informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Cocaine Stimulation wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Cocaine Stimulation wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy [20.09.2007] Wrocławska spółka Premium House – producent napoju energetycznego klasy premium Cocaine Stimulation oraz dystrybutor produktów klasy premium takich jak Ritter Sport i Costadoro Cafe zaangażowała się w działalność prospołeczną... (info)

Program lojalnościowy w medycynie [20.09.2007] Firma P&P CITO ogłosiła uruchomienie programu lojalnościowego – P&P PARTNER. Program adresowany jest do właścicieli i pracowników segmentu służby zdrowia, odpowiedzialnych za przeglądy techniczne, zakupy czy serwis aparatury medycznej... (info)


Bezpieczeństwo kobiet z PacSafe

Bezpieczeństwo kobiet z PacSafe [20.09.2007] Sezon urlopowy, podczas którego jesteśmy wyjątkowo narażeni na kradzież bagażu, już się skończył. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy zapominać o bezpieczeństwie naszych rzeczy. Dlatego warto pomyśleć o akcesoriach marki PacSafe, lidera na rynku zabezpieczeń... (info)


Ciepły klimat przed zimą

Ciepły klimat przed zimą [20.09.2007] Odchodzące lato może wywoływać chwile nostalgii za ciepłem słonecznych promieni. Sprzyjają temu zwłaszcza jesienne wieczory, które coraz częściej spędzamy w domowym zaciszu... (info)


Zestaw imprezowy -czyli jak się bawić z Cocainą i nie mieć kaca ...

Zestaw imprezowy -czyli jak się bawić z Cocainą i nie mieć kaca ... [20.09.2007] Dobra impreza to huczna impreza, huczna impreza to tańce, tańce to energia a anergia to Cocaine Stimulation...a co z kacem po imprezie?Nie będzie kaca z AntyKacem!!!.. (info)

Comarch wprowadza nowe kompaktowe rozwiązanie OSS/BSS dla ISPs - Twilight [20.09.2007] Comarch wprowadza na rynek nowe kompaktowe rozwiązanie OSS/BSS dla małych i średnich dostawców Internetu, które będzie zaprezentowane na konferencji WiMAX World 2007 w Chicago 25-27 września tego roku... (info)

Funkwerk-EC z Solar Polska [20.09.2007] Firma Funkwerk Enterprise Communications (Funkwerk-EC) podpisała umowę z Solar Polska, zyskując tym samym nowego dystrybutora.Duńska Grupa Solar działa w Polsce od 1998 roku... (info)

AB wchodzi na rynek czeski i słowacki [20.09.2007] Za ponad 106 mln zł AB kupi spółkę AT Computers Holding – jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją sprzętu elektronicznego w Czechach i na Słowacji. Dzięki transakcji wrocławska firma stanie się jednym z liderów branży w Europie Środkowowschodniej... (info)


SuperLoader 3A pamięć masowa od Quantum dla nadawców i profesjonalistów wideo

SuperLoader 3A pamięć masowa od Quantum dla nadawców i profesjonalistów wideo [20.09.2007] Ouantum poinformował, że autoloader SuperLoader 3A jest już dostępny na platformie taśmowej LTO (Linear Tape-Open), zaczynając od standardu LTO-3. Na rynek polski urządzenia wprowadzi Veracomp, autoryzowany dystrybutor marki Quantum w Polsce i na Węgrzech... (info)


Nowa biblioteka taśmowa Quantum Scalar 50

Nowa biblioteka taśmowa Quantum Scalar 50 [20.09.2007] Quantum zaprezentował nową bibliotekę taśmową z serii Scalar. Model Scalar 50 przeznaczony jest dla małych oraz średnich środowisk pamięci masowych. Na rynku polskim rozwiązania Quantum oferuje Veracomp... (info)


Koniec z zimnymi stopami

Koniec z zimnymi stopami [20.09.2007] Jesień to chyba najmniej przyjemna, ale i najbardziej kolorowa pora roku. To jednocześnie czas pierwszych przymrozków, częstych zmian pogody oraz skoków temperatury. Deszczowe i pochmurne dni sprawiają, że coraz częściej szukamy ciepłych i przytulnych miejsc... (info)


Moc potrzebna od zaraz !!!

