informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 30

AVNET Sp. z o.o. autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym Prometric [20.12.2007] Warszawa, 20 grudnia 2007: Avnet sp. z o.o., największy na świecie dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną (VAD), uzyskał status autoryzowanego ośrodka egzaminacyjnego Prometric (APTC Authorized Prometric Testing Center)... (info)


Schenker Partnerem XV Jubileuszowej Edycji Plus CamerImage

Schenker Partnerem XV Jubileuszowej Edycji Plus CamerImage [20.12.2007] Logistyczne wsparcie Schenkera dla XV Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Zdjęć Filmowych PLUS CAMERIMAGE w Łodzi. Organizacja tak dużego wydarzenia jak CamerImage wymaga zaangażowania i współpracy wielu partnerów i logistyki na najwyższym poziomie.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 20.12.2007 [20.12.2007] Przed nadchodzącymi świętami dobre nastroje zagościły na warszawskim parkiecie. Dzisiejsza sesja przebiegała spokojnie, ale przy wysokich obrotach. Indeks WIG20 zakończył dzień wzrostem o 0,74%... (info)

Guarana - fakty i mity [20.12.2007] Egzotyczna guarana, składnik Cafe Prima Guaranesa, jest rośliną mało znaną polskim konsumentom i w związku z tym bywa przedmiotem licznych spekulacji.Czas rozwiać wszelkie wątpliwości!.. (info)

Schenker inwestuje w rozwój floty [20.12.2007] Schenker inwestuje w naczepy, które użytkują stali podwykonawcy firmy. Naczepy produkowane na zamówienie Schenkera podnoszą jakość usług, komfort pracy i usprawniają dystrybucję przesyłek międzynarodowych i krajowych.. (info)

Praktyczne studiowanie z Schenkerem [20.12.2007] Firma Schenker we współpracy z Katedrą Zarządzania Innowacjami SGH patronem studenckiego projektu w ramach przedmiotu Managing in the Company of the Future.. (info)

Oracle ogłasza wyniki finansowe drugiego kwartału roku finansowego 2008 [20.12.2007] Korporacja Oracle ogłosiła, że w drugim kwartale roku finansowego 2008 zysk na akcję liczony według GAAP wyniósł 0,25 USD, co oznacza wzrost o 36% w porównaniu z analogicznym kwartałem poprzedniego roku... (info)


Kompleksowa logistyka Schenkera dla Grupy Ambra

Kompleksowa logistyka Schenkera dla Grupy Ambra [20.12.2007] Magazynowanie, międzynarodowy transport oceaniczny, lotniczy i samochodowy, dystrybucja krajowa, zintegrowane systemy IT. Kompleksowy projekt logistyczny Schenkera dla Grupy Ambra.. (info)


Nowe regularne połączenie Schenkera w relacji Niemcy-Polska

Nowe regularne połączenie Schenkera w relacji Niemcy-Polska [20.12.2007] Blisko 20 linii drobnicowych Schenkera dla klientów zainteresowanych polsko-niemiecką wymianą gospodarczą. Nowe regularne połączenie Schenkera w relacji Niemcy-Polska.. (info)


Reintegracja społeczna trudnej młodzieży

Reintegracja społeczna trudnej młodzieży [20.12.2007] W grudniu br. zakończył się sfinansowany ze środków unijnych w ramach EFS a realizowany przez warszawską firmę Indygo program "Nie zatrzymuj się – nauka przepustką do przyszłości"... (info)


Cafe Prima Finezja w Internecie

Cafe Prima Finezja w Internecie [20.12.2007] W ramach działań związanych z relaunchem marki Prima ruszyła witryna internetowa Cafe Prima Finezja. Na stronie www.primafinezja.pl internauci mogą znaleźć wiele ciekawostek na temat kawy oraz aktualne informacje dotyczące marki Prima Finezja... (info)


Koelner SA – wielokrotnie najlepszy

Koelner SA – wielokrotnie najlepszy [20.12.2007] W 2007 roku spółka Koelner została doceniona aż czterema prestiżowymi ogólnopolskimi tytułami. Firma zdobyła kolejno: „EuroCertyfikat 2007”, tytuł „Dobra Firma 2007”, statuetkę „Best of European Business” i miano „Spółki Godnej Zaufania 2007”... (info)


RuckZuck nie zwalnia tempa

RuckZuck nie zwalnia tempa [20.12.2007] Sieć RuckZuck, podbija rynek sprzedaży podłóg i drzwi w Polsce. Wprowadzenie nowej strategii i powiększenie udziału w rynku – to ambitne plany, jakie stawiają przed sobą szefowie firmy na rok 2008... (info)


Magiczny blask świec

Magiczny blask świec [20.12.2007] Czasem stajesz przed nie lada wyzwaniem – musisz zorganizować oficjalne przyjęcie, koktajl party lub spontaniczne spotkanie z przyjaciółką. Piękna porcelana i dodatki to nie wszystko – wyjątkowy klimat stworzysz dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu światła... (info)


Sztuka parzenia kawy

Sztuka parzenia kawy [20.12.2007] Metod parzenia kawy jest wiele. Podanie dobrej kawy to wielka sztuka. Miejsce, czas, klimat i towarzystwo to połowa sukcesu. Druga połowa to odpowiednie przygotowanie... (info)


