informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 11


Drzwi szeroko otwarte

Drzwi szeroko otwarte [21.03.2008] W marcu i kwietniu 2008 firma Röben Ceramika Budowlana organizuje Dni Otwarte u swoich partnerów handlowych. Motywem przewodnim jest dachówka MONZAplus... (info)


Avid Liqiud Chrome Xe zdobył medal łódzkich targów

Avid Liqiud Chrome Xe zdobył medal łódzkich targów [21.03.2008] System do edycji i montażu filmowego Avid Liquid Chrome Xe v.7.2 uznany został za najlepszy produkt w kategorii „Video” podczas zakończonej 15 marca XI edycji łódzkich targów „Film Foto Video”... (info)


Mieszkanie, które pomyśli za Ciebie

Mieszkanie, które pomyśli za Ciebie [21.03.2008] Inteligentne mieszkanie, które spełnia każde polecenie domownika oraz zapewnia mu bezpieczeństwo i wygodę, to najnowsze rozwiązanie firmy Luxmat. Wyróżnia się konkurencyjną ceną, łatwością w obsłudze i pełną integracją dotychczas stosowanych systemów... (info)


„Ferdydurke” Witolda Gombrowicza i Teatr Provisorium

„Ferdydurke” Witolda Gombrowicza i Teatr Provisorium [21.03.2008] 26 marca w Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu, 27 marca w Centrum Kultury i Sztuk w Lesznie oraz 29 marca w Bytomskim Centrum Kultury w Bytomiu, Teatr Provisorium wystawi „Ferdydurke” według powieści Witolda Gombrowicza... (info)


Miękoś coraz szybciej

Miękoś coraz szybciej [21.03.2008] Kierowca Fastline Racing – Mariusz Miękoś, kontynuuje swoje przygotowania do sezonu. Tym razem kierowca uczestniczył w sesji treningowej zespołu Lukas Motorsport, która odbyła się na początku tego tygodnia na węgierskim torze Pannoniaring... (info)


„Przygoda Z Polską” nowy cykl dodatków do Rzeczpospolitej

„Przygoda Z Polską” nowy cykl dodatków do Rzeczpospolitej [21.03.2008] Już 26 marca br. czytelnicy dziennika Rzeczpospolita otrzymają segregator i pierwszy z 26 zeszytów nowej serii „Przygoda z Polską”. Zeszyty, przygotowane przez Wydawnictwo Pascal – partnera serii, prezentują wybrane regiony Polski... (info)


Bezpiecznie na drodze z RadarStop

Bezpiecznie na drodze z RadarStop [21.03.2008] Fotoradary na stałe wpisały się w krajobraz polskich dróg – kierowcy ich nie lubią, ale dla bezpieczeństwa muszą stosować się do ograniczeń prędkości. Do zdjęcia nogi z gazu zachęca także RadarStop - lokalizator fotoradarów i punktów kontroli prędkości... (info)


Wiosenne ważenie... kalorii - elektroniczna waga kuchenna KT03NC marki Gorenje

Wiosenne ważenie... kalorii - elektroniczna waga kuchenna KT03NC marki Gorenje [21.03.2008] Wiosna tuż, tuż. To najlepszy moment, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Nie ma rady – czas zacząć liczyć kalorie! Pomoże Ci w tym elektroniczna waga kuchenna Gorenje ze specjalnym kalkulatorem wartości odżywczych, m.in. kalorii. A więc, do dzieła!.. (info)

Kalendarium wydarzeń 24-28.03.2008 [21.03.2008] Początek przyszłego tygodnia nie będzie obfitował w wiele publikacji makroekonomicznych. W poniedziałek na rynek napłyną dane dotyczące sprzedaży domów na rynku wtórnym w USA w lutym... (info)


Opony Firestone ze specjalnym przewodnikiem Pascala

Opony Firestone ze specjalnym przewodnikiem Pascala [21.03.2008] Wydawnictwo Pascal przygotowało dla Bridgestone Sales Polska przewodnik turystyczny, który wspiera program konsumencki „Firestone together”. Przewodnik jest jednym z upominków dla klientów, którzy zdecydują się na zakup kompletu opon marki Firestone... (info)


Klejenie bezpieczne dla zdrowia

Klejenie bezpieczne dla zdrowia [21.03.2008] Klej montażowy ekologiczny CSX 431, produkt chętnie wykorzystywany do prac montażowych, remontowych i wykończeniowych, od niedawna jest dostępny pod marką Tytan Professional. Dzięki zastosowaniu nietoksycznych składników, klej zapewnia bezpieczeństwo pracy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...