informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 21.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 21.02.2008 [21.02.2008] Dzisiejszej sesji towarzyszyła duża zmienność. Indeks WIG20 rozpoczął od wzrostu, ale w ciągu dnia poddał się przecenie i zakończył spadkiem o 0,45%. Wczorajsze pozytywne zakończenie notowań za Oceanem pomogło w dobrym otwarciu... (info)

Konkurs Triumph Inspiration Award na finiszu [21.02.2008] Studenci wydziałów projektowania mody z 30 krajów konkurują w “Triumph Inspiration Award”, konkursie stworzonym przez specjalistów w dziedzinie projektowania bielizny firmy – Triumph International - inspirując się mottem konkursu: Fascynacja Kobiecością... (info)


Power Slim i Ultracontour, czyli relaks i upragniona sylwetka jednocześnie.

Power Slim i Ultracontour, czyli relaks i upragniona sylwetka jednocześnie. [21.02.2008] Coraz częściej spotykamy się z alternatywnymi sposobami wyrzeźbienia idealnej sylwetki. Nie wszystkie próby okazują się trafione, nie należy jednak poddawać się, tylko szukać odpowiedniej dla nas metody. Pomogą nam w tym specjaliści z ESSENCA.. (info)


Młot udarowo-obrotowy - Economy by Ferm

Młot udarowo-obrotowy - Economy by Ferm [21.02.2008] Proma Polska, wyłączny polski dystrybutor produktów marki Ferm poszerzył swoją ofertę o nową linię produktową ECONOMY by Ferm. Jednym z produktów tej grupy jest młot udarowo-obrotowy EBF – 850K, produkt wysokiej jakości dostępny w bardzo korzystnej cenie... (info)


Czekoladowa terapia zimowa

Czekoladowa terapia zimowa [21.02.2008] Za oknem paskudny, szary świat niekończącej się pluchy, a w nas – ogromna ochota na odrobinę czekoladowego zapomnienia. Specjaliści z Instytutu Piękna ESSENCA znają sposób na czekoladową regenerację skóry.. (info)

Rimage Everest 600 – nowe możliwości w drukowaniu [21.02.2008] Warszawa, 20.02.2008 - Rimage Corporation, dostawca cyfrowych systemów do duplikacji płyt (Nasdaq: RIMG) przedstawia nową termoretransferową drukarkę Everest 600... (info)

Konsultant kredytowy radzi - Prosto do banku czy przez pośrednika? [21.02.2008] Czy warto korzystać z usług pośrednika kredytowego? Czy to aby nie będzie dodatkowy koszt? To pytania, które często zadają osoby zainteresowane kredytem hipotecznym... (info)


Pruszcz Gdański - miasto nowych możliwości

Pruszcz Gdański - miasto nowych możliwości [21.02.2008] Lokalizacja Pruszcza Gdańskiego, zarówno według nieoficjalnych opinii przedsiębiorców, jak i uznanych rankingów ogólnopolskich, jest argumentem zdecydowanie przemawiającym za inwestowaniem w tym regionie... (info)


Na granicy miasta z lasem - Kamienica Parkowa

Na granicy miasta z lasem - Kamienica Parkowa [21.02.2008] Wśród wielu nowych inwestycji, powstających na terenie Trójmiasta, na szczególne wyróżnienie zasługuje Kamienica Parkowa. Oferowany przez TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI nowoczesny obiekt, powstający w Gdyni Wielkim Kacku, posiada wiele atutów... (info)

Mała Kamienica w Rumi - dom na skraju miasta [21.02.2008] Jednym z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków w rejonie Trójmiasta jest Rumia. W tym niespełna 45-tysięcznym mieście istnieją bardzo dogodne warunki dla rozwoju budownictwa mieszkaniowego..... (info)


Crosspromocja Candy i Coccodrillo

Crosspromocja Candy i Coccodrillo [21.02.2008] Producent sprzętu AGD, firma Candy, oraz producent i dystrybutor odzieży dla dzieci, Coccodrillo, z początkiem marca rozpoczynają wspólną akcję promocyjną... (info)


Luksusowa terapia światłem

Luksusowa terapia światłem [21.02.2008] Fototerapia, czyli oddziaływanie światłem, to sprawdzona metoda poprawy samopoczucia, a nawet leczenia pewnych schorzeń. Jak więc w przestrzeniach rekreacyjnych stworzyć komfortowy „świetlny klimat”?.. (info)

Krzysztof Kuczborski dyrektorem operacyjnym Fiege [21.02.2008] Krzysztof Kuczborski objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w Fiege Sp. z o.o. Firma powierzyła mu zadania związane z zarządzaniem działalnością obsługiwanych przez Fiege Centrów Dystrybucyjnych... (info)


Hipoteczny na krótko – tylko w złotówkach!

Hipoteczny na krótko – tylko w złotówkach! [21.02.2008] Jeżeli chcemy spłacić kredyt bardzo szybko, np. w ciągu dwóch lat, lepiej zaciągnąć kredyt w złotówkach. Pomimo znacznie wyższego oprocentowania, koszt całkowitej spłaty kredytu w tym okresie będzie niższy... (info)


Hiperregeneracja o smaku czekolady

Hiperregeneracja o smaku czekolady [21.02.2008] ISOSTA RECOVERY to szybki i smaczny sposób na regenerację organizmu zmęczonego nawet długotrwałym i wyczerpującym wysiłkiem. ISOSTAR baton zarówno profesjonalistom uprawiającym dyscypliny wytrzymałościowe, jak i amatorom... (info)


Zmiany w Zarządzie agencji Mobijoy!

Zmiany w Zarządzie agencji Mobijoy! [21.02.2008] Jarosław Przybyła został Prezesem, a Borys Wróbel Członkiem Zarządu agencji Mobijoy! należącej do grupy One-2-One. Na stanowisku Wiceprezesa ds. Finansowych pozostaje Jarosław Żabko... (info)


Ewd 300 marki Skoff – moc w Twojej dłoni

Ewd 300 marki Skoff – moc w Twojej dłoni [21.02.2008] Urządzenie służące do dotykowego załączania i wyłączania oświetlenia to przedmiot niemalże magiczny. Elektroniczny wyłącznik dotykowy (EWD) zmieni metalową lampkę, gałkę czy klamkę od mebli w niewidzialny włącznik, za którego sprawą „stanie się jasność”... (info)


Poczuj przedsmak lata z nową kolekcją strojów kąpielowych Lupoline…

Poczuj przedsmak lata z nową kolekcją strojów kąpielowych Lupoline… [21.02.2008] Wiadomo już, że mamy okres ferii zimowych tak, więc wielu z nas zamiast szaleć na stokach narciarskich z powodu- braku śniegu zaplanowało swój wypoczynek na gorących plażach za granicą... (info)


TRENDnet® jako pierwszy wprowadził na rynek 300Mbps Wireless Easy-N-Upgrader™

TRENDnet® jako pierwszy wprowadził na rynek 300Mbps Wireless Easy-N-Upgrader™ [21.02.2008] Upgrade’uj swój stary przewodowy lub bezprzewodowy router na Bezprzewodówkę N o wysokiej wydajności z produktem marki TRENDnet 300Mbps Wireless Easy-N-Upgrader™.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...