Bożonarodzeniowy stół w niezwykłej oprawie

Bożonarodzeniowy stół w niezwykłej oprawie [20.12.2007] Przedświąteczne szaleństwo to nie tylko czas wielkich zakupów, ale także generalnych porządków. Uwieńczeniem naszych trudów, staje się wigilijny stół. Poświęć mu zatem sporo uwagi i zaskocz swoich najbliższych oryginalną bożonarodzeniową aranżacją... (info)


Świąteczna moc prezentów i radości

Świąteczna moc prezentów i radości [20.12.2007] Wybieranie świątecznych prezentów co roku spędza nam sen z powiek. Co kupić babci? O czym marzy tata? Jak sprawić przyjemność siostrze? W przeddzień świątecznych zakupów, warto zainteresować się ofertą marki Villa Italia... (info)


Świąteczna akcja PMT dla Sharp

Świąteczna akcja PMT dla Sharp [20.12.2007] W nadchodzący weekend, 22 -23 grudnia, firma PMT Marketing System przeprowadzi animacje telewizorów plazmowych AQOUS firmy Sharp.Działania prowadzone w 15 halach Saturn i Media Markt w 6 polskich miastach, to cześć wspólnego projektu Sharp i Cyfry Plus... (info)


Pożywna zupa zimową porą

Pożywna zupa zimową porą [20.12.2007] Zupa – potrawa nieodłącznie związana z polską kuchnią, a jednocześnie często niedoceniana. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że jest posiłkiem zbilansowanym, a przez to idealnym na zimowe chłody. Podana w pięknej bulionówce, będzie sycić wszystkie zmysły... (info)


Witaminy w środku zimy - Soki Ogrody Natury

Witaminy w środku zimy - Soki Ogrody Natury [20.12.2007] Brak ciepłych promieni słońca, szybko zapadający zmierzch, mróz i opady sprawiają, że zima nie jest naszą ulubioną porą roku. Z powodu niekorzystnej aury odczuwamy zmęczenie, pogarsza się też nasz nastrój i wzrasta podatność na infekcje... (info)

Od stycznia 2008 rewolucja technologiczna w urzędach [20.12.2007] Współpraca gdyńskich spółek MASTER TELECOM oraz MADKOM przyniosła już pierwsze efekty w postaci nowoczesnego systemu obiegu dokumentów zintegrowanego z serwerem telefonii IP dla urzędów, instytucji i administracji publicznej... (info)


Zasłona z pomysłem

Zasłona z pomysłem [20.12.2007] Nowa zasłona prysznicowa marki Sealskin o nazwie Pictures posiada specjalne kieszonki, w które można włożyć na przykład ulubione zdjęcia lub pocztówki... (info)

Psz.pl w sieci IDMnet – nowa oferta dla reklamodawców [20.12.2007] Portal Spraw Zagranicznych psz.pl – największy w Polsce portal poświęcony polityce międzynarodowej i gospodarce światowej – podjął współpracę w zakresie obsługi reklam z Internetowym Domem Mediowym (IDMnet)... (info)


Indygo realizuje program EFS Jaś i Małgosia oraz Certyfikaty

Indygo realizuje program EFS Jaś i Małgosia oraz Certyfikaty [20.12.2007] W grudniu br. zakończył się sfinansowany ze środków unijnych w ramach EFS a realizowany przez warszawską firmę Indygo program "Nie zatrzymuj się – nauka przepustką do przyszłości"... (info)


Kolorowy biznes dzięki DCP-9040CN firmy Brother

Kolorowy biznes dzięki DCP-9040CN firmy Brother [20.12.2007] Na styczniu 2008 pojawi się na rynku ostatnie z najnowszej serii kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych firmy Brother: DCP-9040CN. Łączy funkcje drukarki, kopiarki, skanera i jednocześnie mogące pełnić rolę dysku zachowującego dokumenty do druku... (info)


Navigation Mobile Pack TF1 - prezent dla kierowców

Navigation Mobile Pack TF1 - prezent dla kierowców [20.12.2007] System nawigacji samochodowej ułatwia poruszanie się po drogach krajowych i zagranicznych, zapewnia wygodne, bezpieczne podróżowanie. Problem błądzenia po nieznanym terenie, nieporęcznych i ograniczających widoczność papierowych map staje się przeszłością... (info)


Zamieszkać w pałacu

Zamieszkać w pałacu [20.12.2007] Wielu z nas marzy, by we własnym M poczuć się jak król. Dlaczego więc nie urządzić go luksusowo, jak na króla lub królową przystało? Wyobrażenie luksusu jest różne... (info)

Wielki format eFresh [20.12.2007] Agencja Interaktywna eFresh pozyskała do portfolio kolejną markę. Najświeższym nabytkiem została wielkoformatowa drukarnia LaboPrint, dla której eFresh zbudował serwis internetowy... (info)

FRESH Studio dla Metro Creative Awards 2007. [20.12.2007] Agencja FRESH Studio opracowała szatę graficzną kolejnej edycji jednego z największych konkursów reklamy prasowej organizowanego przez Metro International - Metro Global Creative Awards 07... (info)

Lange Łukaszuk wybrało Black & White PR [20.12.2007] Od początku grudnia do portfolio klientów agencji BLACK & WHITE PR dołączyła firma LANGE ŁUKASZUK.Agencja odpowiada za prowadzenie działań media relations dla produktów z oferty dystrybutora m. in. dla marek: STEINEL, KRESS czy COLLOMIX... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...