informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 26

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 20.06.2008 [20.06.2008] Duże wahania indeksów na GPW. Ostatnia sesja w tym tygodnia rozpoczęła się od wzrostów, które pomimo niesprzyjających warunków zewnętrznych utrzymywały się na GPW przez większość dnia. Aktywność strony popytowej skupiła się dzisiaj na dużych spółkach... (info)

Kalendarium wydarzeń 23-27.06.2008 [20.06.2008] Polska - stopa bezrobocia w maju; poprzednio: 10.5%; USA - indeks zaufania konsumentów podawany przez Conference Board w czerwcu; prognoza: 57.0 pkt, poprzednio: 57.2 pkt. .. (info)

Positive Advisory wdrożyła system centralny w InPost [20.06.2008] Spółka Positive Advisory zakończyła budowę i wdrożenie w firmie InPost centralnego systemu do rejestracji i śledzenia przesyłek. Spółka przeprowadziła analizę biznesową procesów InPost, opracowała projekt i własnymi zasobami programistycznymi zbudowała system... (info)

decyzje-IT.pl obchodzą roczek :-) [20.06.2008] Rok temu wystartował specjalistyczny, internetowy serwis branżowy decyzje-IT.pl, który stanowi centrum wiedzy na temat systemów wspomagających zarządzanie. Dziś, 20 czerwca 2008, obchodzi swoje pierwsze urodziny..... (info)

Expander: Kredyt szybki jak Kubica [20.06.2008] Czy Robert Kubica znów okaże się najszybszym kierowcą świata? Przekonamy się o tym podczas niedzielnego wyścigu o Grand Prix Francji. Już dziś wiemy jednak, który bank najszybciej obsługuje wnioski o kredyty hipoteczne... (info)

Mali rysownicy nagrodzeni w konkursie „Książeczka przedszkolaka” [20.06.2008] W trzeciej edycji konkursu plastycznego Akademii Misia Haribo, zatytułowanym „Książeczka przedszkolaka ” udział wzięło ponad 1200 przedszkoli z całej Polski... (info)

Podravka rozwija kategorię produktów pomidorowych [20.06.2008] Smak, walory zdrowotne, wydajność i wygoda użycia to najważniejsze czynniki, które zdaniem przedstawicieli firmy Podravka decydować będą o rozwoju kategorii nisko przetworzonych produktów pomidorowych... (info)

Kraje Europy Zachodniej – najpopularniejsze kierunki wyjazdów letnich [20.06.2008] Grupa Europ Assistance, we współpracy z instytutem badawczym Ipsos, przeprowadziła w tym roku ósme już, cykliczne badanie dotyczące planów urlopowych Europejczyków... (info)


Atmosfera efektywnej pracy

Atmosfera efektywnej pracy [20.06.2008] Wyposażenie i wystrój wnętrz użytkowych, biur czy sal konferencyjnych musi sprzyjać efektywnej pracy osób, które spędzają w nich najwięcej czasu. Tylko właściwa kolorystyka, ergonomiczne meble, a jeszcze bardziej.. (info)

Jakość na najwyższym poziomie [20.06.2008] Dbając o jak najwyższą jakość usług, Europ Assistance Polska regularnie przeprowadza badanie jakości obsługi klienta. Ponadto po każdej zgłoszonej sprawie typu home assistance, na podstawie specjalnej ankiety, oceniany jest współczynnik zadowolenia klientów... (info)

Usługi Europ Assistance Polska w karcie kredytowej Visa Platinum BZ WBK [20.06.2008] Nowa karta kredytowa VISA PLATINUM wydawana przez Bank Zachodni WBK wzbogacona została o serwis concierge obsługiwany przez Europ Assistance Polska.Serwis concierge to kompleksowe świadczenie polegające na organizacji różnych przedsięwzięć..... (info)

II Forum Assistance- 14 maja 2008. [20.06.2008] Już po raz drugi Europ Assistance Polska zorganizowała konferencję poświęconą tematyce assistance, ze szczególnym uwzględnieniem bankassistance i bancassurance... (info)

Hozelock Saturn Booster akwarium w ogrodzie. [20.06.2008] Przekształć oczko wodne w ogrodowe akwarium. Zainstaluj filtr biologiczny oraz pre-filtr firmy Hozelock. Dodatkowe oczyszczanie zapewni zdrowie ryb, pozwoli na większe zarybienie sadzawki i zmniejszy zużycie filtra biologicznego... (info)

Śnieżka – podsumowanie ZWZA [20.06.2008] 19 czerwca 2008 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy FFiL Śnieżka SA. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podjęto uchwałę o podziale zysku netto za 2007 rok... (info)


