informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Architektura, design i... meble [21.06.2005] Od 2 do 4 czerwca br. trwały wewnętrzne targi firmy Mikomax. Seminarium poświęcone związkom architektury i designu, prezentacje produktów, bardziej i mniej formalne spotkania i rozmowy skupiły architektów, projektantów wnętrz oraz sieć handlową firmy... (info)

Aranżacje na medal [21.06.2005] Tegorocznej edycji poznańskich targów Biuro towarzyszyła wystawa TOP OFFICE prezentująca najciekawsze możliwości aranżacji przestrzeni biurowych... (info)

Artelit w ofensywie [21.06.2005] Artelit Professional to nowa linia produktów, która od połowy czerwca znalazła się w ofercie firmy Selena, linia przygotowana specjalnie z myślą o profesjonalistach w zakresie klejenia... (info)

100 % więcej w nazwa.pl [21.06.2005] NetArt - dostawca usług internetowych dwukrotnie zwiększył dostępny transfer serwerów hostingowych oferowanych w serwisie nazwa.pl. Obecnie najmniejsza z oferowanych przez NetArt usług hostingowych udostępnia aż 120GB transferu... (info)

Z Biegiem Warty - Kamion 2004. V Ogólnopolski Plener Malarstwa Figuratywnego [21.06.2005] Od 22 czerwca zapraszamy na poplenerową wystawę malarstwa, na której zobaczymy obrazy 16 artystów, w tym Jerzego Dudy-Gracza... (info)

Diament BCC dla PTK Centertel - Uznanie środowiska biznesu dla sukcesów rynkowych Idei [21.06.2005] W ostatnią sobotę, 18.06.2005 r. Letnia Wielka Gala Business Centre Club po raz pierwszy odbyła się w Ogrodach Pałacu Królewskiego w Wilanowie... (info)

Wizjoner i strateg firmy Ericsson w Warszawie [21.06.2005] We wtorek 21 czerwca Ericsson zorganizował spotkanie prasowe z Wiceprezesem firmy Peterem Olsonem, odpowiedzialnym za wizję oraz strategię rozwoju produktu na świecie... (info)

Nowe systemy wspomagania kierowcy [21.06.2005] Nadchodzi era samochodów wyposażonych w zmysły. Już wkrótce zamontowane w autach czujniki i systemy elektroniczne będą mogły rejestrować i interpretować otoczenie pojazdu... (info)

Przedłużenie kadencji Członków Zarządu PZU SA [21.06.2005] Działając na podstawie § 23 ust. 3 Statutu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA główni akcjonariusze spółki, Skarb Państwa oraz konsorcjum Eureko BV i Banku Millenium SA, powołali dotychczasowych członków zarządu spółki na następną kadencję... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...