informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 38


Genius dla domowego centrum rozrywki

Genius dla domowego centrum rozrywki [20.10.2008] Firma Genius zaprezentowała dwa nowe, dwu-drożne zestawy głośnikowe. Bliźniacze modele SP-HF2000A (60W RMS) oraz SP-HF3000A (80W RMS) idealnie nadają się do wykorzystania z domowym komputerem, wszelkimi odtwarzaczami CD/DVD, MP3, a nawet telewizorami... (info)


Genius - aby zagrać, wrzuć monetę

Genius - aby zagrać, wrzuć monetę [20.10.2008] Oferta firmy Genius, światowego lidera w produkcji peryferiów komputerowych, poszerzyła się o ciekawy model laserowej myszy dedykowanej graczom. Genius NetScroll G500 Laser, to produkt maksymalnie precyzyjny i bardzo zaawansowany technicznie... (info)


LifeView dla domowego Media Center PC

LifeView dla domowego Media Center PC [20.10.2008] Do oferty firmy LifeView, pioniera w dziedzinie przechwytywania obrazów wideo, dołączył tuner LV83ATS. Urządzenie potrafi odbierać sygnał telewizji cyfrowej (zarówno satelitarnej, jak i naziemnej) oraz analogowej... (info)


Lian Li w polskiej wersji językowej

Lian Li w polskiej wersji językowej [20.10.2008] Lian Li, producent najwyższej jakości aluminiowych obudów komputerowych, wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom konsumentów, uruchomił oficjalną witrynę internetową w polskiej wersji językowej. Strona dostępna jest pod adresem www.lian-li-polska.pl... (info)


Lian Li PC-B25B najlepszym zakupem wg PCWK

Lian Li PC-B25B najlepszym zakupem wg PCWK [20.10.2008] Obudowa Lian Li PC-B25B zajęła pierwsze miejsce w teście porównawczym, który ukazał się w październikowym wydaniu miesięcznika PC World Komputer. Lian Li to jeden z bardziej znanych producentów obudów komputerowych na świecie... (info)

Mów ile chcesz, słuchaj ile chcesz! [20.10.2008] Po hucznej premierze iPhone’a 3G, nadszedł czas na akcesoria! Kensington wprowadza na polski rynek miniaturową, zewnętrzną baterię pozwalającą wydłużyć czas prowadzenia rozmów telefonicznych, odtwarzania muzyki, czy oglądania filmów video... (info)


PC-9 - funkcjonalny i pojemny maluch Lian Li

PC-9 - funkcjonalny i pojemny maluch Lian Li [20.10.2008] Oferta firmy Lian Li poszerzyła się o nowy model obudowy komputerowej typu midi-tower. Mierząca 209x435x488 mm, Lian Li PC-9 waży zaledwie 5,14 kg, przez co staje się wymarzonym „mieszkaniem” dla standardowego, acz stylowego komputera domowego... (info)

Genius w 20-tce największych, tajwańskich firm [20.10.2008] Genius, producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych, konsekwentnie - po raz czwarty z kolei - pojawił się w zestawieniu 20 największych, tajwańskich firm. Ranking ten przygotowywany jest w oparciu o wyniki finansowe oraz świadomość marki... (info)


Genius Navigator T835 kontroluje w powietrzu

Genius Navigator T835 kontroluje w powietrzu [20.10.2008] Genius, producent wysokiej jakości akcesoriów komputerowych, wprowadził na rynek myszkę bezprzewodową Navigator T835 Laser, wyposażoną w laserowy wskaźnik oraz pilota do prezentacji. Nowy produkt wyróżnia się innowacyjną technologią dotykową... (info)


Genius LuxeMate 320 - multimedialny kombajn

Genius LuxeMate 320 - multimedialny kombajn [20.10.2008] Oferta firmy Genius, producenta wysokiej jakości akcesoriów komputerowych, poszerzyła się o ciekawy model klawiatury LuxeMate 320. Wszechstronne przeznaczenie tego modelu potwierdza implementacja zarówno typowych funkcji biurowych, jak i multimedialnych... (info)


Mushkin PCGH SE - przez graczy dla graczy

Mushkin PCGH SE - przez graczy dla graczy [20.10.2008] Oferta firmy Mushkin powiększyła się o moduły pamięci sygnowane logotypem uznanego magazynu PC Games Hardware. Nowe, 4-gigabajtowe zestawy DDR2 (2x 2GB) charakteryzują się częstotliwością pracy równą 1000MHz, przy opóźnieniach rzędu 5-5-5-12... (info)


Podłącz iPhonea w samochodzie

Podłącz iPhonea w samochodzie [20.10.2008] Kensington sukcesywnie poszerza ofertę akcesoriów dedykowanych do iPhone i iPoda. Na rynek trafiła właśnie stacja dokująca LiquidAUX Deluxe, zaprojektowana specjalnie dla zmotoryzowanych miłośników muzyki... (info)