5 eliminacja Polish Match Tour w Krakowie

5 eliminacja Polish Match Tour w Krakowie [20.06.2008] W dniach 21-22 czerwca odbędą się kolejne regaty Pucharu Świata Lajkonik Match Race. Są to już piąte regaty meczowe z cyklu POLISH MATCH TOUR zaliczanego do Pucharu Polski w match racingu... (info)


JanSport podnosi adrenalinę

JanSport podnosi adrenalinę [20.06.2008] Jeżeli nie wiesz ciągle szukasz nowych wyzwań, a skok ze spadochronem czy na bungee nie robi na Tobie wrażenia, to plecaki RPM i Kilowatt marki JanSport są stworzone właśnie dla Ciebie... (info)

Wola Info i EMC otworzyły Solution Center [20.06.2008] Wola Info uruchomiła EMC Velocity Signature Solution Center, pierwsze w Polsce specjalistyczne laboratorium pozwalające w praktyce poznać złożone rozwiązania i technologie informatyczne... (info)


Ochrona i dekoracja nowego drewna, zabezpieczenie surowego drewna

Ochrona i dekoracja nowego drewna, zabezpieczenie surowego drewna [20.06.2008] W dawnych czasach drewno, jako materiał budowlany było niezwykle popularne z uwagi na ogólną dostępność i niską cenę. Obecnie, z racji gwałtownie topniejącej powierzchni lasów, drewno stało się materiałem luksusowym, ale jednocześnie niezwykle modnym... (info)

Nowości spod znaku ELESA+GANTER na targach Mach-Tool [20.06.2008] Piaseczno, 20 czerwca 2008 r. – Podczas jubileuszowych, 80. Międzynarodowych Targów ITM organizowanych w Poznaniu, ELESA+GANTER Polska zaprezentowała, w ramach salonu MACH-TOOL, serię nowych produktów... (info)

Kinowa premiera kampanii reklamowej Dulux® [20.06.2008] Już 20 czerwca 2008 r. startuje nowa odsłona kampanii reklamowej „Dulux® – Wiemy jak łączyć kolory”. Jej premiera odbędzie się w polskich kinach, równolegle z wejściem na ekrany kinowej wersji serialu „Seks w wielkim mieście”... (info)


Herbatka aloesowa instant PANACEUM Cudowna moc aloesu

Herbatka aloesowa instant PANACEUM Cudowna moc aloesu [20.06.2008] Herbatka aloesowa instant firmy PANACEUM – www.panaceum-international.pl pomaga wzmocnić odporność organizmu. Zawiera wyciąg z aloesu, który dzięki powszechnie znanym zdrowotnym właściwościom jest zwany „cudowną rośliną”... (info)

Lato z Vobis [20.06.2008] Na stronie internetowej www.vobis.pl rozpoczęła się akcja związana ze zbliżającym się końcem nauki. Po ciężkiej i wytężonej pracy w trakcie roku szkolnego młodym umysłom należy się chwila relaksu i odpoczynku... (info)


Herbatka cytrynowa instant PANACEUM

Herbatka cytrynowa instant PANACEUM [20.06.2008] Nowa herbatka cytrynowa instant firmy PANACEUM - www.panaceum-international.pl to idealny napój na wakacyjne słońce. Swój unikalny smak zawdzięcza obecności ekstraktu z czarnej herbaty, połączony z ekstraktem z cytryny, cukrem trzcinowym i miodem... (info)


10 nagroda ’’Chairman’s Award’’ dla Auto-Boss

10 nagroda ’’Chairman’s Award’’ dla Auto-Boss [20.06.2008] Firma Auto-Boss, wielooddziałowy dealer Ford z województwa śląskiego, 19 czerwca odebrała nagrodę ’’The Chairman’s Award’’. Podczas uroczystej gali w Stambule nagroda została wręczona Andrzejowi Karwali, właścicielowi firmy... (info)


Anna Kajda nowym Dyrektorem ds. Rozwoju w Novimedia Custom Publishing

Anna Kajda nowym Dyrektorem ds. Rozwoju w Novimedia Custom Publishing [20.06.2008] Do zespołu Novimedia Custom Publishing, agencji specjalizującej się w produkcji prasy firmowej, dołączyła Anna Kajda, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju... (info)


Puchar Świata w Wioślarstwie

Puchar Świata w Wioślarstwie [20.06.2008] Zakończyła się walka o wioślarskie kwalifikacje olimpijskie. Emocje opadły jednak na krótko, bowiem już od jutra na Torze Regatowym Malta w Poznaniu rozgrywać się będą zawody o Puchar Świata w Wioślarstwie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...