informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Sukces konkursu „Show me your sloggi”!

Sukces konkursu „Show me your sloggi”! [20.08.2007] Rozpoczęty w czerwcu konkurs promujący markę Sloggi z każdym dniem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Obserwuje się rosnącą oglądalność strony internetowej www.sloggi.pl... (info)


Profesjonalne i niezawodne urządzenia do włosów ZELMER

Profesjonalne i niezawodne urządzenia do włosów ZELMER [20.08.2007] Z myślą o wymagających klientach firma Zelmer przygotowała urządzenia do pielęgnacji włosów z funkcją jonizacji powietrza. Teraz Twoje włosy zyskają naturalny, zdrowy wygląd i nie będą się elektryzować... (info)

Panorama Firm dotarła do Tarnowa! [20.08.2007] Eniro Polska rozszerzyła portfolio swoich produktów o nowy katalog - Panorama Firm Tarnów. Książka skierowana jest do mieszkańców regionu tarnowskiego i zawiera spis działających w mieście i okolicach firm oraz ich produktów i usług.. (info)

Siatkarki z Piły znów w rozgrywkach Ligi Mistrzyń [20.08.2007] Drużyna Farmutil Piła weźmie udział w rozpoczynających się w listopadzie rozgrywkach europejskiej Ligi Mistrzyń INDESIT European Champions League 2007/2008. W pierwszej fazie zawodów siatkarki z Piły zmierzą się z zespołami z Francji, Włoch i Chorwacji... (info)


Najpopularniejsze platformy cyfrowe według ankiety Dipola

Najpopularniejsze platformy cyfrowe według ankiety Dipola [20.08.2007] Przedstawiamy wyniki ankiety przeprowadzonej na początku sierpnia 2007. Firmy zajmujące się instalacjami antenowymi pytaliśmy o zainteresowanie tunerami FTA i platformami cyfrowymi... (info)

ZETO SA w Poznaniu wyróżnione za jakość [20.08.2007] ZETO S.A. w Poznaniu zostało laureatem IX edycji Konkursu o Wielkopolską Nagrodę Jakości. Spółka została wyróżniona za „doskonałość rozwiązań w Zarządzaniu przez Jakość” (Total Quality Management).. (info)

Z Asseco Business Solutions bezpieczniej [20.08.2007] Asseco Business Solutions SA– Pion Biznesowy Incenti (Asseco BS) zakończył wdrażanie produktów bezpieczeństwa w PKP Energetyka Spółka z o.o. Zaimplementowane rozwiązania objęły zabezpieczenia sieci WAN oraz styk z Internetem... (info)

Kolejne kontrakty OPTeam na IT dla sektora energetyki [20.08.2007] OPTeam SA, dostawca dedykowanych rozwiązań IT dla sektora energetyki, podpisał kontrakty z Łódzkim Zakładem Energetycznym Dystrybucja, Karpackim Operatorem Systemu Dystrybucyjnego i z Karpacką Spółką Gazownictwa... (info)


Sklep muzyczny Wirtualnej Polski z największymi przebojami

Sklep muzyczny Wirtualnej Polski z największymi przebojami [20.08.2007] Przeboje największej na świecie wytwórni fonograficznej Universal Music Group dostępne są od teraz w iplay.pl i w muzycznym sklepie Wirtualnej Polski – mp3.pl... (info)

Efektywne przyspieszanie obliczeń finansowych [20.08.2007] Kraków, 20 sierpnia 2007 r. -- GridwiseTech, niezależny ekspert w dziedzinie skalowalnych systemów, zaprezentował aplikację demonstracyjną dla zastosowań finansowych, która dostępna jest po zarejestrowaniu na stronie www.gridwisetech.com/demo... (info)

System sprzedaży mieszkań Developer w ofercie ProfProjekt [20.08.2007] Firma ProfProjekt, specjalizująca się w dystrybucji i wdrażaniu oprogramowania oraz sprzętu do projektowania komputerowego, oferuje system do sprzedaży mieszkań DEVELOPER... (info)

