informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 29


Ludowe Obrzędy w Hańsku oraz online na żywo przez www i mobilnie przez WAP

Ludowe Obrzędy w Hańsku oraz online na żywo przez www i mobilnie przez WAP [20.11.2008] X Powiatowy Przegląd Zespołów Obrzędowych na scenie sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Hańsku oraz na monitorach komputerów i ekranach wyświetlaczy telefonów komórkowych... (info)


Intel Friday Night Game w Poznaniu - tego jeszcze nie widziałeś!

Intel Friday Night Game w Poznaniu - tego jeszcze nie widziałeś! [20.11.2008] Już 22 listopada o godz. 20:00, podczas targów Poznań Game Arena, historia sportów elektronicznych w Polsce zostanie napisana od nowa. Na potężnej arenie Intel powered by HP odbędzie się drugie, całkowicie wyjątkowe Intel Friday Night Game... (info)


Spadek cen mieszkań do 30%, a następnie kolejne wzrosty ?

Spadek cen mieszkań do 30%, a następnie kolejne wzrosty ? [20.11.2008] U pośredników, jak i u deweloperów, ruch jest niewielki. Kryzys obserwowany na światowym rynku z pewnością niesie ze sobą negatywne konsekwencje dla polskiego rynku mieszkaniowego... (info)


HP i Intel zapraszają na największy show podczas targów Poznań Game Arena 2008

HP i Intel zapraszają na największy show podczas targów Poznań Game Arena 2008 [20.11.2008] Firmy Intel oraz HP podczas piątej edycji największych targów multimedialnych i komputerowych w Polsce, PGA 2008, zapraszają na swoją Arenę... (info)

Pomnażać bogactwo [20.11.2008] Gdybym był bogaczem, marzył ubogi Żyd Tewie w musicalu „Skrzypek na dachu”. Nie za bardzo rozumiał, dlaczego Stwórca nie chce go obdarzyć chociażby małym bogactwem. I tak przez wiele lat borykając się problemami..... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 20.11.2008 [20.11.2008] GPW blisko istotnych rozstrzygnięć. Rozstrzygnięcia, które zapadły wczoraj na Wall Street pociągnęły za sobą w dół giełdy azjatyckie oraz europejskie. Przełamanie przez indeks S&P500 ostatniego mocnego wsparcia podczas środowej sesji,.. (info)


Unikatowy design zadomawia się w Trójmieście

Unikatowy design zadomawia się w Trójmieście [20.11.2008] Nowoczesne, wyjątkowe akcesoria wystroju i dekoracji wnętrz, ciekawe prezenty, pluszaki, dodatki, często dostępne jako limitowane serie od 22 listopada br. staną się ofertą nowego sklepu HOME STUDIO w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku... (info)


AutoGuard S.A. Zlokalizowany!

AutoGuard S.A. Zlokalizowany! [20.11.2008] W listopadzie ruszył program wsparcia sprzedaży systemów lokalizacyjnych firmy AutoGuard S.A. - pod hasłem ,, Premiosfera AutoGuard”. Mechanizm promocji powstał we współpracy z Agencją Pegasus Advertising... (info)


Rekrutacja w trudnych czasach

Rekrutacja w trudnych czasach [20.11.2008] Kryzys na światowych rynkach i prognozy o spowolnieniu gospodarczym wprowadziły niepewność na polskim rynku pracy. Jednak dla wielu polskich czy średnich firm ten okres może być szansą na pozyskanie najlepszych pracowników... (info)


Nowy tester autentyczności banknotów w ofercie firmy Bank Service

Nowy tester autentyczności banknotów w ofercie firmy Bank Service [20.11.2008] Automatyczny tester walutowy z linii Cash Line, 200E – zaprojektowany do szybkiego i pewnego sprawdzania autentyczności banknotуów 2 walut: Euro i PLN pojawil się właśnie w ofercie firmy Bank Service.. (info)


Czeka nas zbieranie na wkład własny kredytu

Czeka nas zbieranie na wkład własny kredytu [20.11.2008] Specjaliści firmy Metrohouse obliczyli, ile średnio musi uzbierać potencjalny nabywca dwupokojowego mieszkania, aby otrzymać kredyt. Okazuje się, że dysproporcje pomiędzy miastami są duże... (info)

Złoto pilnie poszukiwane [20.11.2008] Jak podał portal Market Watch inwestorzy detaliczni gwałtownie zwiększyli popyt na złote sztabki i monety w ostatnich kilku miesiącach. Dostrzegli oni bowiem, że złoto jest bezpiecznym aktywem dla lokaty ich pieniędzy w okresie kryzysu... (info)

Rekordowa Strefa MP3 Wirtualnej Polski [20.11.2008] Niemal 110 tysięcy legalnych, darmowych plików mp3, blisko 50 tysięcy zarejestrowanych artystów i 231 milionów ściągnięć – Strefa MP3 Wirtualnej Polski bije kolejne rekordy... (info)


Nowe Targeo.mobi – internetowa AutoMapa w każdej komórce!

