informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


VEDIA T8 – Multimedia master

VEDIA T8 – Multimedia master [20.08.2008] VEDIA zaprezentowała w dniu dzisiejszym nowy model - T8. Jest to nowoczesny odtwarzacz audio-video raczkującej kategorii produktów: flash-PMP. VEDIA T8 jest nie tylko atrakcyjny pod względem funkcji, ale także ceny... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 20.08.2008 [20.08.2008] Niewielkie wzrosty na GPW. Środowa sesja na GPW rozpoczęła się od niewielkich wzrostów, które utrzymywały się na naszym parkiecie przed południem. Mała aktywność inwestorów oraz bierna postawa popytu sprawiły..... (info)


Przenośne DVD Musteka z tunerem TV

Przenośne DVD Musteka z tunerem TV [20.08.2008] Za sprawą Veracomp SA - specjalizowanego dystrybutora technologii teleinformatycznych - na polskim rynku pojawił się przenośny odtwarzacz DVD wyposażony w tuner telewizyjny - Mustek MP102ATV... (info)

Polman podpisał kontrakt z Orlen Asfalt [20.08.2008] Polman, notowany na rynku NewConnect, podpisał w dniu 18 sierpnia 2008 roku umowę na świadczenie usług hydrodynamicznych związanych z oczyszczaniem infrastruktury produkcyjnej należącej do Orlen Asfalt Sp. z o.o. Wartość kontraktu wynosi 410 tysięcy zł netto... (info)

Nowe placówki RuckZuck w północno - wschodniej Polsce [20.08.2008] Do sieci RuckZuck, największego w kraju dystrybutora podłóg i drzwi, już wkrótce dołączą dwa kolejne salony. Nowe punkty handlowe powstają w Giżycku i Suwałkach... (info)


Ekspansja Ubisoft w Polsce

Ekspansja Ubisoft w Polsce [20.08.2008] Otwarcie oficjalnego przedstawicielstwa w Warszawa. Ubisoft, podczas trwającej Games Convention w Lipsku, zapowiedział otwarcie nowego biura w Warszawie... (info)


Letnie wariacje czekoladowo-kawowe O’ccaffe i Chocoffee

Letnie wariacje czekoladowo-kawowe O’ccaffe i Chocoffee [20.08.2008] Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów, który na stałe wpisał się w nasze menu. Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez kawy a kawowe poranki i popołudnia stały się niemalże codziennym rytuałem... (info)


Jabłkowe odchudzanie

Jabłkowe odchudzanie [20.08.2008] Co zrobić, aby odchudzanie nie było takie trudne? Jak przebrnąć przez dietę i osiągnąć wymarzony cel? Jak dopiąć się w spodnie, które „nagle" stały się za ciasne? Odpowiedzi szukaj na www.zapnijsie.pl.. (info)


Geox Odkryciem Roku 2008

Geox Odkryciem Roku 2008 [20.08.2008] Obuwie z oddychającą podeszwą marki Geox zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem „Odkrycie Roku” w konkursie „Laur Konsumenta 2008”. O przyznaniu nagrody zadecydowali sami konsumenci... (info)

Aquanet wybrał wdrożenie SAP z BCC [20.08.2008] BCC podpisało kontrakt na dostawę i wdrożenie systemu SAP ERP w Aquanet SA - jednej z największych firm wodociągowych w Polsce. Projekt obejmuje dostawę licencji oraz wdrożenie rozwiązania SAP w zakresie finansów, kontrolingu i gospodarki materiałowej... (info)


Domowe lody dla letniej ochłody

Domowe lody dla letniej ochłody [20.08.2008] Herbata to nie tylko gorący napar, letnią porą może być orzeźwiającym napojem mrożonym, bazą galaretki lub lodów domowej roboty. Dzięki herbacie można wyczarować naprawdę niebanalne i pyszne desery, wystarczy tylko znaleźć czas…”Czas na Herbatę”... (info)


Firma Gorenje Polska ma nową siedzibę

Firma Gorenje Polska ma nową siedzibę [20.08.2008] Słoweńska firma Gorenje Polska Sp. z o. o. z końcem lipca br. zmieniła lokalizację swojej siedziby. Jeden z największych europejskich producentów sprzętu gospodarstwa domowego z Pruszkowa przeniósł się do nowoczesnego obiektu w Ożarowie Mazowieckim... (info)

Jeden z największych dostawców ciepła wybiera Impuls 5 [20.08.2008] Elektrociepłownia „Będzin" SA, producent ciepła i energii w Zagłębiu Dąbrowskim, podjęła decyzje o wdrożeniu Impuls 5. Zmianę systemu podyktowały stale rosnące potrzeby związane z dostępem do informacji oraz konieczność przejścia na system zintegrowany... (info)

I&B SYSTEM wspiera rozwój Media Service [20.08.2008] Wprowadzenie na rynek nowych produktów oraz promocja już posiadanych to najbliższe plany Media Service. Środki na rozwój w części finansowane będą przez jej spółkę-matkę – giełdowy I&B System... (info)