Programowanie i pozycjonowanie serwisów ogłoszeniowych

Programowanie i pozycjonowanie serwisów ogłoszeniowych [20.10.2008] Sensi Soft i Bluerank zacieśniają współpracę, z sukcesem świadcząc usługi programowania i pozycjonowania ogłoszeniowych serwisów WWW. Najbliższy wspólny projekt to wystąpienie na konferencji ICMA w Miami... (info)

IAB zyskuje kolejną firmę do swoich struktur [20.10.2008] Do grona członków związku pracodawców branży internetowej - Interactive Advertising Bureau Polska, dołączyła w ubiegłym kwartale agencja interaktywna Venti... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 20.10.2008 [20.10.2008] Klienci TFI dyktują warunki. Poniedziałkowa sesja na GPW potwierdziła tendencję, która utrzymuje się od dłuższego czasu na naszym parkiecie. Nawet jeśli na początku notowań na rynku utrzymują się wzrosty,.. (info)


Prostownica ceramiczna NanoSilver. Fryzura pod kontrolą.

Prostownica ceramiczna NanoSilver. Fryzura pod kontrolą. [20.10.2008] Masz dynamiczne życie, uprawiasz sport, zdarza ci się nocować w hotelach? Antybakteryjny system oraz cyfrowy wyświetlacz i timer bezpieczeństwa w prostownicy NanoSilver dadzą ci pełną kontrolę i pozwolą cieszyć się pięknymi włosami, niezależnie od warunków... (info)


IPCorder – sieciowy rejestrator obrazu z kamer ACTi

IPCorder – sieciowy rejestrator obrazu z kamer ACTi [20.10.2008] W ofercie Konsorcjum FEN pojawiły się dwa nowe rejestratory sieciowe firmy Koukaam. Dzięki możliwości zamontowania w nich dysków o dużej pojemności, urządzenia mogą nieprzerwanie rejestrować obraz i dźwięk z kamer ACTi nawet przez kilkadziesiąt dni... (info)


Najpopularniejsze marki systemów okiennych z PVC w opinii budujących dom

Najpopularniejsze marki systemów okiennych z PVC w opinii budujących dom [20.10.2008] Popularny mesięcznik budowlany "Budujemy Dom" cyklicznie przeprowadza wśród swoich stałych czytelników badania ankietowe dotyczące znanych i preferowanych marek. Za najpopularniejszą markę profili okiennych z PVC czytelnicy uznali w tym roku aluplast... (info)

Biuro Handlowe Budimex Danwood w Warszawie [20.10.2008] W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie mieszkańców Warszawy i okolic budową domów marki DAN-WOOD HOUSE, firma postanowiła otworzyć biuro handlowe w Warszawie... (info)


BLUEADVERTpocket: BLUETOOTH marketing w dowolnym miejscu

BLUEADVERTpocket: BLUETOOTH marketing w dowolnym miejscu [20.10.2008] BLUEADVERTpocket umożliwia przesyłanie reklam BLUETOOTH wszędzie tam gdzie znajdzie się osoba w nie wyposażona. Nowy produkt mieści się w kieszeni a jego oprogramowanie zostało zoptymalizowane pod kątem długiej pracy na baterii... (info)

Aby słyszeć świat – kampania Hear the World na Podkarpaciu [20.10.2008] Od 11 do 21 października w ramach kampanii Hear the World na Podkarpaciu odbędzie się akcja bezpłatnego testowania słuchu. Zdolność słyszenia stanowi tak integralną część naszego życia, że większość ludzi uważa ją za całkowicie naturalną... (info)

Zupełnie nowa telewizja internetowa Wirtualnej Polski [20.10.2008] Zaawansowana personalizacja, platforma wideo agregująca ogromną ilość materiałów multimedialnych, innowacyjne rozwiązania technologiczne - to tylko niektóre cechy uruchomionej właśnie najnowszej odsłony WPtv, największej telewizji internetowej w Polsce... (info)


NAILS PROFESSIONAL 2008 Oto światowe trendy w stylizacji paznokci!

NAILS PROFESSIONAL 2008 Oto światowe trendy w stylizacji paznokci! [20.10.2008] Warszawa będzie w grudniu 2008 roku już po raz siódmy miejscem międzynarodowego spotkania wybitnych profesjonalistów w sztuce zdobienia i pielęgnacji paznokci... (info)

Wino Henkell od 1856 roku Róża i wino [20.10.2008] Rocznica ślubu, sylwestrowy wieczór czy też spotkanie z przyjaciółmi… Nic tak nie uświetni tych chwil, jak orzeźwiająca moc bąbelków, jednego z win musujących marki Henkell. Henkell to klasyczne wina musujące o doskonałym, pełnym harmonii, winnym bukiecie... (info)


Miękoś/Kornacki przed decydującym o tytule wyścigiem Epilog w Brnie

Miękoś/Kornacki przed decydującym o tytule wyścigiem Epilog w Brnie [20.10.2008] Przed startującym w barwach FASTLINE Advertising - Mariuszem Miękosiem, ostatni wyścig z cyklu Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski w tym sezonie... (info)


Drukarka za złotówkę w abonamencie

Drukarka za złotówkę w abonamencie [20.10.2008] ATA-INT.LTD przyzwyczaiła już swoich klientów do systematycznego wprowadzania na rynek atrakcyjnych produktów i usług. Jednakże takiego rozwiązania nie zastosowano jeszcze w żadnym kraju, na żadnym kontynencie... (info)


Polki nareszcie mogą dbać o swoje włosy profesjonalnie. Valera już w Polsce.