Moc potrzebna od zaraz !!! [20.09.2007] Cocaine Stimulation i Biopower stawiają na nogi!!!Gdy opadamy z sił a mamy jeszcze długą drogę do przebycia lub wiele obowiązków do wykonania bardzo przydaje się coś, co będzie prawdziwym zastrzykiem energii... (info)


PC World Komputer poleca biznesowi Optomę

PC World Komputer poleca biznesowi Optomę [20.09.2007] W wielkim teście projektorów opublikowanym w październikowym numerze PC World Komputer, bardzo dobrze została oceniona marka Optoma. W najważniejszej dla tego producenta kategorii - średniej /wyższej półki, model EP780 otrzymał nagrodę „wybór redakcji”... (info)

Jak wydać niecały 1mln a pozyskać 56 mln? [20.09.2007] Odpowiedź na to pytanie znają z pewnością zwycięzcy rankingu na najlepiej przeprowadzony debiut giełdowy. Spółka GF Premium wg Rankingu Najlepszych Debiutów portalu IPO.pl okazała się najtańszym debiutem a tym samym najskuteczniejszym... (info)

Produkty Oracle w kwadrancie liderów Gartnera [20.09.2007] Korporacja Oracle informuje, że firma Gartner umieściła w kwadrancie liderów produkty Oracle będące elementami pakietu oprogramowania warstwy pośredniej Oracle Fusion Middleware... (info)

Wygraj komputer podczas „Intel Racing Tour”! [20.09.2007] Już dziś rozpocznie się Intel Racing Tour! Główną atrakcją imprezy, która odbędzie się w pięciu miastach Polski będą symulatory bolidu Formuły 1! Każda kobieta ma szansę wygrać atrakcyjny zestaw komputerowy marki Vobis... (info)


Kaspersky Lab Polska na BIN GigaCon Roadshow 2007

Kaspersky Lab Polska na BIN GigaCon Roadshow 2007 [20.09.2007] Firma Kaspersky Lab Polska wzięła udział w konferencji BIN GigaCon Roadshow 2007 - Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych. Przedstawiciele Kaspersky Lab Polska byli obecni na konferencji odbywającej się 19 września 2007 we Wrocławiu... (info)

Program rabatowy Vobis z GE Money Bankiem [20.09.2007] Z myślą o swoich Klientach firma Vobis razem z GE Money Bankiem uruchomiła specjalny program rabatowy. Płacąc we wszystkich placówkach Vobis, specjalnie przygotowaną na tę okazję kartą kredytową VISA, Klient może liczyć na spore rabaty... (info)

FreecoNet ma już rok! [20.09.2007] Pakiet usług dodanych z syntezatorem mowy ludzkiej IVONA – to prezent od FreecoNet dla dotychczasowych i nowych użytkowników platformy z okazji pierwszych urodzin... (info)


Gotowe do pracy całą dobę 7 dni w tygodniu – nowe projektory Panasonic

Gotowe do pracy całą dobę 7 dni w tygodniu – nowe projektory Panasonic [20.09.2007] Panasonic wprowadza do swojej oferty najnowszą zaawansowaną technologicznie linię stacjonarnych projektorów LCD, które dzięki innowacyjnemu rolowanemu mikrofiltrowi (Auto Rolling Filter) wyróżniają się wysoką wydajnością pracy oraz podwyższoną jasnością... (info)


Piękno i styl w kopercie zegarka zaklęte. Nowa osobowość salonów TIME TREND.

Piękno i styl w kopercie zegarka zaklęte. Nowa osobowość salonów TIME TREND. [20.09.2007] Od tygodnia podziwiać możemy nowy wizerunek TIME TREND autorstwa Roberta Majkuta – wiodącego polskiego projektanta nominowanego do nagrody Elle Style Awards 2007 przez magazyn ELLE... (info)

Zarządzanie ryzykiem przestępstw finansowych [20.09.2007] Top Consulting sp. z o.o. zaprasza na konferencję „Zarządzanie ryzykiem przestępstw finansowych”, która odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2007 r. w Warszawie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...