Karta ExpressCard i router Gigabit z serii Wireless N 300Mb/s marki TRENDnet

Karta ExpressCard i router Gigabit z serii Wireless N 300Mb/s marki TRENDnet [20.08.2008] Prędkość 300Mb/s, technologia Wireless N oraz zaawansowanych anten MIMO, 36 miesięczna gwarancja, współpraca z Vistą to nieliczne atuty nowych rozwiązań marki TRENDnet.. (info)


Firmy.net ze stronami www dla MSP

Firmy.net ze stronami www dla MSP [20.08.2008] Firmy.net – portal umożliwiający kompleksową promocję firm w Internecie – wprowadza kolejne nowości. Teraz firma zarejestrowana w portalu ma możliwość utworzenia samodzielnej, firmowej strony www w obrębie katalogu... (info)

SOLEMIS i SIMPLE – wspólnie wspomagają budżetowanie i controlling [20.08.2008] Solemis Group SA, dostawca narzędzi controllingowych PROPHIX i firma SIMPLE, producent systemu Simple.ERP rozpoczęły współpracę w zakresie rozwiązań wspomagających budżetowanie i controlling... (info)

iPhone 3G po raz pierwszy w Parku Handlowym Auchan Bielany! [20.08.2008] Już 22 sierpnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na długo oczekiwaną, wrocławską premierę iPhone’a 3G. Tego dnia pożądane przez wielu gadżetomaniaków, a także zaawansowanych użytkowników sprzętu hi-tech „cacko” pojawi się na półkach salonu iSpot... (info)


Paragony wymieniamy na bony!

Paragony wymieniamy na bony! [20.08.2008] Od 18 do 22 sierpnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza do udziału w specjalnej akcji skierowanej do wszystkich Klientów. W tych dniach dokonując zakupów towarów lub usług za określoną kwotę, otrzymają oni w prezencie bony o wartości 25 lub 50 zł... (info)


Z RadarStop 102BT bezpiecznie po całej Europie

Z RadarStop 102BT bezpiecznie po całej Europie [20.08.2008] Smart Elektronik rozpoczął sprzedaż urządzenia, które ostrzega kierowców przed policyjnymi fotoradarami i punktami kontroli prędkości w 32 krajach Europy. RadarStop 102BT jest rozbudowaną wersją poprzedniego modelu, który działał na terytorium Polski... (info)


Konica Minolta magicolor 8650DN nagrodzona przez BLI

Konica Minolta magicolor 8650DN nagrodzona przez BLI [20.08.2008] Buyers Laboratory Inc. przyznało nagrodę „Pick of the Year” drukarce magicolor 8650DN firmy Konica Minolta. Urządzenie zostało uznane za wysoce niezawodne rozwiązanie biurowe, szczególnie polecane dla dużych zespołów roboczych... (info)


bizhub C353 wyróżniony przez niezależny ośrodek BLI

bizhub C353 wyróżniony przez niezależny ośrodek BLI [20.08.2008] Urządzenie wielofunkcyjne bizhub C353 firmy Konica Minolta otrzymało od prestiżowego laboratorium Buyers Laboratory Inc. tytuł „Pick of the Year”. BLI jest niezależnym, wiodącym ośrodkiem, który przeprowadza testy urządzeń biurowych... (info)

Komentarz Expandera: Wracają stare problemy (20.08.2008) [20.08.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Wtorek na rynkach finansowych można potraktować jako dobitne przypomnienie o kłopotach, jakie je trapią od wielu miesięcy, a o których w ostatnich tygodniach inwestorzy chcieli zapomnieć... (info)

Konica Minolta zaprasza na „Sen o Warszawie” [20.08.2008] Od 23 sierpnia 2008 r. na ogrodzeniu Łazienek Królewskich w Warszawie można będzie oglądać wystawę „Sen o Warszawie”. To kolejne wydarzenie w ramach obchodów jubileuszu 40 – lecia Muzeum Plakatu w Wilanowie... (info)


Najdłuższy maraton kolarski w Polsce rusza w sobotę, 23 sierpnia

Najdłuższy maraton kolarski w Polsce rusza w sobotę, 23 sierpnia [20.08.2008] Około 50 zawodników wystartuje w tegorocznej edycji Imagis Tour, najdłuższego ultramaratonu kolarskiego w Polsce. Start ze Świnoujścia zaplanowano na sobotę, 23 sierpnia... (info)

Nowa specjalność w WSL [20.08.2008] Ekonomika transportu – to nowa specjalność, w jakiej od października kształcić będzie Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.Studia trwają trzy lata i kończą się uzyskaniem tytułu licencjata... (info)


„Ogród Nadziei” rozkwita dzięki FIO

„Ogród Nadziei” rozkwita dzięki FIO [20.08.2008] Fundacja Psychoonkologii „Ogród Nadziei” dzięki środkom otrzymanym z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich pomaga pacjentom w trudnej walce z chorobą nowotworową... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...