informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 24

ORANGE patronem telekomunikacyjnym 21 Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego [20.09.2005] Polska Telefonia Komórkowa Centertel, operator sieci Orange jest patronem telekomunikacyjnym 21. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w Warszawie w dniach 7-16. października br... (info)

Najwięcej dobrych stron w wyszukiwarce NetSprint [20.09.2005] Polska wyszukiwarka NetSprint.pl, we współpracy z Wirtualną Polską wprowadza Traffic Index - nowatorski algorytm wyszukiwawczy, który jako pierwszy na świecie w tak dużym stopniu uwzględnia analizę ruchu na poszczególnych serwisach... (info)

Partner of Promotion dla Z.CH. Police S.A. [20.09.2005] Agencja Public Relations Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z Zakładami Chemicznymi Police S.A... (info)

Nowe funkcje w programie do analizy technicznej ISPAG w serwisie Brebrokers [20.09.2005] Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. uruchomił nowe funkcje w programie do analizy technicznej ISPAG... (info)

Karol Lauk zwycięzca III Mistrzostw Polski Podkuwaczy [20.09.2005] W sobotę, 17 września br. w Ekofarmie w Milanówku przeprowadzone zostały III Mistrzostwa Polski Podkuwaczy. Wzięło w nich udział 20 najlepszych podkuwaczy koni w Polsce... (info)

Digital One zaprojektowała okolicznościowy serwis wyborczy dla TVN24 [20.09.2005] Agencja Digital One przygotowała projekt graficzny stron okolicznościowego serwisu internetowego poświęconego wyborom parlamentarnym i prezydenckim, który funkcjonuje jako część serwisu www.tvn24.pl.. (info)

Wirtualna Polska o sobie: Od nas zaczął się polski internet [20.09.2005] Pierwszy polski portal internetowy, Wirtualna Polska, ma 10 lat! Jest rówieśnikiem takich gigantów, jak Yahoo, Amazon, czy ebay... (info)

Nowe paliwa Statoil [20.09.2005] Od początku września br. Statoil oferuje kierowcom paliwa odpowiadające jakości i nawiązujące do nazwy paliwa Suprema 95, wprowadzonego na rynek w 2004 roku... (info)

Statoil dla bezpieczeństwa dzieci [20.09.2005] „Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze” – pod takim hasłem firma Statoil Polska organizuje we wrześniu br. ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną mającą na celu zapoznanie najmłodszych uczniów z zasadami bezpiecznego korzystania z dróg publicznych... (info)

Marcin Czernik wywalczył pierwszy tytuł mistrza Polski dla LOTOS Race&Rally Team. [20.09.2005] Rozstrzygnięcie nastąpiło podczas ostatniej eliminacji wyścigów równoległych na dystansie 1/4 mili, która odbyła się w miniony weekend na lotnisku na warszawskim Bemowie... (info)

Głośniki CREATIVE I-TRIGUE i VIVID to nowy, kolorowy wymiar dźwięku [20.09.2005] Dostępne w dziesięciu kolorach, spełnią oczekiwania każdego użytkownika... (info)

Najmniejszy odtwarzacz MP3, w dziesięciu fantastycznych kolorach [20.09.2005] Creative wprowadza na rynek polski nową linię odtwarzaczy flash - Creative Zen Nano Plus, które zastąpią model Creative MuVo Micro N200... (info)

Hyundai dodaje gazu! Tylko u nas instalacja LPG za darmo. [20.09.2005] W związku z rosnącymi kosztami eksploatacji samochodów, na które wpływają przede wszystkim wysokie opłaty za benzynę, Hyundai Motor Poland ogłasza nowe promocje... (info)

Kancelarie odszkodowawcze - pomagają czy psują rynek? [20.09.2005] W Polsce lawinowo rośnie liczba tzw. kancelarii odszkodowawczych - podmiotów wyręczających poszkodowanych (nie tylko tych ubezpieczonych) w dochodzeniu roszczeń od zakładów ubezpieczeń, ale także od szpitali czy pracodawców. Liczba spraw powierzanych kancelariom podwaja się z roku na rok... (info)

Jesiennej metempsychozy ciąg dalszy [20.09.2005] Dziś ujawniono nieco więcej szczegółów "jesiennej metempsychozy", którą już w piątek, 23 września przeżyje portal PC Centre... (info)

IAUDIO w ofercie Action [20.09.2005] Odtwarzacze iAUDIO dostępne są w ofercie firmy Action. Znacznie powiększy to dostępność playerów w Polsce... (info)

Okna do każdego pokoju. Część I - salon [20.09.2005] Jak każdy członek rodziny, również każde wnętrze ma swoje cechy charakterystyczne. I tak jak jednej osobie nie jest do twarzy w zieleni, tak nie każdy rodzaj okna pasuje do danego pokoju... (info)

Czas na zmiany [20.09.2005] Minął kolejny męczący dzień. Pośpiech, nerwówka, brak czasu. Późny powrót do domu. Z rozmachem rzucasz się na łóżko. To chwila, na którą czekałeś od rana... (info)

SYMFOpakiet na cały rok [20.09.2005] Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP - rozszerza swoją ofertę usług... (info)

Matrix.pl nawiązuje współpracę z Actyvcard [20.09.2005] Wspólnym przedsięwzięciem obu firm jest "Identity & Access Management Roadshow" - cykl seminariów poświęconych zarządzaniu tożsamością oraz kontroli dostępu do aplikacji... (info)

Jest 1-milionowa osoba w Generacji Gadu-Gadu! [20.09.2005] Późnym wieczorem o godz. 22.03, 19 września 2005 do portalu społeczności internetowej Generacja Gadu-Gadu dołączyła 1-milionowa osoba, Joanna Rzeźnikowska... (info)

Paryskie sentymenty ... [20.09.2005] Zakochałam się w Paryżu jak w mężczyźnie - szybko i bez opamiętania. Zwabił mnie swoją sławą, oczarował pięknem, omamił wielkością, porzucił... .. (info)

Innowacja w kosmetyce - kosmetyki z aronią [20.09.2005] Firma Produkty Naturalne wprowadziła na rynek innowacyjną w swym składzie serię kosmetyków z aronią... (info)

Aronox - pomaga rozwiązać sercowe problemy [20.09.2005] Firma Agropharm oferuje unikalny na rynku farmaceutycznym preparat wspomagający profilaktykę chorób serca - Aronox... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...