informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.12.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Kotwa montażowa Baumit Klebeanker [20.12.2005] Kotwa montażowa Baumit KlebeAnker jest najnowszym rozwiązaniem wprowadzonym w styczniu przez firmę Baumit na rynek... (info)

Pierwsze przedstawicielstwo CleioCars Polska [20.12.2005] Od 1 stycznia 2006 rozpocznie działalność pierwsze oficjalne przedstawicielstwo firmy CleioCars Polska. W grudniu została podpisana umowa z firmą Dream Broker... (info)

Piłkarski mecz charytatywny drużyny Orange i Przyjaciele [20.12.2005] W sobotę - 17 grudnia 2005 roku drużyny „Orange i Przyjaciele” oraz „Reprezentacja Polski Dziennikarzy” rozegrały w Warszawie piłkarski mecz charytatywny... (info)

Wólczanka i Caffee Club w gliwickim FORUM [20.12.2005] Producent odzieży Wólczanka SA oraz sieć kawiarni Caffee Club podpisały umowy najmu w powstającym w Gliwicach centrum handlowym FORUM. Wólczanka i Caffee Club to kolejni po Cinema City i Carrefour najemcy powierzchni w FORUM... (info)

Nastawnia.com nastawia świątecznie [20.12.2005] Agencja reklamowa Nastawnia umieściła na swojej witrynie internetowej e-kartki świąteczne... (info)

Przed świętami rekordowa liczba firm odzyskuje długi - SAF zwiększył zatrudnienie o 20 procent [20.12.2005] Tegoroczny grudzień może okazać się rekordowy pod względem liczby i wartości zleceń odzyskiwania długów lokowanych w firmach windykacyjnych... (info)

MIO A201 - Multimedialne biuro z GPS i Bluetooth [20.12.2005] MIO A201 to nowy model PDA, który pojawił się w ofercie wrocławskiej firmy Comes... (info)

Firma Funkwerk Enterprise Communications zastrzegła nazwę VoVPN [20.12.2005] Firma Funkwerk-EC jest posiadaczem chronionego w Niemczech znaku handlowego VoVPN® (Voice over VPN). Technologia VoVPN® będzie implementowana we wszystkich urządzeniach firmy Funkwerk-EC, umożliwiając ochronę internetowych połączeń głosowych przed nieautoryzowanym dostępem... (info)

Przedświąteczne naprawy [20.12.2005] Podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w większości domów nie zabraknie odpowiedniego przystrojenia wigilijnego stołu... (info)

System do głosowania i automatycznej rejestracji odpowiedzi [20.12.2005] GP Voting - bezprzewodowy system do głosowania, to najnowszej generacji sprzęt do automatycznej rejestracji odpowiedzi, pozwalający na jednoczesny udział w głosowaniu nawet 440 osób na 10 salach jednocześnie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...