informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 20.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 13


Govena to Europrodukt

Govena to Europrodukt [20.06.2007] Świetlówki ściemnialne Govena produkowane przez EMC Sp. z o.o. z Torunia zostały laureatem XI edycji konkursu EUROPRODUKT. Świetlówki Govena to innowacja na skalę światową... (info)

W co się ubrać na siłownię, czyli moda i sport na www.gattaactive.pl [20.06.2007] Moda sportowa, baza klubów fitness, kalkulator BMI, porady specjalistów, zestawy ćwiczeń, a nawet ‘kalendarz intymny’ – wszystko, co potrzebne paniom prowadzącym zdrowy i aktywny tryb życia, jest na www.gattaactive.pl... (info)


Basen w biurowcu Adgar Plaza

Basen w biurowcu Adgar Plaza [20.06.2007] Po nowoczesnym garażu z bujną roślinnością na dachu, twórcy Adgar Plaza proponują pracownikom budowanego na warszawskim Mokotowie kompleksu biurowego dodatkowe atrakcje: basen i wyjątkowe centrum fitness... (info)


Stellatio – gwiazdy wśród kolorów

Stellatio – gwiazdy wśród kolorów [20.06.2007] Nowa kolekcja kolorów Tikkurila − STELLATIO − błyszczy na firmamencie dekorowania wnętrz. Składa się na nią dwadzieścia zestawów harmonijnie dobranych kolorów. Swoim blaskiem przywołują marzenia o gwiezdnych podróżach... (info)

Odkryj potęgę inżynierii wiedzy! [20.06.2007] Pod takim hasłem koncern SKF, lider wśród producentów łożysk, wkroczył w drugie stulecie istnienia. Dla uczczenia swoich setnych urodzin w dniach 14-15.06 w Warszawie pod PKiN firma zorganizowała unikatową wystawę SKF European Road Show... (info)


aluplast - Liderem Rynku 2007

aluplast - Liderem Rynku 2007 [20.06.2007] Już po raz czwarty miesięcznik branży okienno-drzwiowej "Forum Branżowe" wręczył tytuły Lidera Rynku 2007 dla największych firm działających w poszczególnych segmentach związanych z branżą stolarki otworowej... (info)


Natural Lychee Cream firmy Organique

Natural Lychee Cream firmy Organique [20.06.2007] Natural Lychee Cream - linia kosmetyków firmy ORGANIQUE - to kompletna domowa kuracja skóry wymagającej. Głównym składnikiem linii naturalnych kosmetyków Natural Lychee Cream jest egzotyczny owoc lychee (lichi)... (info)


iriver T60 – mały grajek, wielkie wrażenia

iriver T60 – mały grajek, wielkie wrażenia [20.06.2007] MIP, WARSZAWA, 19 czerwca 2007 – Drugi odtwarzacz z odświeżonej serii „T”. Model iriver T60 już od blisko miesiąca zdobywa coraz większe rzesze zwolenników oraz posiadaczy... (info)

Rośnie zainteresowanie pozyskiwaniem eurofunduszy [20.06.2007] Prawie trzykrotnie zwiększyła się liczba studentów Podyplomowego Studium „Pozyskiwanie eurofunduszy”, które organizuje Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu. Gościem inauguracji drugiej edycji studium będzie Jacek Protasiewicz, poseł do Parlamentu Europejskiego... (info)


Płytki ceramiczne w sieci...

Płytki ceramiczne w sieci... [20.06.2007] Sklep internetowy eplytki jest innowacyjnym serwisem e-commerce, oferującym szeroką gamę produktów budowlanych, głównie w obszarze wyposażenia wnętrz... (info)


BERGSON uruchomił internetowy serwis dla mediów

BERGSON uruchomił internetowy serwis dla mediów [20.06.2007] Pod internetowym adresem www.bergson.pl/press regularnie publikowane będą informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń związanych z marką BERGSON i BERGSON Team - grupą wspieranych przez firmę zawodników sportów ekstremalnych i podróżników... (info)


Bezpieczniej na Śląsku i w Małopolsce.

Bezpieczniej na Śląsku i w Małopolsce. [20.06.2007] W ramach Akademii Bezpiecznego Samochodu przeprowadzono już 4 panele dyskusyjne oraz specjalne happeningi w 4 miastach w Polsce. 14 i 15 czerwca edukowano mieszkańców Katowic i Krakowa w zakresie wpływu stanu technicznego pojazdu na bezpieczeństwo na drogach... (info)


Nocny pejzaż

Nocny pejzaż [20.06.2007] Kto nie lubi zachodów słońca? Na pewno nie ci z nas, którzy akurat są na wakacjach nad morzem i z aparatem w ręku czatują na najlepszy moment na zrobienie zdjęcia. Ale gdy słońce zachodzi, rozglądamy się na około i zastanawiamy, co by tu dalej zrobić... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...