informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 7

Ranking Gazety Prawnej – najbardziej pracowity i najmniej omylny Urząd Skarbowy [20.12.2006] Gazeta Prawna przygotowała ranking urzędów skarbowych. Wśród trzech grup konkursowych tj. małych, średnich i dużych urzędów skarbowych wyłoniono najbardziej pracowity i najmniej omylny urząd skarbowy w Polsce... (info)

Krzysztof Hołowczyc poleca AutoMapę® [20.12.2006] Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Radość jaką sprawiamy bliskim, dzięki świątecznym upominkom to nieodłączny element wigilijnego wieczoru. Najważniejsze jest to, by ofiarowywane prezenty niosły ze sobą emocje i były osobistym wyrazem uczuć wobec drugiego człowieka. AutoMapa - najlepszy w Polsce system do nawigacji satelitarnej – to nie tylko prezent, to również życzenie, by nasi bliscy zawsze bezpiecznie i bez przeszkód wracali do domu... (info)

Finansiści z Agencją PR Kwadrat [20.12.2006] W nowym roku agencja PR Kwadrat będzie kontynuować współpracę ze wszystkimi stałymi klientami branży finansowej. Agencja prowadzi również zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami sektora finansów... (info)

Polsat zazdrości TVN [20.12.2006] Telewizja Zygmunta Solorza pracuje nad kanałem informacyjnym. Specjaliści radzą, by skupiła się raczej na rozrywce, filmach i sporcie... (info)

Miliardy na inwestycje [20.12.2006] PKE wyda do 2020 r. na modernizację, odbudowę mocy i inwestycje ekologiczne 11 mld zł. Przymierza się też do GPW... (info)

Akcje po świętach [20.12.2006] Kompania Węglowa jest coraz bliżej sprzedaży akcji Ciechu. Czeka tylko na zielone światło z MSP. Ostateczna decyzja zapadnie po świętach... (info)

Wygraliśmy bitwę, ale nie wojnę [20.12.2006] O mały włos od 1 stycznia zniknęłoby cło na telewizory LCD, a wtedy nici z fabryk w Polsce. Nie możemy jednak spać spokojnie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...