Xpertis w Delikatesach BOMI [20.08.2007] Firma Macrologic SA podpisała kontrakt na uruchomienie pakietu oprogramowania Xpertis w Przedsiębiorstwie Produkcyjno Handlowym BOMI SA z Gdyni. Rozwiązanie obejmie obszary zarządzania finansami, personelem oraz kontroling... (info)

Soul and Mind Opakowania dla nowej marki Castoramy [20.08.2007] Sieć hipermarketów budowlanych Castorama Polska Sp. z o.o. wprowadza nową markę własną Form. W ramach trwającej od ponad trzech lat współpracy agencja Soul and Mind Opakowania zaprojektuje layouty opakowań wszystkich produktów nowej marki... (info)

Panasonic DECT KX-TG7170 – w trosce o komfort osób niedosłyszących [20.08.2007] Panasonic wprowadził na polski rynek pierwszy na świecie telefon DECT wykorzystujący przewodnictwo kostne – model KX-TG7170PDS. Nowy DECT przeznaczony jest przede wszystkim dla osób dotkniętych niedosłuchem przewodzeniowym i noszących aparaty słuchowe... (info)


Warsztat samochodowy na Molo

Warsztat samochodowy na Molo [20.08.2007] Sopot był szóstym miastem, w którym Akademia Bezpiecznego Samochodu edukowała kierowców. Przechodnie i wczasowicze mieli okazję zdobyć bezcenną wiedzę na temat stanu technicznego samochodu oraz jego wpływu na bezpieczeństwo w czasie jazdy... (info)

Oiga PR & marketing communication dla Brother w Polsce [20.08.2007] Przedstawicielstwo w Polsce firmy Brother rozpoczęło w sierpniu współpracę z agencją Oiga PR & marketing communication z zakresu media relations. Firmy nie wykluczają poszerzenia zakresu działań w przyszłości... (info)

Linie lotnicze Cathay Pacific Airways podpisują 10-letnią umowę z firmą Amadeus [20.08.2007] na wdrożenie nowych systemów technologicznych. Przewoźnik wybrał produkt Amadeus Altéa Customer Management Solution – rozwiązanie nowej generacji, wspierające rozwój firmy i zwiększające jej wydajność operacyjną... (info)

Agencja Fastline uruchomiła rejestrację uczestników Cisco Expo 2007 [20.08.2007] Fastline advertising prowadzi internetową rejestrację uczestników tegorocznej konferencji Cisco Expo (www.ciscoexpo.pl). Konferencja dla 1000 inżynierów i menedżerów IT, odbędzie się w dniach 4-5.10.2007 r. w warszawskim hotelu Hilton... (info)


Budowlane preferencje Polaków

Budowlane preferencje Polaków [20.08.2007] Boom na rynku mieszkaniowym i wzrost cen mieszkań w ostatnim czasie, zmienił nastawienie, zwłaszcza młodych ludzi, do kwestii mieszkaniowych. Już od kilku lat można zauważyć jak zmienia się styl życia Polaków... (info)


Nowe możliwości siłownika do bram garażowych

Nowe możliwości siłownika do bram garażowych [20.08.2007] Modyfikacja centrali sterującej siłownika SPIN11 z oferty NICE POLSKA zwiększa bezpieczeństwo pracy urządzenia oraz umożliwia jak najlepsze dopasowanie automatyki do indywidualnych potrzeb użytkowników... (info)


Gawin inwestuje w młodość

Gawin inwestuje w młodość [20.08.2007] Bramkarz Michał Kula w Szkocji, grający w pomocy Paweł Kowal w Zagłębiu Lubin – to tylko niektóre z przykładów, jak w Gawinie Królewska Wola pracuje się z młodzieżą... (info)

Nowości Sanyo w ViDiS Sp. z o.o. [20.08.2007] Wyspecjalizowany dystrybutor sprzętu audiowizualnego, firma ViDiS Sp. z o.o. z Wrocławia, uzupełnił swoją ofertę nowymi modelami projektorów Sanyo. Dodatkowo do oferty została wprowadzona linia monitorów LCD... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...