Nowe Targeo.mobi – internetowa AutoMapa w każdej komórce! [20.11.2008] Wyznaczanie i śledzenie trasy niczym w programie do nawigacji GPS, możliwość zadzwonienia do wybranego punktu użyteczności publicznej wprost z programu i blisko 2 miliony dokładnych, przypisanych do budynków adresów punktowych bazujących na danych AutoMapy... (info)


Mój świat po dwóch stronach kamery z BZ WBK

Mój świat po dwóch stronach kamery z BZ WBK [20.11.2008] Fundacja Banku Zachodniego WBK realizująca program „Bank Dziecięcych Uśmiechów” już po raz czwarty zorganizowała zajęcia twórcze dla dzieci i młodzieży "Mój świat po dwóch stronach kamery z BZ WBK".. (info)


Zimowa promocja w sklepach RuckZuck!

Zimowa promocja w sklepach RuckZuck! [20.11.2008] Sieć salonów RuckZuck wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Tym razem przygotowała dla nich specjalną niespodziankę – zimową promocję na wybrane produkty we wszystkich sklepach RuckZuck w Polsce... (info)


Srebro koloidalne i Minerały Koloidalne firmy Laboratoria Natury

Srebro koloidalne i Minerały Koloidalne firmy Laboratoria Natury [20.11.2008] Oba produkty to suplementy wzbogacające dietę podstawowych minerałów, oraz śladowych ilości srebra niezbęfdnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu... (info)

Galeria jak koloseum [20.11.2008] Na pierwszy rzut oka ze wzlędu na swój oryginalny kształt wywołuje skojarzenia z rzymskim koloseum lub budową stadionu ale jest to niekonwencjonalne centrum handlowe o wielu funkcjach... (info)

Komentarz Expandera: Powrót pesymizmu (20.11.2008) [20.11.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Już ostatecznie wiadomo, że amerykański parkiet nie uniknie testowania dołków internetowej bessy. Po kilku dniach walki o październikowy dołek S&P 500..... (info)


Coccodrillo razy 100 – setny sklep już w tym miesiącu

Coccodrillo razy 100 – setny sklep już w tym miesiącu [20.11.2008] W listopadzie br. firma CDRL, właściciel dziecięcej marki odzieżowej Coccodrillo, otwiera swój setny sklep w Polsce. Placówka zlokalizowana będzie w koszalińskim Centrum Handlowym Forum 27 listopada... (info)

Najważniejsza jest stabilizacja [20.11.2008] Z miesiąca na miesiąc topnieje nam rynek funduszy inwestycyjnych. Z dawnej górki pozostała już połowa. Tymczasem na wartości nie wiele tracą aktywa funduszy inwestujących w akcje i udziały spółek niepublicznych – fundusze private equity... (info)


Magiczne buty w koszalińskich przedszkolach

Magiczne buty w koszalińskich przedszkolach [20.11.2008] Geox – producent obuwia z oddychającą podeszwą – zaprosił do zabawy dzieci z koszalińskich przedszkoli. Będą one mogły zaprezentować swoje wyobrażenie o magicznych butach... (info)

Oracle w kwadrancie liderów w kategorii zarządzania treścią [20.11.2008] W raporcie „Magic Quadrant for Enterprise Content Management” firmy Gartner, wydanym 23 września 2008 roku Oracle znalazł się w polu liderów w uznaniu za produkt Oracle Universal Content Management... (info)


Świąteczny zawrót głowy!

Świąteczny zawrót głowy! [20.11.2008] Kobieta lubi być zawsze przygotowana. Potrzeba ta widoczna jest najbardziej w okresie przedświątecznym, gdzie trzeba zaplanować kilkudniowe obchody Świąt Bożego Narodzenia... (info)

Wypatruj nagród na 5. urodziny Parku Handlowego Auchan Bielany! [20.11.2008] Znajdujący się przy ul. Francuskiej na Bielanach Wrocławskich Park Handlowy Auchan Bielany w listopadzie tego roku obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji na odwiedzających centrum handlowe czekają konkursy z wartościowymi nagrodami... (info)


Powrót do źródeł

Powrót do źródeł [20.11.2008] Czekoladowa terapia na zimę? Zanurzenie w kojącej zieleni? A może ciepły kożuszek beżu? Dzięki naturalnym kolorom ścian i dodatków, nasze mieszkanie staje się miejscem, w którym zmysły odnajdują harmonię... (info)


Bezpłatne zabiegi kosmetyczne na 5. urodziny Perfumerii Douglas!

Bezpłatne zabiegi kosmetyczne na 5. urodziny Perfumerii Douglas! [20.11.2008] Z okazji swoich 5. urodzin Perfumeria Douglas znajdująca się w Parku Handlowym Auchan Bielany zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne zabiegi kosmetyczne... (info)


Odkryj francuskie tradycje z Parkiem Handlowym Auchan Bielany

Odkryj francuskie tradycje z Parkiem Handlowym Auchan Bielany [20.11.2008] Tradycyjnie, w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Dzień Młodego Wina - Beaujolais Nouveau. Podczas pochodzącego z Francji święta, co roku na całym świecie otwiera się tysiące butelek, aby cieszyć się niezwykle odświeżającym, cierpkim smakiem wina... (info)


Biel w czterech odsłonach

Biel w czterech odsłonach [20.11.2008] W przypadku białego koloru jedno jest pewne – we wnętrzach zawsze będzie modny. Zwłaszcza jeśli rzecz dotyczy takiego asortymentu jak donice czy wazony. Poza tym biel w ofercie Ter Steege nigdy nie wygląda tak samo... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...