informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Primavera Inspire: nowe rozwiązanie do integracji systemów zarządzania projektami i SAP® [21.05.2007] Dziesiątego maja w Philadelphii, USA, Primavera Systems Inc. ogłosiła dostępność rozwiązania Primavera Inspire, które umożliwia łatwą wymianę informacji pomiędzy Primaverą i SAP. Primavera weszła w posiadanie leżącej u jego podstaw technologii, zbudowanej na obecnej platformie SAP NetWeaver i korzystającej z SAP-owskiej Exchange Infrastructure dla przekazywania danych, firmy Larsen & Toubro Infotech (LTI), jednego z wiodących światowych integratorów SAP... (info)


Zawody w Kolarstwie Górskim w podkrakowskiej dolinie Będkowskiej

Zawody w Kolarstwie Górskim w podkrakowskiej dolinie Będkowskiej [21.05.2007] W sobotę 19 maja 2007 r. na malowniczych trasach w podkrakowskiej Dolinie Będkowskiej (gmina Wielka Wieś) odbył się IV Jurajski Wyścig w Kolarstwie Górskim... (info)


BenQ C1050 - aparat cyfrowy 10 Mix z 3x zoomem optycznym i shake-free

BenQ C1050 - aparat cyfrowy 10 Mix z 3x zoomem optycznym i shake-free [21.05.2007] Maj 2007 - BenQ oferuje w Polsce kolejny model aparatu z rodziny „Classic” - C1050, następcę modelu C1000. Najnowszy model wyposażono w obiektyw CCD o rozdzielczości 10,0 megapiksela, trzykrotne powiększenie optyczne, i czterokrotne cyfrowe oraz duży wyświetlacz TFT LPTS o przekątnej 2,5 cala umożliwiający wygodne przeglądanie zdjęć... (info)

Awanse kadrowe w Big Five X [21.05.2007] Roman Pogorzelski został Dyrektorem Zarządzającym Big Five X w Polsce, firmy konsultingowej z zakresu strategii biznesowych i rozwiązań technologicznych, doradzającej na rynku usług bankowych, telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych... (info)


Ruszył konkurs Akademii Pstryk pt: Wehikuł czasu

Ruszył konkurs Akademii Pstryk pt: Wehikuł czasu [21.05.2007] Akademia Pstryk przeprowadzi w Ognisku Praga cykl zajęć, w ramach których dzieci wykonają zdjęcia i filmy animowane o warszawskich miejscach szczególnych... (info)

Bezpieczne kable [21.05.2007] Firma Dipol wprowadza na rynek nowe bezpieczne kable. Coraz większe wymagania związane z bezpieczeństwem ludzi w obiektach użytku publicznego zwracają uwagę na parametry kabli warunkowane składem chemicznym tworzyw użytych do produkcji... (info)


WSL Forum 2007

WSL Forum 2007 [21.05.2007] Wyższa Szkoła Logistyki już po raz drugi zorganizowała międzynarodową konferencję naukową WSL FORUM. Ponad stu uczestników z Polski, Czech i Niemiec spotkało się w Poznaniu, aby dyskutować o problemach współczesnej logistyki w badaniach naukowych... (info)


Najlepszy licencjat Wyższej Szkoły Logistyki

Najlepszy licencjat Wyższej Szkoły Logistyki [21.05.2007] Poznań, 18 maja 2007 r. – rozstrzygnięto pierwszą edycję konkursu ProLogis Najlepszym na Najlepszą Pracę Licencjacką Wyższej Szkoły Logistyki... (info)


„Klasztor. Pan Vig i zakonnica” najlepszym filmem Planete DOC REVIEW

„Klasztor. Pan Vig i zakonnica” najlepszym filmem Planete DOC REVIEW [21.05.2007] „Klasztor. Pan Vig i zakonnica” zdobył „Nagrodę Millennium” i tytuł Najlepszego Filmu na 4. Festiwalu Światowego Filmu Dokumentalnego PLANETE DOC REVIEW... (info)


Od małego ziarenka do kawy rozpuszczalnej

Od małego ziarenka do kawy rozpuszczalnej [21.05.2007] Picie kawy stało się ważnym rytuałem towarzyszącym nam każdego dnia. Już sam zapach świeżo zaparzonej kawy pobudza, wprawia w doskonały nastrój i jest zapowiedzią przyjemnie spędzonych chwil. Takie momenty pozwalają oderwać się od codzienności - pełnej stresu, wielu obowiązków i ciągle brakującego czasu. Dlatego warto zatrzymać się, zaparzyć pyszną kawę i pozwolić sobie na relaks... (info)

Tytan Membrana Dachowa 3000: wodochronność 3000, paroprzepuszczalność 3000 ! [21.05.2007] Firma Selena wprowadziła na rynek nowość: Tytan Membranę Dachową 3000. Jest to trójwarstwowa izolacja o paroprzepuszczalności 3000g/m2/24h i wodoszczelności powyżej 3000 mm H2O. Dzięki doskonałym parametrom Tytan Membrana Dachowa 3000 odprowadza parę wodną (wilgoć) z pomieszczenia na zewnątrz, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wodoszczelności (niedopuszczanie wody do środka)... (info)


Gwałt w Internecie

Gwałt w Internecie [21.05.2007] Na temat gwałtu, ofiar i sprawców istnieje mnóstwo mitów. Są one systematycznie rozwiewane przez media i wypowiadające się w nich autorytety, a mimo to mity w świadomości społecznej nadal funkcjonują. Internet, jako miejsce wolnej dyskusji, umożliwiające wyrażenie nawet najbardziej odważnych i skrajnych opinii, pokazuje, że gwałt to dziś zjawisko nadal niejednoznacznie odbierane i opisywane przez Polaków... (info)


Nowe, kwiatowe propozycje od marki Villa Italia

Nowe, kwiatowe propozycje od marki Villa Italia [21.05.2007] Dla miłośników kwiatowych wzorów, a zwłaszcza klasycznego motywu róży, marka Villa Italia przygotowała kilka niezwykłych kolekcji... (info)


ATEN wprowadza na rynek pierwszy na świecie przełącznik KVM z funkcją IPMI

ATEN wprowadza na rynek pierwszy na świecie przełącznik KVM z funkcją IPMI [21.05.2007] Warszawa, 21 maja, 2007. ATEN International, wiodący projektant, producent oraz dystrybutor zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych, wprowadza na rynek nowy przełącznik KVM z linii ALTUSEN™ - model KH98... (info)

Link Telefoniczny – nowa, atrakcyjna forma reklamy od NetSprint.pl i WP.pl [21.05.2007] NetSprint.pl oraz Wirtualna Polska wprowadziły do swojej oferty Link Telefoniczny. Ten nowy produkt reklamowy przygotowany został z myślą o lokalnych przedsiębiorstwach oraz firmach prowadzących sprzedaż przez telefon... (info)


Polacy faworytami na XXI Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych w Paryżu

Polacy faworytami na XXI Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych w Paryżu [21.05.2007] W dniach 12-13 maja odbył się we Wrocławiu finał V Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Aż 25 laureatów będzie reprezentować Polskę na XXI Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych w Paryżu, na których rok temu Polska zdobyła aż 10 medali... (info)


Trójwymiarowe sufity

Trójwymiarowe sufity [21.05.2007] Od momentu pojawienia się na rynku sufitów podwieszanych Armstrong Canopy projektanci wnętrz uzyskali kolejne narzędzie, poszerzające możliwości kształtowania przestrzeni wewnątrz budynków... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...