosu Białystok [21.06.2006] Central European Distribution Corporation (CEDC), spółka notowana na giełdzie NASDAQ, rozszerzyła zakres współpracy z Rowland Communications, powierzając jej obsługę w zakresie komunikacji korporacyjnej wszystkich spółek wchodzących do Grupy CEDC... (info)

Tylko w Orange POP darmowe gry, tapety i dzwonki na Twój telefon [21.06.2006] Każdy, kto od 13 czerwca przyłączy się do POP i wybierze ofertę „POP Fun & Play”, będzie mógł bezpłatnie skorzystać z bogatej oferty multimedialnej Orange... (info)

Senior.pl - Seniorzy na start [21.06.2006] Senior.pl to pierwszy polski portal tworzony w całości z myślą o dojrzałych osobach. Serwis powstał jako odpowiedź na potrzeby internautów w wieku 50 i więcej lat... (info)

Postaw Pandę na bramce i wygraj PlayStation [21.06.2006] Firma Panda Software rozdaje przenośne konsole z grą FIFA2006 klientom, którzy w czasie mundialu zakupią program lub odnowią licencję... (info)

Granty Internetowe TP [21.06.2006] Podczas gali podsumowującej program „Granty Internetowe TP” nagrodzono 10 szkół, które najlepiej zrealizowały edukacyjne projekty internetowe... (info)

Poznaj ciemną stronę sieci... [21.06.2006] W kwietniu tego roku MediaRecovery wprowadziła na nasz rynek jeden z najbardziej wyspecjalizowanych systemów bezpieczeństwa - EnCase Enterprise... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...