Polki nareszcie mogą dbać o swoje włosy profesjonalnie. Valera już w Polsce. [20.10.2008] Piękne, zadbane włosy są wizytówką kobiety. Każda fryzura, nawet ta stworzona przez najlepszego stylistę, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Taką pielęgnację zapewnia Valera... (info)


GERATHERM® DESKTOP - Niezawodne urządzenie do mierzenia ciśnienia krwi

GERATHERM® DESKTOP - Niezawodne urządzenie do mierzenia ciśnienia krwi [20.10.2008] GERATHERM® DESKTOP to automatyczny ciśnieniomierz naramienny, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Jest szczególnie pomocny dla osób starszych ponieważ, pomaga wykryć zaburzenia związane z arytmią serca... (info)

Oracle informuje o utworzeniu działu Oracle Insurance [20.10.2008] Na konferencji Oracle OpenWorld ogłoszono utworzenie platformy integracyjnej dla firm ubezpieczeniowych, Oracle Application Integration Architecture for Insurance... (info)

Czynniki wpływające na oszczędność paliwa w samochodach ciężarowych [20.10.2008] Każda opona pojazdu tocząca się po drodze wytwarza siłę oporu, która powstaje ze strat energi wynikających z uszkodzeń ścian bocznych opony oraz przez ruch.. (info)

Komentarz Expandera: Buffetowi inwestorzy też nie wierzą (20.10.2008) [20.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Z ciekawym bagażem doświadczeń związanych z przebiegiem piątkowej sesji na rynkach naszego regionu oraz w Ameryce wchodzimy w ten tydzień... (info)

Polacy coraz chętniej uczą się języka z multimediów [20.10.2008] Programy ułatwiające zapamiętywanie słówek i fraz, multimedialne słowniki i elektroniczne wersje tradycyjnych lekcji pomagają przyswajać wiedzę już co trzeciemu kursantowi... (info)


Zmiany w Partner ASM.

Zmiany w Partner ASM. [20.10.2008] Anna Ender awansowała na stanowisko New Business Managera. W strukturach Partner ASM, firmy oferującej wachlarz usług merchandisingowych, działa już od trzech lat... (info)


Dmuchawa ogrodowa Ole-Mac - jedyna alternatywa.

Dmuchawa ogrodowa Ole-Mac - jedyna alternatywa. [20.10.2008] Jesienna pielęgnacja ogrodu przypomina syzyfową pracę. Opadające listowie musi być szybko usunięte, zanim zacznie niszczyć trawnik, czy przebarwiać kostki brukowe na alejkach... (info)


Pierwsza liga wydajności - ARISTO prestigeV200

Pierwsza liga wydajności - ARISTO prestigeV200 [20.10.2008] Firma Comes - największy producent notebooków w Środkowej i Wschodniej Europie – poszerzyła swoją ofertę o zaawansowany technologicznie komputer przenośny ARISTO prestigeV200. Nowy model laptopa został zbudowany na rewolucyjnej platformie Intel Centrino 2... (info)

Virtual Desktop Manager w ofercie szkoleń ITL Polska [20.10.2008] Virtual Desktop Manager to nowy, interaktywny kurs w ofercie ITL Polska. Szkolenie obejmuje instalację, konfigurację i zarządzanie produktem VMware Virtual Desktop Infrastructure (VDI) przy wykorzystaniu VMware Virtual Desktop Manager (VDM)... (info)


Tysiące przeszolonych kierowców dzięki AutoMapie i PSM!

Tysiące przeszolonych kierowców dzięki AutoMapie i PSM! [20.10.2008] AutoMapa i Polskie Stowarzyszenie Motorowe przeszkoliły tysiące kierowców w ramach zajęć w akademiach jazdy poprawiając bezpieczeństwo na polskich drogach!.. (info)


Era baseballu to przeszłość?

Era baseballu to przeszłość? [20.10.2008] Pamiętacie film „Fan” z Robertem de Niro? Jako psychopatyczny kibic posuwa się do morderstwa, byle tylko jego ulubiony gracz odzyskał formę, a drużyna zaczęła wygrywać…. To nie jedyny film, w którym ten sport wywołuje tak wielkie emocje. A przynajmniej wywoływał... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...