informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

Studencie targuj się! [20.10.2005] Infopolis, salon i portal z rozwiązaniami mobilnymi, wprowadził szereg udogodnień dla swoich Klientów. W październiku i listopadzie najbardziej uprzywilejowaną grupę stanowią studenci... (info)

Szafirowe niebo możemy przychylić kobietom dając pierścionki zaręczynowe [20.10.2005] Powiedzenie "szafirowe niebo" to jakby jednoznaczne stwierdzenie, że szafiry to kamienie o barwie niebieskiej, barwie pogodnego nieba... (info)

Sam decydujesz, ile zniżki lub minut masz na rozmowy [20.10.2005] Dotychczasowi Abonenci oraz nowi Klienci mogą znacznie obniżyć koszt połączeń telefonicznych decydując się na Pakiety Trzech Numerów bądź Pakiety Minut... (info)

II Forum Usług Szerokopasmowych [20.10.2005] Transmisja online konferencji Computerworld tylko w Telewizji Interaktywnej iTVP.. (info)

Wejście Smoka II [20.10.2005] Supernowoczesne Centrum Logistyczne Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. w Tarnowie urosło o 16 tys. metrów kwadratowych. W środę taktyczno-bojowe ćwiczenia przeciwpożarowe... (info)

Lech Kaczyński i Donald Tusk - kandydaci na prezydenta w grupach dyskusyjnych [20.10.2005] Pierwszy polski sondaż grup dyskusyjnych przed II turą wyborów. Wyniki badania pokazują, że Internauci częściej rozmawiają o Donaldzie Tusku (1100 opinii) niż o Lechu Kaczyńskim (993 opinii)... (info)

Symfonia Forte wyróżniona przez Microsoft [20.10.2005] Sage Symfonia – wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP – wzięła udział w programie „Bądź Pierwszy z Microsoft”... (info)

Nowy system ESPplus w produkcji seryjnej [20.10.2005] W połowie roku do produkcji seryjnej weszła rozszerzona wersja systemu ESP o nazwie ESPplus. Nowe funkcje poprawiają bezpieczeństwo jazdy... (info)

Rozwój technologii akumulatorowej [20.10.2005] System urządzeń 36V z akumulatorami litowo-jonowymi firmy Bosch.. (info)

Blaupunkt w nowym modelu Volkswagena Passata [20.10.2005] W ramach współpracy z koncernem VW Blaupunkt zaprojektował do nowego Passata urządzenia umilające czas podczas długich podróży samochodem... (info)

Nie daj się zatruć we własnym domu [20.10.2005] W okresie jesiennym wielu właścicieli mieszkań decyduje się na wymianę okien i drzwi na bardzo szczelne. Jednak niewiele osób pamięta o tym, że przy instalacji gazowej musi być zachowana odpowiednia wentylacja... (info)

Jakość koloru [20.10.2005] Moda na kolor w mieszkaniu wciąż trwa. Producenci oferują drzwi w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do wystroju wnętrza... (info)

Kleimy trudne powierzchnie - szprosy w szafkach kuchennych [20.10.2005] Szafki kuchenne ze szprosami na szybkach wyglądają bardzo elegancko. Szczególnie pasują do kuchni o tradycyjnym wystroju i szafek z drewnianymi frontami... (info)

Pieniądze bez odsetek na 60 dni [20.10.2005] Dominet Bank wprowadza do swojej oferty kartę kredytową z najdłuższym na rynku okresem bez odsetek wynoszącym do 60 dni. Kartę można uzyskać przy minimalnych miesięcznych dochodach 700 zł netto... (info)

PAOLA Soki... jak babcię kocham! [20.10.2005] Firma Paola S.A. od 21 października do 11 grudnia 2005 przeprowadzi cykl akcji promocyjnych dla marki Sok Domowy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...