informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.08.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 5

Dylematy społeczne [20.08.2005] Współczesny człowiek coraz częściej staje wobec dylematów społecznych. Są one związane m.in. z koniecznością wykonywania wielu zadań w zespołach, jak i wpływem osób niekooperujących na zachowania grupy. Te oraz szereg innych zagadnień było poruszanych w trakcie międzynarodowej konferencji naukowej - XI International Conference on Social Dilemmas, która po raz pierwszy odbyła się w Polsce... (info)

Angielski w dobrym stylu [20.08.2005] Firma szkoleniowa Ernst & Young Academy of Business wprowadziła do swojej oferty kurs pisania w języku angielskim oparty na autorskim systemie informatycznym... (info)

Początek ery robaków biznesowych? [20.08.2005] Firma Kaspersky Lab, jeden z czołowych producentów oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikowała analizę incydentu z robakiem Bozori (znanym także jako Zotob). Tekst wyjaśnia, dlaczego robak atakujący "duże cele" nie spowodował globalnej epidemii i nie stanowi prawie żadnego zagrożenia dla dobrze zabezpieczonych małych firm i użytkowników domowych... (info)

Creative wprowadza Sound Blaster X-FI [20.08.2005] Sound Blaster X-Fi, wyposażony w procesor dźwięku Creative X-Fi Xtreme Fidelity Audio, zapewnia bezprecedensową moc i sprawność niezbędną dla realizacji nowego standardu dźwięku Xtreme Fidelity... (info)

VIA wprowadza nowy chipset VN800 Mobile IGP [20.08.2005] Nowy chipset zaprojektowany dla procesorów VIA C7-M™ i Intel® Pentium®-M zapewnia wyjątkowe doznania wizualne i dźwiękowe w standardzie Hi-Def™.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...